Kolesarstvo 2020

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Glede na to, da je Rogla sokrajan sem sam kar malo razočaran. V bistvu čudni občutki. Žalostno vesel.
Sicer si Roglič kej veliko nima za očitat ker je kar ok peljal. Sam Pogačar se je strgal s ketne.

Na koncu pa vseeno bravo Pogačar. Čisto zasluženo. Neverjetna vožnja.
Bravo pa tudi Roglič, čeprav verjamem da mu drugo mesto trenutno verjetno ne pomeni veliko.

PS: Neverjeten dan in neverjeten Tour. Neverjetno.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zgodovinski dan za slovenijo, kar se kolesarstva tice. Isto k Dončić za slovenski basket. Če je kdo danes žalosten al kej podobnga (ok, Rogla je lahko) je neki narobe z njim al je pa fakin najednik nedojeban. I'm VERY happy, zgodovinsko res!

Pa pusti onega maminega sinka Dončića, odletel že v prvi rundi, dočim Dragić pa lahko prinese prstan.

A spet se vidi, kaj delajo mediji... forsirajo in umetno tišijo ene naprej, tapravi igrači pa potem udarijo.

Kot danes Tadej, pošolal spredaj in zadaj, da je peklo.

Tudi take butle, Rossije fanatične fene, ki si ga bodo jutri spet metali na roko...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Zgodovinski dan za slovenijo, kar se kolesarstva tice. Isto k Dončić za slovenski basket. Če je kdo danes žalosten al kej podobnga (ok, Rogla je lahko) je neki narobe z njim al je pa fakin najednik nedojeban. I'm VERY happy, zgodovinsko res!
Žalosten? Dons je za moje pojme največji dan SLO športa, dva Slovenca sta se borila za zmago na Touru. Mi je pa Rogle žal, sam to bo minil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava in ishtar007

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.106
860
113
Kalbo: itaq!!! To je nemogoce. Uno je napisano za najednike, k cist zmeri na vsako pasjo bombico vgriznejo. Men je kot je super. Bil je fair play (upam, da ne najdejo kej pr komu) in zmagal je boljsi, tako je. Komu bi prvoscu? Tokrat Rogli, ker mali bo se solal ampak ni kaj, je bil boljsi. Dolg ze nism s takim 'guštom' gledal, res. Hvala fanta!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.644
3.896
113
Glede na to, da je Rogla sokrajan sem sam kar malo razočaran. V bistvu čudni občutki. Žalostno vesel.
Sicer si Roglič kej veliko nima za očitat ker je kar ok peljal. Sam Pogačar se je strgal s ketne.

Na koncu pa vseeno bravo Pogačar. Čisto zasluženo. Neverjetna vožnja.
Bravo pa tudi Roglič, čeprav verjamem da mu drugo mesto trenutno verjetno ne pomeni veliko.

PS: Neverjeten dan in neverjeten Tour. Neverjetno.

Edino kar mi j žal je obraz Rogle, ko je prihajal v cilj. Videl se je obup. Ni blo lahko to videt.
Ampak šport je pač tak.

Upam, samo da Pogiju niso kej dal, saj je danes vozil nečloveško....... V zadnjem tednu taka predstava. Ga še ni bilo junaka, da bi tako vozil.
Ga ni....

Cajtngi bodo po vsem svetu jutri Slovenski.

Še enkrat noro....
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Se spomnim za cajte Brajkoviča sanjali o mogočem grand touru, zdaj pa so slovenci osvojili zadnja dva... pa da ne omenim, da ima Pogi realne šanse da postavi kak rekord v številu zmag zgodovinsko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Edino kar mi j žal je obraz Rogle, ko je prihajal v cilj. Videl se je obup. Ni blo lahko to videt.
Ampak šport je pač tak.

Upam, samo da Pogiju niso kej dal, saj je danes vozil nečloveško....... V zadnjem tednu taka predstava. Ga še ni bilo junaka, da bi tako vozil.
Ga ni....

Cajtngi bodo po vsem svetu jutri Slovenski.

Še enkrat noro....

Kaj takega, da bi ti dali da bi svetovno elito nascal za 1:21 ne obstaja. Obstaja edino e-kolo, tega pa definitivno ni imel.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Kakorkoli obrnemo je kar sta dosegla fenomenalno. Nadrealno. Sem vesel za oba.
Je pa Roglič tudi vse lepo povedal. Dal je vse in ni bilo dovolj zato je na drugem mestu prvi pa Pogačar.

Zato kaj Pogačar ali zakaj Roglič danes res nima več smisla. Uživajmo v tej dvojni zmagi. Upam, da bo še kakšna a najverjetneje je, da bo to težko še kdaj ponoviti.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Prou grozno je. Jaz sn bil tako vesel ka je Pogi zmagal. Ze zato ker je deklasiral vse. Prav vseee. Rogli se je v sredo videlo, da trpi. Grem stavit da je Pogi to videl.
Kar je pokazal cez cek tur vec kot zasluzeno Pogi!
Krivim predvsem medije in pac slovenski sport slovenceljstvo. Mislim da je se Rogli skodoval ta medijski pritisk pa čeprav ni pokazal.
Vsekakor samo sreča danes!
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kdorkoli je danes žalosten nima kej bit.
Privoščim Pogiju. Mi je zal Rogle? Malo. Ampak Pogi samo kapo dol. Padci, gumidefekti ni da ni. Zasluženo!
Pa za razliko od rogle je vozil brez ekipe, ne pozabiti to. roglica mi je skoda, ker je to zadnji tour, da bi ga sploh zmagal. ampak v zivljenju moras imeti tudi sreco. in jebi ga. upam, da se jutri udarita na polno in ne bo samo sprehod cez elizejske poljane kot ponavadi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Neuromancer

Fizikalc
24. jul 2007
344
116
43
Primož je več pokazal žal je na koncu zmanjkalo moči. Tadej fenomenalno ima pa srečo, da so ga v Jumbi vseskozi vlekli.

Isto lahko rečeš za Lando, Urana, Porta, Yatesa... Če ne bi vlekel TJV, bi pač moral vleči Ineos ali kdo tretji. Na 12+% klancih, kjer se res lomijo kopja, pa draftanja ni več in se izkaže, kdo je močan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex