Kombinirana pečica AEG

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Pozdravljeni

Zanima me,če ima kdo ta model kombinirane pečice,k vam bom dal link.In kako ste zadovoljni z njo.Ker sem jo naročil,in me zanimajo izkušnje.

Baje je ta model,v rangu Miele pečic.Da ima funkcij malo morje itd,kot Miele.Saj ima kamero v pečici in Wifi povezavo...skratka ni da ni...


Prosim,res se javite tisti k jo imate.In ne me zdej napadat,da nisem Miele naroču.PROSIM!

Hvala.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
A ni mal pozn - da sprasujes za mnenja potem, ko si jo narocil? ;)

sporoc kako para deluje.. mam ze en cas na spisku želja - pa tastara pecica noce crknt
 
  • Haha
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
A ni mal pozn - da sprasujes za mnenja potem, ko si jo narocil? ;)

sporoc kako para deluje.. mam ze en cas na spisku želja - pa tastara pecica noce crknt
Ma sej se ne bojim,da neb bla uredu.Pač tak a veš,če jo ima že kdo,in kako služi svojemu namenu.Poznam kr neki folka,k imajo Bosch kombinirano.In jo ne morejo prehvalit.AEG je takoj za Miele baje...Indukcijo mam AEG, že 3 leto...nikol zatajila do danes!
Takoj k jo dobim,ti sporočim kako služi svojemu namenu.Naj bi jo dobil naslednji teden.
Lahko ti rečem,da je to vrhunska zadeva.Kuhanje na pari.Mam ločeno zdej parno.Hotu sm,vse v enem.Da ne rabim pol iz parne v ono prestavljat in zapečt.

Skratka sva na vezi :zmaga::zmaga::zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Ma sej se ne bojim,da neb bla uredu.Pač tak a veš,če jo ima že kdo,in kako služi svojemu namenu.Poznam kr neki folka,k imajo Bosch kombinirano.In jo ne morejo prehvalit.AEG je takoj za Miele baje...Indukcijo mam AEG, že 3 leto...nikol zatajila do danes!
Takoj k jo dobim,ti sporočim kako služi svojemu namenu.Naj bi jo dobil naslednji teden.
Lahko ti rečem,da je to vrhunska zadeva.Kuhanje na pari.Mam ločeno zdej parno.Hotu sm,vse v enem.Da ne rabim pol iz parne v ono prestavljat in zapečt.

