Koliko spijete in vozite

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.811
113
jaz imam merico do 3 velike pivake...do tu nimam problemov z vožnjo niti ne s policaji, če mi dajo pihat.

(sem po 4 velikih že napihah 0,3...tako da je še vedno malo fore...)
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Brez zamere, ampak sem ponosen, da sem slovenc
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Opažam, da so vsi kar zmerni...povprečje je cca. tri pere...kar je še vedno v okviru sprejemljivega.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
jaz imam merico do 3 velike pivake...do tu nimam problemov z vožnjo niti ne s policaji, če mi dajo pihat.

(sem po 4 velikih že napihah 0,3...tako da je še vedno malo fore...)

Zanimivo, jaz sem leta nazaj po 4-ih pirih napihal 1,2.

Pa prej nisem pil nič kak teden.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Saj pravim za zdravje, dva tri deci vinca ali pa pirček....vino je dobro za srce in ožilje, pivo pa za prečiščevanje telesa in za ledvice, da vitamina D ne omenjam...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
hja... načeloma nimam meje. pač pelješ se... zdej če bi šel po vseh 4 iz bifeja, se ne bi v avto kopal! Drugač pa...

raje ne govorim, ker jih bom spet poslušal...
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.970
113
Pihnil sem 0.24 po treh šricarih, torej ne smem nič pit.
po 30 vodkah grem pa s taksijem domov.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Največ 3 piva. Eni pa ste rofl. Pijan vozit ni zdravo.

Pijan bit tut ne.

Je pa zanimivo eno dejstvo:

Ajde jas sem se že dostkrat peljal zelo pijan, ampak nikoli nobenih problemov.
Omejitev 50, sem lepo lezel 40, omejitev 90 sem šel 70, nažgal sem si čik in užival. Večinoma je to blo ob kakih 4 zjutraj,
tako da na cesti nikogar, in sem zmeraj brez incidentov prisel domov. Isto pijan ko motka nikoli nisem ruknil avta,
ga kakorkoli poškodoval, svojega ali "sosedovega"...
Pol pa funny part; kolega ma izpit kako leto več od mene, torej tam 6 let, pa res nikoli ni pijan sedel za volan,
pa je že vsaj 10x čohnil avto, potem sosed je celo povozil eno žensko (trezen), tadrug kolega se je skor zapeljal
pod vlak, sestra je nagazla motorista (ok, prednost ji je vzel on), skratka ful jih poznam ko so trezni naredli ful bedarij,
samo pa z svojimi recimo 200.000k km (ko sem preko študenta vozil kombi 3 mesece vsak dan po 10 ur sploh ne računam, pa teh uvažanj avtov za privat & podobno z raznih berlinov, sploh nočem računat) Pa še nisem sploh imel
nesreče. Pred enim letom se mi je en zaletel v rit, ko smo stali na semaforu, pa še to par praskic, v osnovi pa morem
"potrkat" nikol nič.

Tako da to kaj spijem 4 hajnikene in se peljem domov za moje pojme ni kriminalno dejanje.
Je pa res da ko sn smrtno pijan, pa sploh ne študiram, da se nebi peljal, ker mi je samoumevno. (vem, budalo sem)

Edit:

Srno sem nekoč povozil. Ampak je bla situacija neizbežna, ker je bla prepričana da bo storila samomor.

Edit 2:

Bil sem trezen.
 
Nazadnje urejeno:

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Ne pijem alkohola oziroma zelo redko, ampak takrat defenitivno ne vozim.