Koliko spijete in vozite

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jaz osebno več kot tri perčke ne, če potem vozim, oz. liter cvička ob hrani. Taka mala količina se mi nič ne pozna. Me pa sedaj moti ta nov zakon, mater na večerji še litrčka ne morem spiti. Da bi se pa z vodo matral ob kaki pleskavici in kajmaku mi pa tudi ni...
Ni fer, en, ki nič ne pije je po treh pirčkih pijan, jaz pa še čutim ne, da sem kaj spil, napihala bova pa oba...s tem, da jaz ne predstavljam prav nič večje grožnje kot, če bi spil kak sok. Morali bi imeti ameriški sistem preverjanja, abeceda, hoja po špagi....
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kle se pa ne morems trinjat. ker večina misli tako kot ti, pol pa poči. čeprav redno treniraš, refleksi in ostal niso kot pri treznem.

je pa tudi res, da enim eni promili ubijejo transfer po zicčkih, enim drugi.

sam sem mnenja, da bi morla dovolit, da voziš kot ti paše, ko pa pijan s preveliko hitrostjo razbiješ sosedu škarpo, pa colaš cel življenje. za smrt..jah jajca stran.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Jaz pijem neomejeno in kolikor mi srce poželi. Brez kančka slabe vesti se potem odpeljem kamor je pač treba, v skrajnem slučaju se ustavim in malo odtočim. Res ne vem zakaj bi vožnja avtomobila omejevala moje pitje.

Podatek: ne pijem alkohola
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To je cca 1x na dva meseca, ob kaki birmi ali pa žegnu...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ponavad vozm tolk naklan,da sploh nevem kok sm spil ko me vpraša ce sem kej spil.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
2 piva max. sm 1x preveč plačal, pa sm se odločil da ne dam več denarja policistom.
tongue-1.gif
raj za taxi 10€ kot policistu 200€.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Pa kakšno domačo nalogo, jaz sploh nisem hodil v šolo, no osnovno že, potem pa sem raje šel v šolo življneja....
Saj, če se gre resno popivat potem je taksi u igri...ampak takole zjutraj kak pirček al pa dva deci pa ni panike...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jaz mislim, da motoristi lahko spijete kolikor hočete, saj, ko vas ustavlja policaj, lahko koristite zakonsko določilo iz CPPja, ki pravi, da enosledno vozilo lahko obvozi stoječo oviro ali vozilo, ter mirno nadaljuje z vožnjo.
Tega določila se motoristi lahko poslužujete ne glede na to, al greste od žegnanja al pa iz birme, saj če bi policaju slučajno ustavili vas lahko vročinska kap.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.397
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Pa kakšno domačo nalogo, jaz sploh nisem hodil v šolo, no osnovno že, potem pa sem raje šel v šolo življneja....

Takle kaknon je bil tut un revež pri Kranju, ki je za seboj potegnil še dve duši...
frown-1.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ko smo bli mladi in neumni ni bilo nobene omejitve in se je tudi mrtvo pijano sedalo za volan. Dandanes ne pijem in vozim in bi sam sebe z veseljem poslal v zapor, če bi to storil. Ajde, eno pivo še gre. Sem za znižanje iz 0.5 na 0.3.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In kakšno povezavo ima to z izobrazbo? Malo popravnega doma, pa kak zaporček, drugega nič...ostalo pa priložnostna dela...
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Na pikniku sem spil enih 8 pirov, potem sem se pa z motorjem (ki niti ni bil moj) peljal 60 km daleč domov. Pa sploh se nisem počutil pijanega.
Med vožnjo pa nisem pil.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63
Jaz pogosto pijem in vozim. Edino, če grem z motorjem potem dva dni prej nič ne pijem.

lp