Kombinirana pečica AEG

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Jaz ti lahko iz prve roke edino povem, da je Miele zadnje in pol ratal navaden klump od klumpa, ker zaradi pomanjkanja sestavnih delov mečejo notri vse, kar jim pride pod roko.

A še vedno jamra ta tvoj renomiran tišler da se Miele kvari in potem stranke "njega" kontaktirajo namesto servis? Kaj pa ima on z aparati? Čuden vrstni red reševanja reklamacij. No nima veze... zanima me bolj kako majčken Miele leto in pol po prvi koroni nikakor ne more do sestavnih delov, ostali pa vsi lahko? Kvaliteta ostalim verjetno še celo raste? Pa še eno vprašanje, glede na tvoje informacije da Miele "meče" v aparate vse kar jim pride pod roko, zakaj pa se potem čaka na nove Miele aparate tudi "mesece". Ko sem jaz kupoval nekaj pri njih pred mesecem dni, ni bilo za dobit v razumnem roku praktično nič. Potem smo pač sklenilo kompromis in vzeli nekaj iz zaloge. Nevem, mogoče imaš prav, bomo videli, čas bo pokazal...
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
ja, kao določeni modeli (verjetno ta dražji) dolgi roki, tile malo "cenejši" pa so po trgovinah in ni problem.

Drugače pa vedno več jokavcev vsepovsod in alergikov. Ignore.
 
Ma sej se ne bojim,da neb bla uredu.Pač tak a veš,če jo ima že kdo,in kako služi svojemu namenu.Poznam kr neki folka,k imajo Bosch kombinirano.In jo ne morejo prehvalit.AEG je takoj za Miele baje...Indukcijo mam AEG, že 3 leto...nikol zatajila do danes!
Takoj k jo dobim,ti sporočim kako služi svojemu namenu.Naj bi jo dobil naslednji teden.
Lahko ti rečem,da je to vrhunska zadeva.Kuhanje na pari.Mam ločeno zdej parno.Hotu sm,vse v enem.Da ne rabim pol iz parne v ono prestavljat in zapečt.

Skratka sva na vezi :zmaga::zmaga::zmaga:

BAJE... recimo Kitchenaid je pa kje? jaooooo

evoneki tazga bi blo zate
 
  • Wow
Reactions: MieleFan
Žena mi je že večkrat omenila, da si želi v prihodnosti kupiti likalno postajo. Vidim da so precej različne cene, zato me zanima kaj je v tem primeru best buy in zakaj taka razlika v ceni? Kaj je pomembno?

Tako draga pečica bi lahko namesto wi-fi imela pirolizo. Saj moraš biti blizu pečice, da lahko vzameš takoj ven, ko je pečeno, sicer se vse izsuši. Zaenkrat vsa avtomatika tega še ne omogoča. :)


nekatere kombiniarne pečice nimajo piroliz, ker imajo komponente, ki nne prenašajo najbolkjše (pre) visokih temperatur... sem sodijo kombinarne parne, mikrovalnovne itd

če maš pečicio s funkcjo vapour assistance te majo možnost pirolize
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
A Miele ni OK za alergike al kaj? :sprasujemse:
za alergike je vsak stroj ki ne špara z vodo okej..mile sodi sm not

je pa za alergike bolk kt strok pomemben detergent, kateri se uporablja za pranje perila. Če si alergik, potem posegaš po recimo froschu, winnisu, chanteclaru, in podobnem mogoče kaka marsiglia, s tem da se zadeva res fajn izpere

mehhčalcev raje ne, če pa že kake res čim bojl nežne ala chicco, frosch, wiinis in kar je bolj naravnih/eco zadevšn

to je precej bolj pomembno kt pa recimo pralni stroj
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP
Maš kaj proti alergiji do znamke? :evil: beko? gorenje?

ja beko je tko tko..ni glihh alergija, sam tud ni nekega pozitivnega občutka pri njem
pri gorenju je tko da ko ga vidim že na daleč me začne boleti glava, se slabo počutm, padm u depresijo....tko da se ga če se le da ogibam

z ostalimi znamkami shajam okej, z eniumi super, z enimi malo manj. Mislim da je tista ki povzroči najhujšo reakcijo Gorenje
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.032
76
48

1050€ pa nekaj € minimalnega popusta v HN
dobiš pa bon za cca 100€ pralnega sredstva od mielata, si trgejo od ust.,
Ko boš porabil vse te kartuše,k jih dobiš zastonj.Ti priporočam nove Sensitive.Super so.Še bolj nežne do perila in kože.Odvisno,mogoče jih boš dobil,prav te...sporoči...ker me res zanima :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.293
821
113
A še vedno jamra ta tvoj renomiran tišler da se Miele kvari in potem stranke "njega" kontaktirajo namesto servis? Kaj pa ima on z aparati? Čuden vrstni red reševanja reklamacij. No nima veze... zanima me bolj kako majčken Miele leto in pol po prvi koroni nikakor ne more do sestavnih delov, ostali pa vsi lahko? Kvaliteta ostalim verjetno še celo raste? Pa še eno vprašanje, glede na tvoje informacije da Miele "meče" v aparate vse kar jim pride pod roko, zakaj pa se potem čaka na nove Miele aparate tudi "mesece". Ko sem jaz kupoval nekaj pri njih pred mesecem dni, ni bilo za dobit v razumnem roku praktično nič. Potem smo pač sklenilo kompromis in vzeli nekaj iz zaloge. Nevem, mogoče imaš prav, bomo videli, čas bo pokazal...

Miele je pac imel svoje dobavitelje, ki imajo trenutno tezave s proizvodnjo. In nasel druge. Ni nujno, da imajo vsi dobavitelji iste tezave oz., da imajo vsi odjemalci iste prioritete.

In ja klicejo mizarja. Tudi jaz sem ga. glede na to, koliko sem placal za vse skupaj se je bom ukvarjal, ce se mi pokvari stroj ali pa LED lucka direktno pri proizvajalcu, ampak naj to uredi in, ki je vse dobil placano in tudi vgradil.
In ne bos verjel, naslednji dan po tem, ko sem mu poslal mail, da nekaj ni O.K., mi ke zadevo uredil.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Miele je pac imel svoje dobavitelje, ki imajo trenutno tezave s proizvodnjo. In nasel druge. Ni nujno, da imajo vsi dobavitelji iste tezave oz., da imajo vsi odjemalci iste prioritete.

In ja klicejo mizarja. Tudi jaz sem ga. glede na to, koliko sem placal za vse skupaj se je bom ukvarjal, ce se mi pokvari stroj ali pa LED lucka direktno pri proizvajalcu, ampak naj to uredi in, ki je vse dobil placano in tudi vgradil.
In ne bos verjel, naslednji dan po tem, ko sem mu poslal mail, da nekaj ni O.K., mi ke zadevo uredil.

Uredil kaj? Pečico ki ti jo pride Miele servis drug dan na dom popravit ti je on naslednji dan odmontiral in popravil na lastno roko? :) Na pamet mi ne pride da grem klicat tišlarja ki mi je naredil kuhinjo in dobavil aparate da mi je eden izmed aparatov nehal delat. Zato je pooblašče servis. Pusti zdaj ti kitajsko lučko ki ti jo je vgradil in drago zaračunal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in sajkek