Kolesarstvo 2020

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ker nisei gledal (je pa zato slabih 40 kv laminata položeno) - kak je pa zgledal Roglič ozr. JV? Oziroma drugače - a je bilo še kaj skokov, ki jih je bilo treba pokriti ali je glavnina mirno prilezla na cilj?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Vse po planu s stališča JV. Pogi pa defekt na spustu. Dobil zadnji obroč od Polanca in na srečo ujel glavnino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Ker nisei gledal (je pa zato slabih 40 kv laminata položeno) - kak je pa zgledal Roglič ozr. JV? Oziroma drugače - a je bilo še kaj skokov, ki jih je bilo treba pokriti ali je glavnina mirno prilezla na cilj?
JV po šolsko, Rogla skoncentrirano. Pogi na spustu defekt, Polanc dal feltno, Pogi ujel in kasnej tud Polanc.
Alafilipe pa pokazal vse znanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in gr69

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Aja, Domulin užgal na klanec zarad neumnosti, brez večjih posledic. Sem pa mel filing, da je mel mal težav, ko je Gessing navil, sam lohk se motim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

mr_

Guru
20. sep 2007
8.922
2.402
113
Hm, meni pa JV ni delovala tko suvereno. Kar naenkrat so poniknili, Primož deloval sicer OK, ampak nek slab priokus mi je pustilo. Je pa res, da smo ekstra občutljivi na vsako dogajanje v zvezi s Primožem.
Dokumentarec je bil pa res super, lepi posnetki, odnosi v ekipi, seveda največja zasluga je v Primožu, da je takšen šampion, ter da jih je spustil zraven. Zanimivo mi je bilo, da tudi Tom nima nekakšnega superstar obnašanja.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
čist ok je delovalo, cilj je jasen - dobit tour. in toura ne zmagaš v prvem in drugem tednu lahko ga pa zgubiš.

dokumentarc pa meni osebno nič posebnega. ja, zgodba rogliča je svetovni fenomen in težko narediš karkoli z njim in njegovo zgodbo slabo ampak res sem pričakoval nekaj več. najbrž je korona pokvarila kar precej načrtov.

pa se bom tukaj ustavil in upal da jello spet ne dobi kakšnega izpada.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Hm, meni pa JV ni delovala tko suvereno. Kar naenkrat so poniknili, Primož deloval sicer OK, ampak nek slab priokus mi je pustilo. Je pa res, da smo ekstra občutljivi na vsako dogajanje v zvezi s Primožem.
Dokumentarec je bil pa res super, lepi posnetki, odnosi v ekipi, seveda največja zasluga je v Primožu, da je takšen šampion, ter da jih je spustil zraven. Zanimivo mi je bilo, da tudi Tom nima nekakšnega superstar obnašanja.
Bolj suvereno kot kdajkoli prej. Lepo na prve pozicije pred spusti, navit tempo, pametno umirjeno. Če je pa kdo pričakoval skoke Primoža in razture in minuto prednosti, pač ne pozna kolesarstva.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
čist ok je delovalo, cilj je jasen - dobit tour. in toura ne zmagaš v prvem in drugem tednu lahko ga pa zgubiš.

dokumentarc pa meni osebno nič posebnega. ja, zgodba rogliča je svetovni fenomen in težko narediš karkoli z njim in njegovo zgodbo slabo ampak res sem pričakoval nekaj več. najbrž je korona pokvarila kar precej načrtov.

pa se bom tukaj ustavil in upal da jello spet ne dobi kakšnega izpada.
Bi se mogoče strinjal, ker mi Čermelj ni. Sam kot si rekel, karkol z Roglo v glavni vlogi je težko zahebat.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zaenkrat so vse etape korektne.
Prvo so lepo ustavili ko je bilo treba. Pa še naši niso nahebal in korekten ciljni sprint
Druga tudi JV kontrolirala potek, mislim da je Roglic vedel kaj je Allaphillp želel, slednji je tudi vozil zelo dobro.
Danes pa kul sprint nekako pričakovan.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Dokaj pričakovano :)
Edino škoda ka ni obratni red ka bi Pogi oblekel rumeno :D