Kolesarstvo 2021

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Bio dres. :evil:

Rogla pa TOP! Pa še za filing, ga je prehitel na zadnjem ovinku... :cheer:

Mu je Mas čisto iskreno čestital, se mu je tudi samo smejalo, kako ga je še tu prehitel... :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Uff, letos jim pa ni pustil upanja na zmago. Malo manjših napak, ampak moči pa toliko..... Slabih 5 min pred Masom

Bravo Primož :cheer:

Kuk je dober komentiral na Eurosportu: Imamo Francijo, Italijo, Belgijo, Španijo,.... "Tradicionalne" kolesarske države, pa jih zadnje par let šolajo Slovenci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113
Uff, letos jim pa ni pustil upanja na zmago. Malo manjših napak, ampak moči pa toliko..... Slabih 5 min pred Masom

Bravo Primož :cheer:

Kuk je dober komentiral na Eurosportu: Imamo Francijo, Italijo, Belgijo, Španijo,.... "Tradicionalne" kolesarske države, pa jih zadnje par let šolajo Slovenci.
Kadarkoli sta bila Primož in/ali Tadej na startu GC dirke, je šla zmaga v Slovenijo (vedno od Vulete 2019 do danes)...
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
nasploh sta komentatorja par močnih povedala, zgleda ne spremljata naših msm :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Belgijski čudežni deček danes ko je bil taktično nadigran
E_F91CdXoAQpy1w.jpg
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
uff kakšen napet kronometer, škoda za belgijce sem pa ravno njima(ganni pa woutu) najbolj privoščil.

ganna je res žvau :biceps:
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Kako kaj kavč selektor crni kitić komentira... Roglič ni nastopil, se pravi smo imeli najmočnejšo ekipo...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Prek...eti novinarji, vedno je isto. Že napovedujejo zlato za Mohoriča......, kot da bi to bilo eno lokostrelstvo, kjer je odvisno samo od tebe. Tukaj je 100 kombinacij, zamudiš en napad in je konec, pred tabo je en štorast in si v padcu........

Novinarji pa kot vedno na maksimum pretiravajo in psihirajo navijače. Potem pa bereš komentarje, kako da ni bilo medalje, pa kuk so zanič......
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
kot kaže še nisem naletel na ta (ali več teh) člankov.
kot sem zadnjič nekaj bral ga skoraj omenili niso in so imeli pod naše favorite rogliča ter pogačarja kar se mi je zdelo neinformirano ker kljub vsemu je od naših mohorič favorit za visoko uvrstitev.

daj prilepi da vidim ta članek.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.093
160
63
Prek...eti novinarji, vedno je isto. Že napovedujejo zlato za Mohoriča......, kot da bi to bilo eno lokostrelstvo, kjer je odvisno samo od tebe. Tukaj je 100 kombinacij, zamudiš en napad in je konec, pred tabo je en štorast in si v padcu........

Novinarji pa kot vedno na maksimum pretiravajo in psihirajo navijače. Potem pa bereš komentarje, kako da ni bilo medalje, pa kuk so zanič......

in v katerem članku napovedujejo zlato Mohota??

ps. Drugače si Moho tudi sam želi medalje te barve ;)
Res ne vem zakaj ne bi bili samozavesti, pač imamo najboljše kolesarje v ekipi... sladke skrbi!!
Da je kolesarstvo totalno nepredvidljivo, se pa zavedamo prav vsi.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
videl sem na TV-ju, mislim da v ponedeljek pri športu....

To da vsi vemo.... To vemo tisti, ki spremljamo šport, vsi ostali pa tega ne vedo. Samo zlivajo potem gnojnico na forumih in po spletu...