Kolesarstvo 2020

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
na kronometru ga bo spral

Dobi se rumeno v Alpah ne na kronometru
na kronometru ga bo spral

Če ga bo opral, ga bo v klancu kronometer ne bo tako važen. Bi pa moral biti to sesutje ekipe, kakšna anomalija defekt, padec ali nepričakovana slabost. Vsak ima lahko slab dan.

Pogi jih je že dost imel, in je vedno prišel nazaj in ponavadi bolj sam kot z ekipo, ki je praktično nima. Pri Rogli pa stroj deluje brez napak do sedaj. Spominja me zlo na sky, tam nisi imel šans pa če bi bil super Pogi ali Rogla.

Upam, da to razumeš. Še enkrat Pogi bo zraven, če gre v alpah kaj narobe, bo za Roglo problem. V kolikor bo ekipa, kot dans pa Pogi nima šans. Pa tudi Rogla je tako dober, da potem ne more zajebat, pa četudi bi imel Pogi super dan, kot zanč ko je stolkel vse rekorde v klanc.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
No šanse vsekakor so. Ni blo pa kle nobene romantike, kot se zdi nekaterim.
Če bo ekipa v Alpah tkole vlekla, Pogi nima niti najman šans. Še pred njegovim intervjujem sem povedal isto kot Pogi. TJV je tko vlekla, da pobeg ni bil možen. Tuki nimaš kej, kot na cilju pač narediš svoje.

Še enkrat to je ekipni šport. Še enkrat en defekt in mogoče še en razpust ekipe pa bi vse na glavo postavl. Ker potem se Pogi lahko le šlepa, kot dela sedaj in bi eventualno samo držal razliko.

Da ne bo pomote, da to želim Rogli. On si zasluži zmago Pogi je še mlad. Se bom ponovil, Pogi je pa pokazal precej več na tem touru.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.559
8.910
113
Ne rabiš to men razlagat. Šanse za Pogija so v primeru nesreče seveda. Tud men je tole vesoljsko in gledam brez besed. Prav tako bi mi blo žal Rogle letos, če ne rata, v vsakem primeru pa Slovenc z rumeno v Pariz... Nezemeljsko. Pogi je pa prihodnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Miki: Joj, dej no. Ti kar veruj, sploh ni problem. Pravim samo, da ni samoumevno, kar pises. To bi blo enostavno prelahko. Vsi na touru verjamejo v svoje noge,. pljuca ... pa je samo en prvi. Tko da raje uzivaj!
Ni dovolj verovanje. Ne gre to tako in sploh ni enostavno. Potrebno je biti preprican, kot da to ze obstaja. Taksen obcutek moras imeti skoraj tako, kot da je ze samoumevno. Ne da se opisat z besedami. Potrebno je spremenit vibracijo na subatomskem nivoju in to s svojimi obcutki. Poleg tega ne more kar vsak spreminjat subatomski nivo materije ce nima dovolj mocne vibracije, obcutkov in ce ni usklajen s taksno vibracijo. Potrebno je vadit taksen obcutek kot da je to ze resnicnost, ce ves kaj mislim. Ti lahko verjames ampak to ni dovolj. Potrebno je ze imeti taksen obcutek v sebi kot da se to ze dogaja. Koliko v vas ima obcutek da je nepremagljiv v kolesarstvu in da imas ze v sebi obcutek da bos samoumevno v rumeni majci jutri recimo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
nisem si predstavljal da je bernal tako slabo pripravljen.
čakal sem tisti famozen 3 teden ineosa čeprav res nikjer ni zgledal prav samozavesten in sedaj je čisto logično zakaj.
pa danes niti ni bila nekaj izvenserijska predstava, mislm valverde(itak fenomen, kapo dol) se je pripeljal z ostalimi prav tako cca 20 drugih še pred bernalom torej je res res slabo pripravljen (ali hrbet, corona?)

no sedaj je tour v rokah 2 naših da ga zgubita. jaz sem bolj za rogliča ampak kdorkoli bo zmagal od naših dveh bom več kot navdušen.
vedno bolj razmišljam o tistem državnem ITTju, minimalna razlika vendar roglič ni menjal kolesa.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.559
8.910
113
Mene je po vseh jezičnih vojnah Ineosa tole dons res presenetl. Sam vsak ima lohk tkole slab dan in mi je Bernala kr mal žal.
TJV pa strašljivo tud in sploh Tom Domulin. To je pa Primožev odnos do ekipe, ki ji je v vsem predan. Ne bom pozabil Toma, ko je gledal ko v deveto čudo Primoža, ki se jim je opravičeval za odločitev o odstopu... V tistem momentu se je rodil zvest pomočnik.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
res sem veliko več pričakoval glede na to da si je šel včeraj z julianom mal noge pretegnt - "ker se je dobr počutu"
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.559
8.910
113
Ni boljšga, noge še lepo pečejo od včerajšnjih 108 km, pol pa s pirčkom v roki pogledat Slo državno prvenstvo....aja ups Tour... Noro....
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Po 460km in 15h na kolesu ta teden, si res nisem predstavljal boljše regeneracije :ok:
Sem pa abstinent ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
pravi da tega ni pričakoval in da se je dobro počutil do danes, ko je ostal brez moči.
 

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
jaz pa danes le 70km pa špricer. recimo da manj redi kot pir :)
fora je v alkoholu, ki zavira presnovo mascob. Od tod pivski trebuscek. Poleg tega uzivanje alkohola ropa zaloge vitaminov v telesu. Da o nizanju zavesti in zavedanja ne govorim. Tako da najboljsi napitek sveze izstisnjen sok, recimo citrusov ali pa kaksnega drugega sadja. Popijes. Super.