Koliko ste se skeširali kot priča?

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Fak, potem moram navijat, da se sestra nikoli ne poroči.
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Fak, potem moram navijat, da se sestra nikoli ne poroči.

Saj sem jaz moji tudi skoz govoril da je bolje na koruzi pa očitno ni zaleglo.
cry12bpy.gif


Pa še njen je požrešen na denar u3PM.
10.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ksz, če bi se midva ženila, bi se že splačalo, ker imava dobre sponzorje, je pa fora v tem, da poznama preveč folka in jaz imam ogromno sorodstva, pa ne vem kak bi to šlo skozi organizacijsko in vse.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.095
113
www.adriamedia.si
Pa kaj te briga kolk je znanih in sorodstva. Saj je tvoja poroka. Povabiš, kogar misliš da je za zraven in to je to. Najbolj so mi smešni tisti, ki vabijo po sistemu "še unega, da ne bo zameril". Če je tak butelj, da zameri ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Pri nas neveste vaščani prodajajo za 50k bivših SIT. Ker se gre bolj za običaj in potem se ta denar porabi za piknik, na katerega so povabljeni vsi vaščani
cheer.gif

Čez hrib je tarifa baje večja, samo pa potem kupijo neko "pošteno" darilo.
POtem te čaka baje še kamela, kar pa v naših koncih že nekaj časa ni več.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Če bom slučajnokdaj pred poroko...

Tudi jaz ne mislim vabiti vseh bratrancev in sestričen. Tisti ki ne vejo kje sem doma in niti jaz ne vem kje so oni doma jih že ne mislim vabit, pa čeprav je bratranec, sestrična, stric...(se jih zna preko sto nabrat)
bom raje nekaj prijateljve povabil, pa čeprav jih "žlahta" ne pozna. Je pač tako da oni mene bolj poznajo kot žlahta
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Midva sva se poročila letos - ženina priča je bila sestra, ki še nima redne zaposlitve, kupila je darilo za 300 EUR. Šrango so plačali nevestini starši - 200 EUR. Moja priča pa je dala 700 EUR. Pa je bilo čisto zadosti, vse kar je več je pretiravanje...BTW, cela poroka s 100 svati je stala 8kEUR.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
priča da 1000 € in več? a ni to že malo pretiravanje?
midva sva na najini poroki dobila po 400€ od vsake priče, po 100€ od vsakega para svatov, starši in stari starši pa od 1000€ naprej. celotna poroka (obleke, prstani, šopki, torta, sladkarije, fotograf, muzika, plesne, pogostitev, večerja za ~60 ljudi) naju je prišla okoli 5000€, tako da sva bila na koncu slabih 3000€ v plusu
cheer.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Moj bivši je za samo ohcet plačal bivših 1mio SIT, na medene tedne sta šla v Dominikansko, za kar sta menda dala še enkrat tolk
bonk.gif

Vsakemu svoje, ampak ne bi dala tolk dnarja za eno ceremonijo, pa da me hebeš!
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
kar sta ponucala za medeni teden?! (upam da ne vsega oziroma vsaj ajz ne bi dal toliko za en teden, )

ne, za vodno posteljo,
grin1.gif

kar je ostalo, pa bo šlo za medene tedne (oz. teden)

Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
večerja za ~60 ljudi

Jaz sem na krstu od tamale imel več ljudi, na ohceti bi jih bilo vsaj 2x toliko.
grin1.gif

ja nimamo vsi po 10 stricev in tet pa 100 bratrancev in sestričen
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Nimas prav. Če si z nekim žlahtnikom v dobrih (normalnih) odnosih, ga boš povabil.

Če se bom kdaj poročil, pravim tak; naj bo ohcet za vse žlahtnike & frende, al pa za nobenega,
pol se raje ne ženim, kje pa piše da bo zakon z poroko bolj trden, kot pa da sma na koruzi?

Če nekaj delaš, delaj 100%, in če mas poroko, je običaj (sej to delamo samo zaradi običaja)
da se povabijo znanci in prijatelji.

