Koliko spijete in vozite

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Ko smo bli mladi in neumni ni bilo nobene omejitve in se je tudi mrtvo pijano sedalo za volan.

Popoldne pa ko si prišel k sebi pa prvo pogledat če je vozniško še v denarnici in če avto ni kaj obtolčen.
evil.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Ko smo bli mladi in neumni ni bilo nobene omejitve in se je tudi mrtvo pijano sedalo za volan.

Popoldne pa ko si prišel k sebi pa prvo pogledat če je vozniško še v denarnici in če avto ni kaj obtolčen.
evil.gif

Najprej preverit kje sploh sem in če je tisto sploh moj avto
hysterical-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ni fer, en, ki nič ne pije je po treh pirčkih pijan, jaz pa še čutim ne, da sem kaj spil, napihala bova pa oba....
Tole kar si napisal ne bo držalo. Tisti, ki je po treh pirčkih pijan, bo napihal več kot pa ti, ko praviš da te po treh pirih ne prime. Čeprav sta oba enako spila.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Ko smo bli mladi in neumni ni bilo nobene omejitve in se je tudi mrtvo pijano sedalo za volan.

Popoldne pa ko si prišel k sebi pa prvo pogledat če je vozniško še v denarnici in če avto ni kaj obtolčen.
evil.gif

Najprej preverit kje sploh sem in če je tisto sploh moj avto
hysterical-1.gif

Jaz mam težave, da volana ne najdem... Po kakih 5ih minutah iskanja ugotovim, da sem se vsedel na zadnji sedež.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Jaz mam težave, da volana ne najdem... Po kakih 5ih minutah iskanja ugotovim, da sem se vsedel na zadnji sedež.
hehe, men se je pa že naredlo, da sm v temi odklepal zadnja vrata hehe.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Jaz mam težave, da volana ne najdem... Po kakih 5ih minutah iskanja ugotovim, da sem se vsedel na zadnji sedež.
hehe, men se je pa že naredlo, da sm v temi odklepal zadnja vrata hehe.

Jaz sem že naključne pijančke ki so šetali mimo mene, prosil če mi odklenejo avto in me pripasajo...
redface-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Elvir mislim da malo prcas,vsaj kolkr sem zasledu da ponavdi pises da si proti alkoholu.

Itak da alkohol ni dober za volanom,ampak mi gre pa ze na qrc kako se javlate vedno isto kot pri pedofiliji,kot bi bili programirani.

In isto je za hitrost,parkrat letno se zgodi da nek mulcek,naklan in z hondo prileti z 100km/h v drevo in potem spet taka drama da je treba alkohol dat na 0.0 kot da bi to kej resilo tistega mulcka.

Alkohol pa motor oziroma skuter pa ne gre,ker na 4ih pirckih nekaj let nazaj,sem imel na ovinkih voljo da bi se ulegel na cesto in takrat spoznal da to ne gre skupaj.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz tudi nikoli(skoraj) ne pijem, ko vozim. Vedno prej, med vožnjo pa le kakšno pivo in šnopček, ki ga lahko na brzino nagneš. Se mi zdi, da veliko bolj tekoče peljem.
Če pa sem na motorju, pa med vožnjo itak ne pijem, ker je nemogoče. Sem enkrat poskusil, pa bi se kmalu zvrnil. Itak pa ne poskusim alkohola, ko se vozim z motorjem, edino nekaj pirčkov pade na kakšnem moto zboru ali žegnu. To pa je isto kot nič, saj pijem Union...
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Nič. Ko vozim ne pijem pa da jebeš. Ne vem kako se nekateri ne morejo zadržat pa bit en večer trezni ko so zunaj. Vidim v naših gostilnah. Narod komaj hodi, ampak vseeno hop v avto pa po gasu. Pa da bi vsaj previdno vozili, ampak ne, to gas do kraja, pali gume....
RETARDI, vse bi jih v zapor poslal...
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
tale tema me pa je nasmejala ja..ceprov eni ze mal prevec duhovicite.

Citat:
Uporabnik gregor pravi:
Na pikniku sem spil enih 8 pirov, potem sem se pa z motorjem (ki niti ni bil moj) peljal 60 km daleč domov. Pa sploh se nisem počutil pijanega.
Med vožnjo pa nisem pil.

top10 :D
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
ksz

nazadnje 5 pirov, 10 jackcol, vožnja brez problemov, še kolega sem domu zategno
evil.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
jah, če spijem več kot 6 velikih piv grem redko za volan!
če pa že, se tudi meni nič ne pozna, saj imam reflekse še vedno boljše kot kak stardec. z mojo vitalnostjo nadoknadim vse maneverske sposobnosti, percepcija je na vrhuncu, saj vedno po pitju spijem redbull ki mi zbistri duha!
opazil sem tudi, da ko spijem teh 6 piv vozim bistveno bolj neproblematično, saj se bojim, da bi me ustavili. napihal bi pa bi bil kažin doma!
je pa res da nekateri po enemu pivu postanejo pijani. takim bi bilo treba odvzeti vozniško za vedno! mi, ki smo navajeni in preverjeni bi pa lahko bili drugače obravnavani kot oni klinčevi abstinenti.

jaz sem za!!!
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
do 2 litrov vina se še usedem za volan, ampak samo da se mal predn grem domov najem.

Po 2 litrih vina pa kluče pospravim v globji žep pa še 1 liter naročim
grin1.gif



Je pa res da ko sm pod gasom se še nikoli nisem peljal več kot je omejitev