Kolesarstvo 2021

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
tour de france je tour de france
zmaga tam je zapis v zgodovino
ostalo je oddelanje pogodb
kdo bi sploh spremljal vuelto, je kje sploh prenos?
To, ki si strokovnjak za športe in napovedovanje smeri kariere posameznih športnikov, a je pri tenisu isto? Mislim, tam imamo 4 GS, pri kolesarstvu so 3 GT, dva sta prva liga, en je druga liga.... Tam mora biti potem podobno, 3 prva liga, 1, Pariz, pa druga liga... Ker ga precej let nihče ni hotel osvojiti, šele letos se je Moke tolk ponižal, da je pobral se ta turnir...?!? Mislim, kaj se ubadati z drugo ligo, če maš prvo ligo na voljo, ane?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
tour de france je tour de france
zmaga tam je zapis v zgodovino
ostalo je oddelanje pogodb
kdo bi sploh spremljal vuelto, je kje sploh prenos?
Najbolj zanimiv del je, da komentiraš (pljuvaš) obrobne slovenske športnike (Dončić, Roglič,..) na obrobnih tekmah. Ne razumem obsedenosti z njimi, če so pa popolnoma nepomembni? Kako nizek IQ in bedno življenje moraš imet, da ti je zanimivo hoditi v teme o njih in pljuniti ter se hahljati svoji pameti izza ekrana?

Ne spremljaš nobenega športa (v bistvu so tisti, ki ga spremljajo bedniki, razen, če služiš s stavami...tvoje besede), ampak samo gledaš kje komu od določenih naših ni na nek dan uspelo in pljuneš. To je tvoj domet. Nižji od zadnje rupe na vasi.

Vuelto in ostale glavne dirke sezone seveda prenaša Eurosport. Nek levi robni kanal, ki ga ne poznaš pač.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Najbolj zanimiv del je, da komentiraš (pljuvaš) obrobne slovenske športnike (Dončić, Roglič,..) na obrobnih tekmah. Ne razumem obsedenosti z njimi, če so pa popolnoma nepomembni? Kako nizek IQ in bedno življenje moraš imet, da ti je zanimivo hoditi v teme o njih in pljuniti ter se hahljati svoji pameti izza ekrana?

Ne spremljaš nobenega športa (v bistvu so tisti, ki ga spremljajo bedniki, razen, če služiš s stavami...tvoje besede), ampak samo gledaš kje komu od določenih naših ni na nek dan uspelo in pljuneš. To je tvoj domet. Nižji od zadnje rupe na vasi.

Vuelto in ostale glavne dirke sezone seveda prenaša Eurosport. Nek levi robni kanal, ki ga ne poznaš pač.
Spremljam šport in stave.

Nazadnje sem gledal Slovenija:Slovaška.

Pljunek je premalo za predstavo naših Kek(cev).

Zanimivo mi je čitat ovce in fanatične navijače, ki ne vidite niti centimetra iz okvira.

Res morate bit bedni.

Verjetno kolesa za par jurjev, oprema za par jurjev.

Potem pa do hamburgerja komaj na elektriko.

In na račun takih hepanov živijo športniki, to je bolano.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Spremljam šport in stave.

Nazadnje sem gledal Slovenija:Slovaška.

Pljunek je premalo za predstavo naših Kek(cev).

Zanimivo mi je čitat ovce in fanatične navijače, ki ne vidite niti centimetra iz okvira.

Res morate bit bedni.

Verjetno kolesa za par jurjev, oprema za par jurjev.

Potem pa do hamburgerja komaj na elektriko.

In na račun takih hepanov živijo športniki, to je bolano.
In ti si veliki poklicani, ki boš ovce spravil v red? Manj si vreden od ovčjega kakca.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Spremljam šport in stave.

Nazadnje sem gledal Slovenija:Slovaška.

Pljunek je premalo za predstavo naših Kek(cev).

Zanimivo mi je čitat ovce in fanatične navijače, ki ne vidite niti centimetra iz okvira.

Res morate bit bedni.

Verjetno kolesa za par jurjev, oprema za par jurjev.

Potem pa do hamburgerja komaj na elektriko.

In na račun takih hepanov živijo športniki, to je bolano.
Snečko, kako kej nadvesoljski kawasaki a še laufa?
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
In ti si veliki poklicani, ki boš ovce spravil v red? Manj si vreden od ovčjega kakca.
Jaz sem poklican, da komentiram, kakor mi paše.

Plačujem rtv naročnino in kabelsko, tako da je vse v najlepšem redu.

Jaz ovc ne morem poblejat, povem samo, kar vidim.

Ovce niste več normalne, z normalnim peciklom se ne morete peljat 30km.

Obvezno prej 14 dnevna priprava, menjava piramide za traso itd.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Jaz sem poklican, da komentiram, kakor mi paše.

Plačujem rtv naročnino in kabelsko, tako da je vse v najlepšem redu.

Jaz ovc ne morem poblejat, povem samo, kar vidim.

Ovce niste več normalne, z normalnim peciklom se ne morete peljat 30km.

Obvezno prej 14 dnevna priprava, menjava piramide za traso itd.
Vsak tvoj izbruhek največ pove o tebi, tako, da kar nadaljuj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Tudi ti lahko pišeš, kar želiš.

Samo se vidi, da si debil, ker ne razumeš, da se menimo o temi iz naslova, ne o uporabnikih.
res je, prav imaš. vsak lahko piše kar želi.
iz tvojega pisanja lahko razberemo, da si en zafustriran tip, razočaran nad življenjem, kateri si poskuša ego napumpat z pisanjem po netu.
nihče pa ti seveda ne brani, da še naprej izlivaš tvoje poglede na svet športa. tak da... go on!
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
res je, prav imaš. vsak lahko piše kar želi.
iz tvojega pisanja lahko razberemo, da si en zafustriran tip, razočaran nad življenjem, kateri si poskuša ego napumpat z pisanjem po netu.
nihče pa ti seveda ne brani, da še naprej izlivaš tvoje poglede na svet športa. tak da... go on!
Žal je njegov domet ranga "Dončić je zanič, Roglič je zanič, Pogačar je najboljši, črne kite imam pa najrajši v rit"

Pa še skoraj rima se.

Pa debil s svobodo govora misli, da mora velikokrat ponovit, da dobi kak odgovor, da ima vsaj malo pozornosti. Žalosten primerek res.