Kolesarstvo 2021

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.093
160
63
ne kompliciraj.
Tudi sami (reprezetanca) si želi zlate medalje!! ne vem zakaj bi bežali od tega???
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Itak da si jo želi, katera reprezentanca si jo pa ne?

moti me to, da naši rečejo: Gremo na zlato medaljo, kar je super, saj imajo realno možnost.
Novinarji pa rečejo: Mohoriču zlata ne uide, samo še manjša malenkost v nedeljo opravi, pa bo...
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.093
160
63
Itak da si jo želi, katera reprezentanca si jo pa ne?

moti me to, da naši rečejo: Gremo na zlato medaljo, kar je super, saj imajo realno možnost.
Novinarji pa rečejo: Mohoriču zlata ne uide, samo še manjša malenkost v nedeljo opravi, pa bo...
Dj link od poročil kjer je je novinar to izrekel.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Kapo dol alafilipu, mojstrsko.
Mohoric sem pa vseeno mislil da bo z wvajem drzal do konca pa ga je en vzpon cist odrezal.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Gledali. Jah ni kej vedno ne moremo biti na vrhu. :)
Čestitke Filipu za zmago. Dobr se jim je odpelu.
Sicer sem sam upal, da bodo naši boljši sam sem vedel, da bo težko za medaljo.
Sem pa več pričakoval od Belgijcev. Predvsem od WVAja. Ampak je zgleda res, da se mora dost stvari poklopiti, da ti rata po 270km.
Glede na to kako je šlo bi mogoče res mogli raje staviti na Remca. Če se ne bi iztrošil z vlečenjem bi mogoče bil boljši za finiš.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
uff, včeraj imel srečo/nesrečo, da sem moral biti noter cel dan, tako da sem ob opravkih po hiši, gledal celo dirko. Noro, kuk so hitro štartal, 170km do cilja in je šlo na polno. Škoda za našo ekipo, res so se dobro držali. Žal je imel Mohorič prešvoh noge za tisti klanec in ga je odrezalo. Sem upal, da bosta Pogačar in Rogla malo dlje zdržala, pa kot zgleda nista tempirala kondicije za to dirko. Kapo dol Tratniku, res pomočnik vreden zlata :cheer:

Končni razplet: zelo podoben kot olimpijske. Vsi gledali Wouta, Filip spizdil. Čeprav ga ne maram, je pošteno zaslužil majico, bil najmočnejši in je zlomil vse s svojimi napadi.
Pa še to, kot zgleda so res tuk navajeni na radijske postaje, da so vsi zmedeni kaj narediti... saj je logično, celo leto ti šef govori kaj narediti, imaš na voljo vse informacije kaj se dogaja. Tukaj pa večinoma v temi, samo kar izveš od sokolesarjev. Sem imel občutek, da so na koncu so se Baarle, Valgren in Stuyven bolj gledali in niso vedali, ali naj gredo na polno, ali čakati kapetane....
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.297
61
48
se kar strinjam za zapisanim. Mi pa je zanimivo, da je Pogi v cilju kar poniknil. Nobene izjave za medije, nič.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Sm glih začel gledat pa vidim, da so taki k da bi jih čez močvirje vleku. :aplauz:
Tole je pa res preizkušnja za :biceps:.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
smola za moscona, mislim da bi imel če ne bi padel in imel prazne gume...

od 3 ki so prišli skupaj na velodrom sem 2 res privoščil a zmagal je colbrelli... čestitke vseeno se vidi kolk jim taka zmaga pomeni