Koliko ste se skeširali kot priča?

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Malo sebično se mi zdi tvoje pisanje. Seveda je poroka najbolj zaradi drugih, da se boš mel z kolegi in znanci fajn in zaradi tradicije. To je neprecenjivo, ker je trenutek v tvojem življenju, ki ga boš delil s vsemi tvojimi, kar se ne zgodi ravno pogosto. Morda za kako okroglo obletnico in pa pogreb.
grin1.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Nimas prav. Če si z nekim žlahtnikom v dobrih (normalnih) odnosih, ga boš povabil.

Če se bom kdaj poročil, pravim tak; naj bo ohcet za vse žlahtnike & frende, al pa za nobenega,
pol se raje ne ženim, kje pa piše da bo zakon z poroko bolj trden, kot pa da sma na koruzi?

Če nekaj delaš, delaj 100%, in če mas poroko, je običaj (sej to delamo samo zaradi običaja)
da se povabijo znanci in prijatelji.

Kako bi se pa ti počutil če nebi bil na bratrančev ohcet povabljen? Meni nebi blo vseeno.


Najbolj smešne poroke so mi poroke z 30imi povabljenci. Madonca, za rojstni dan mam tolko povabljenih,
kajšele za ohcet. Zakaj se sploh ženit, če itak nočeš dost zapravit. To je isto kot da greš na dopust, pa
nimas za Tunizijo, pa greš v koper. Te pa raje negrem v koper, pa doma zapravim kak denar več po šopingih.

In nekdo ko ma 30 povabljenih, je boljse da se ne poroči, pa naj denar (tistih 500€ kaj ma namen zapravit) vloži
k nakupu avta/televizije/whatever.

glumiš glive....
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.095
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Strinjam se. Ko sem bom jaz poročila, bo tudi folka ohoho-ziher čez 100, se mi zdi tužno povabit samo par folka, pa se držat ko kisle limone.
Zanimivo. Na moji be bilo malenkost čez 30 ljudi, gostilno smo meli (z vrtom vred) samo za nas odprto, dober žur je bil (skoraj) do jutra, sledil je razvoz z taksiji do doma ali hotela.
Kakšno zvezo imata št. povabljenih in kakovost žura, mi pa ni jasno ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.095
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Malo sebično se mi zdi tvoje pisanje. Seveda je poroka najbolj zaradi drugih, da se boš mel z kolegi in znanci fajn in zaradi tradicije. To je neprecenjivo, ker je trenutek v tvojem življenju, ki ga boš delil s vsemi tvojimi, kar se ne zgodi ravno pogosto. Morda za kako okroglo obletnico in pa pogreb.
grin1.gif
Poroka je samo zame, ostali so gosti ... Nič sebičnega, ampak zakaj bi na žur (kar poroka je) vabil nekoga, ki ga tudi sicer ne bi povabil na žur?
In vsi moji (teta ali stric, ki ju vidim enkrat na leto ali na 10 let pod "moje" pač ne spadata) so bili na poroki ,...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ne vem, pač nekak živim tako življenje, poznam dosti folka in želim, da so vsi na moji poroki, ko to enkrat bo. Če jih povabim 30, je to samo polovica moje familije.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Strinjam se. Ko sem bom jaz poročila, bo tudi folka ohoho-ziher čez 100, se mi zdi tužno povabit samo par folka, pa se držat ko kisle limone.
Zanimivo. Na moji be bilo malenkost čez 30 ljudi, gostilno smo meli (z vrtom vred) samo za nas odprto, dober žur je bil (skoraj) do jutra, sledil je razvoz z taksiji do doma ali hotela.
Kakšno zvezo imata št. povabljenih in kakovost žura, mi pa ni jasno ...

Ja nevem kolko segne tvoj repetoar frendov, ampak jaz jih recimo na RD povabim 30, kje je šele
moja žlahta, njena žlahta, njeni kolegi in kolegice... To je 100 mimogrede.

Dober žur skoraj do jutra?
confused-1.gif


Jaz za RD pridem ob 14°° domov. Po dveh dneh.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Čeprav so moji bratranci, jih najbrž sploh ne bi vabil na poroko. To pa zato, ker niti ne vem kje so doma. Sicer smo se nekajkrat videli, ampak to ni to...
Bo pa nekaj kolegov, ki so bili v najtežjih trenutkih z mano...