Kolesarstvo 2020

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
@enkjezbrisan
Dej ti raj fuzbal komentiri. K tega mojstra, kerga kol, ti našpikan z vsem dopingom sveta ne držiš niti 100m in to navzdol. Kaj šele po ravnini, al pa bohnedej na klanc.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dobro so to odvozili. Mislim, da sledi kar nekaj etapnih zmag na letošnjem Touru po istem kopitu.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Ni, kot si lahko videl.

No ja - ko sem jaz pisal so v nepolnih 2 minutah ostali samo 3 (al celo samo dva) in je res delovalo kot “razpad”. Zdaj ali je bila taktika, slučaj ali trenutek slabosti je čisto vseeno - mene je samo zaskrbelo, da so padli v neke stare vzorce izpred dveh let.
Kakorkoli - Rogla zgleda dobro, ekipa (spet) zgleda dobro in to skupaj daje upanje na “več”.
Ampak dajmo še dva tedna in nekaj malega odkolesarit in potem rečt “hop”.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Kokrkol zgleda dobr, je kolesarstvo šport, k ti lohk padec al pa defekt na zadnjem kronometru zjebe sanje in vso nebesno jebo k jo je dala čez ekipa v treh tednih. Upam, da je JV ponucala vso jebeno slabo srečo in gre tokrat po planu. Bo pa še pokal ja, tole je bla sam uvertura. Če vidm na TDF Slovenca v rumenem v Parizu, ne vem če bom preživu.
Pogi pa tud.... Norc.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in cappy
15. jan 2019
3.459
1.085
113

The head of the Dutch anti-doping authority has raised his concerns over Jumbo-Visma and their use of the controversial Ketones supplement drink. Herman Ram told Dutch newspaper De Limburger that he was 'uncomfortable' with the team's use of the product and believes it exists in the 'grey area'.

Ingested as a soluble powder, ketones are a natural substance produced in the liver. The body uses them as an alternative energy source when it has run out of carbohydrates to burn, turning towards burning fat.
Synthetic ketones are claimed to be used as an extra energy source, acting as an alternative to carbohydrates while reducing lactic acid and helping to aid recovery.
Ketones are currently not banned by the World Anti-Doping Agency, being labelled as a dietary supplement, although their status has been considered previously. There has also been criticism from some corners that the long-term effects of the supplement are yet to be fully investigated.
Ram shares these concerns and admits that Jumbo-Visma's use of the supplement is something he would advise against.

V glavnem...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
V glavnem, vpraši se, zakaj kolesarja lohk zbudijo sred noči kadarkol kjer kol, fuzbalerja pa ne. Ko mi na to odgovoriš dalje debatirava.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Lep zaključek današnje etape. :zmaga: Daje vedeti, da sta fanta prava :zmaga: Do konca je še dolga...

Ste za, da vsi ignoriramo, oz. ne odgovarjamo na poste Izbrisanega uporabnika #488? Kalbo, bo šlo? Pač verjetno ne moramo računati na moderatorjevo pomoč...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Dokler ni Kuss prišel naprej so odpadali en za drugim pri JV. Roglič je edini še bil zraven. Upam da ta ekipa malo k sebi pride do tapravih etap, tam ko bo Rogla res rabil pomoč.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
2 km pred ciljem so bili spredaj JV in Ineos. Zadaj pa kar precej mešano... Se mi zdi, da smo občutljivi na vsako potezo JV, ostalih pa sploh ne vidimo...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dokler ni Kuss prišel naprej so odpadali en za drugim pri JV. Roglič je edini še bil zraven. Upam da ta ekipa malo k sebi pride do tapravih etap, tam ko bo Rogla res rabil pomoč.

Ma niso. V enem trenutku je res slabo kazalo ko so samo trije ostali tako rekoč v trenutku, pet minut prej jih je bilo pa 8... ampak čez par minut se je potem še Doumulin pripeljal zravn, pa Kuss se je tudi zadaj vozil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Dokler ni Kuss prišel naprej so odpadali en za drugim pri JV. Roglič je edini še bil zraven. Upam da ta ekipa malo k sebi pride do tapravih etap, tam ko bo Rogla res rabil pomoč.
Po Domulina so šli pomoje. Da se ob takem tempu sprehajajo gor pa dol po pelotonu je kr kazanje mišic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Ironija tega športa je, da, za ekipno delo, dobi “medaljo” sam eden.
Sicer je res, da dotični mora imeti določene kvalitete, a je vseeno kruto, da se večji del “gledalcev” ne zaveda (ali to zavestno noče sprejeti), da je kolesarstvo dejansko ekipni šport.
In to naporen šport - če kdo ne verjame naj se, in zaradi mene z polnim dopingom, poskuša v +10% klanec kak km (ne 2-3-4 kot ti asi) gnati z 30 km/h na uro (kavč majstri imajo letvico na 15 km/h - z polnim dopingom).