Skratka sva na vezi :zmaga::zmaga::zmaga:
Majster, a ti tudi rad kuhaš, a imaš samo fetiš na belo tehniko?
Kakšen pa imaš likalnik? :)
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Hanzi in MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Majster, a ti tudi rad kuhaš, a imaš samo fetiš na belo tehniko?
Kakšen pa imaš likalnik? :)
Seveda...zelo zelo rad kuham.Zato...se tud zelo veselim te pečice.K lahko v njej pripravljaš vse mogoče jedi na vse možne načine.
Likalno postajo imam Bosch ...že 6 let staro.Ko crkne...gre sam na odpad.Nova bo Tefal,Philips...od teh dveh znamk ena :zmaga::zmaga::zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
Zdaj je pa kar naenkrat pečica, pol tretine cene Mielem v istem rangu. Še do včeraj ši promoviral, da ni nič dobrega kot Miele in smo bili vsi vajenci oz. bedaki, ki nismo imeli Miele. Jaz ti lahko iz prve roke edino povem, da je Miele zadnje in pol ratal navaden klump od klumpa, ker zaradi pomanjkanja sestavnih delov mečejo notri vse, kar jim pride pod roko.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Zdaj je pa kar naenkrat pečica, pol tretine cene Mielem v istem rangu. Še do včeraj ši promoviral, da ni nič dobrega kot Miele in smo bili vsi vajenci oz. bedaki, ki nismo imeli Miele. Jaz ti lahko iz prve roke edino povem, da je Miele zadnje in pol ratal navaden klump od klumpa, ker zaradi pomanjkanja sestavnih delov mečejo notri vse, kar jim pride pod roko.
Enkrat sem omenil.Da so moje znamke Miele,Aeg,Siemens,Bosch.Nikol nisem reku,da je pr meni samo Miele.Ampak,da imam samo te znamke k sem jih omenil.Da me druge znamke, Ne zanimajo.Če bi bil strogo pristaš,1000% znamki Miele.Nebi zdej naročil Aeg pečico.Ampak strogo Miele.In noben ni bedak,k nima doma Miele oz ne kupi to znamko.
Itak se vsak sam odloči,ktere znamke bo imel...Vsakmu želim,kar si kupi...naj tudi služi svojemu namenu.
Kot sem ti omenil,pri meni prevladujejo samo te znamke k sem jih naštel.
Če,pa v Miele aparate vse not namečejo,kar jim pride pod roko.Se niti najmajn Ne sekiram.Ker tud ostali proizvajalci,niso nč boljši.Važno,da mi aparati delujejo tako kot morajo.Tudi,če je vse kitajsko sranje noter v aparatih...Res se ne obremenjujem...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
kako je z AEG servisom? kakšne so izkušnje...Beko vem da je adijo, gorenje tudi...Bosch imam dobre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
kako je z AEG servisom? kakšne so izkušnje...Beko vem da je adijo, gorenje tudi...Bosch imam dobre.
Ko sem imel Aeg pralni stroj.Je pršu v 3 dneh in popravil stroj.Po letu dni,je crknal grelec.Zelo prijazen možakar.Je reku,da so Aeg dobri aparati.Pozna en primer,k imajo 3 Aeg pralne stroje v pralnici perila.Perejo vsak dan po 8 ur.In ni bilo nekih okvar...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Žena mi je že večkrat omenila, da si želi v prihodnosti kupiti likalno postajo. Vidim da so precej različne cene, zato me zanima kaj je v tem primeru best buy in zakaj taka razlika v ceni? Kaj je pomembno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Žena mi je že večkrat omenila, da si želi v prihodnosti kupiti likalno postajo. Vidim da so precej različne cene, zato me zanima kaj je v tem primeru best buy in zakaj taka razlika v ceni? Kaj je pomembno?
Moč likalnika(W) je najbolj pomembna.In kok ima barov.Več je barov...bolj močna je.Lepše in lažje se lika.Moja ima 6 barov.Zelo lepo lika.Ko bom novo kupil,pod 6 barov ne bom šel.Prej več...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Sem gledal ja.Sam čudi me,da 83% folka je pa zadovoljnih...Pol zgleda da ni tak hudo...Kot sm rek...kak bo pa bo...se ne sekiram.Bom poročal...
Tako draga pečica bi lahko namesto wi-fi imela pirolizo. Saj moraš biti blizu pečice, da lahko vzameš takoj ven, ko je pečeno, sicer se vse izsuši. Zaenkrat vsa avtomatika tega še ne omogoča. :)
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Tako draga pečica bi lahko namesto wi-fi imela pirolizo. Saj moraš biti blizu pečice, da lahko vzameš takoj ven, ko je pečeno, sicer se vse izsuši. Zaenkrat vsa avtomatika tega še ne omogoča. :)
V tej se ne bo izsušilo.Ker bo pečenje z paro.KOMBINACIJA.Rezultati so odlični.Pečenka, razno meso in krompirček.Vse lepo sočno :zmaga: :zmaga::zmaga:
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Tako draga pečica bi lahko namesto wi-fi imela pirolizo. Saj moraš biti blizu pečice, da lahko vzameš takoj ven, ko je pečeno, sicer se vse izsuši. Zaenkrat vsa avtomatika tega še ne omogoča. :)
Pirolize nima??
to je pa ja fajn..

Wifi - mel na pomivalcu..app zbrisal po 2 uporabi (skoz neki piska namest da bi pral;))