Kako bi se pa ti počutil če nebi bil na bratrančev ohcet povabljen? Meni nebi blo vseeno.


Najbolj smešne poroke so mi poroke z 30imi povabljenci. Madonca, za rojstni dan mam tolko povabljenih,
kajšele za ohcet. Zakaj se sploh ženit, če itak nočeš dost zapravit. To je isto kot da greš na dopust, pa
nimas za Tunizijo, pa greš v koper. Te pa raje negrem v koper, pa doma zapravim kak denar več po šopingih.

In nekdo ko ma 30 povabljenih, je boljse da se ne poroči, pa naj denar (tistih 500€ kaj ma namen zapravit) vloži
k nakupu avta/televizije/whatever.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
no, ko se boš enkrat poročil, boš videl, da je z denarjem ravno obratno. namreč tista pogostitev in večerja staneta manj, kot dobiš za darilo od svatov (če se ravno ne preseravaš z menijem). in potem boš spoznal, da je poroka, na kateri je 30 svatov, dražja kot pa poroka, na kateri je 100 svatov.

še posebej neumna pa se mi zdi ta izjava:
"Zakaj se sploh ženit, če itak nočeš dost zapravit."

ženil sem se zase, ne za druge. zato so bili na moji poroki samo tisti, ki mi nekaj pomenijo. tako pač nisem povabil bratranca, ki ga nisem videl že kakih 15 let, ravno tako nisem povabil znance, s katerim sem šel parkrat na pivo. pa mi je čisto vseeno, kaj si mislijo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.936
1.095
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Nimas prav. Če si z nekim žlahtnikom v dobrih (normalnih) odnosih, ga boš povabil.

Če se bom kdaj poročil, pravim tak; naj bo ohcet za vse žlahtnike & frende, al pa za nobenega,
pol se raje ne ženim, kje pa piše da bo zakon z poroko bolj trden, kot pa da sma na koruzi?

Če nekaj delaš, delaj 100%, in če mas poroko, je običaj (sej to delamo samo zaradi običaja)
da se povabijo znanci in prijatelji.

Kako bi se pa ti počutil če nebi bil na bratrančev ohcet povabljen? Meni nebi blo vseeno.


Najbolj smešne poroke so mi poroke z 30imi povabljenci. Madonca, za rojstni dan mam tolko povabljenih,
kajšele za ohcet. Zakaj se sploh ženit, če itak nočeš dost zapravit. To je isto kot da greš na dopust, pa
nimas za Tunizijo, pa greš v koper. Te pa raje negrem v koper, pa doma zapravim kak denar več po šopingih.

In nekdo ko ma 30 povabljenih, je boljse da se ne poroči, pa naj denar (tistih 500€ kaj ma namen zapravit) vloži
k nakupu avta/televizije/whatever.
Odvisno, kaj so zate normalni odnosi 99% jih vidim ma 1x na leto in takih pač ne bom vabil na ohcet, ki je škoda denarja.
Poroke nisem mel zarad običaja, ampak zarad sebe. In se mi j..., kas nepovabljeni mislijo. Tudi mene že kdaj niso povabili kam, pa kaj. So me tudi že povabili, pa nisem šel, ker se mi pač ni šlo.
In ja, na ohceti sem mel enih 30 ljudi. Tiste, ki sem jih JAZ (&žena) hotel met in ne tiste, ki so si to sami želeli. Ker je moja ohcet in namenjena moji zabavi ...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Strinjam se. Ko sem bom jaz poročila, bo tudi folka ohoho-ziher čez 100, se mi zdi tužno povabit samo par folka, pa se držat ko kisle limone. Najina poroka bo totalen žur, pa Mile Kitiæ bo prišo pet.
aplauz.gif

Jaz bi naredla v otmjenem stilu, ful svečano ali pa kar piknik imiđ- ful roštiljev, hrana, spretiravana po naše pač, da bi se nažuralo in naplesalo... Za poročno potovanje pa pade itaq Jamaica, še vedno ...po 10-ih letih.