Kolesarstvo 2020

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Preveč filozofiraš ob zelo pomankljivem kolesarskem znanju. Uspehi slo kolesarstva se niso začeli letošnjega avgusta. Zgoraj pišeš o zmagi Pogačarja na Tour pred Rogličem... kot sem rekel, že pred letošnjim letom se je vozil Tour in Roglič je etapo dobil že 2017. Pogi pa močno izstopa že od selekcije mlajših dečkov in že nekaj časa ocenjen s strani strokovnjakov za prihodnost svetovnega kolesarstva.
Zdaj pa lahko gremo nazaj na subatomsko raven...
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in cappy

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Saj sem napisal, da so bili ze prej. Ampak ne v taksni meri, da bi se dogajale dvojne zmage slovencev. Ali so tudi za Luko Mezgeca napovedali, da bo med naj naj na svetu. Ne filozofiram. Kvantna fizika je dokazana znanost in deluje. Placebo efekt deluje ravno zarad kvantne fizike. Deluje samo ce ti kot opazovalec verjames v uspeh. Dokazujes ravno mojo prejsno trditev, da je taksen uspeh zdaj postal samoumeven. Nekdo je napisal, da samoumeven ravno ni. Ti si zdaj napisal tako, kot da je ze samoumevno in napovedano ze zdavnaj. Pod clanki so se zaceli pisati komentarji, da gledamo slovensko prvenstvo na tour de france, kjer so drugi samo tako za zraven. Po teh mislih in verovanjih je prisel se tretji slovenec na stopnicke. Pred tem verjetjem tega pojava ni bilo.
 

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Seveda, pred sestimi leti. Je samoumevno, da bo tudi na tour de france cez 6 let razstural. Glejte, si ziv dokaz, da je uspeh treh slovenskih kolesarjev zdaj postal samoumeven. Kar je tudi prav. Tako deluje princip kvantne fizike ampak se vecina niti ne zaveda. Slovensko kolesarstvo je najboljse na svetu. Je svetovna velesila. Samoumevno, Roglic prvi, rumena majca, Pogacar drugi bela majca, Mezgec vceraj najboljsi v sprintu in drugo mesto, to se je ze vse vedelo vnaprej, so strokovnjaki to lepo napovedali, da se bo zgodilo, kajne. To je itak samoumevno. Zdaj. :)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.910
113
Rogla ma ekipo, ki je do zdaj delala brez kiksa. Ni imel padca in ni imel defekta. Pogi pa kontra vsemu temu, zato je vozil par etap na polno. Padel na 17 mesto in prišel na drugo. Danes vozil brez ekipe.

Oba sta carja, vendar moje mnenje je da je Pogi pokazal več. Več v smislu, kako je tako malo za Roglo. Ne govorim, pa da Rogla nebi mogel potegniti, samo če bi imel tako smolo, bi po mojem mnenju bil Rogla precej načet. Če bi imel tako ekipo kot Pogi, padec in toliko defektov.

Zato pravim, da je Rogla fenomen, Pogi pa še večji.
ps sem prepričan, če bo TJV oddelala svoje, bo Rogla z lahkoto opravil svoj del. Če bo pa kak padec, razpust ekipe, defekti, potem bo čudna.
Pogi je pa že zdej sam in praktično se šlepa za drugimi ekipami.

Rogla je imel prejšnič dost podobno zgodbo.
Sej glih to ti hočem povedat. Če ne bi blo smole, bi Pogija mal teži pustil skakat. Tko da ne morš to primerjat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.910
113
Seveda, pred sestimi leti. Je samoumevno, da bo tudi na tour de france cez 6 let razstural. Glejte, si ziv dokaz, da je uspeh treh slovenskih kolesarjev zdaj postal samoumeven. Kar je tudi prav. Tako deluje princip kvantne fizike ampak se vecina niti ne zaveda. Slovensko kolesarstvo je najboljse na svetu. Je svetovna velesila. Samoumevno, Roglic prvi, rumena majca, Pogacar drugi bela majca, Mezgec vceraj najboljsi v sprintu in drugo mesto, to se je ze vse vedelo vnaprej, so strokovnjaki to lepo napovedali, da se bo zgodilo, kajne. To je itak samoumevno. Zdaj. :)
To je neki, kar si noben še par let nazaj ni upu niti sanjat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
kalbo, zdaj vemo zakaj je Einstein povedal, da je Domišljija je pomembnejša od znanja. Prestudirajte delovanje kvantne fizike. Boste videli, zakaj lazi, ce se veckrat ponovijo lahko postanejo resnica. Zakaj obstaja predictive programing.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.151
872
113
Miki: Joj, dej no. Ti kar veruj, sploh ni problem. Pravim samo, da ni samoumevno, kar pises. To bi blo enostavno prelahko. Vsi na touru verjamejo v svoje noge,. pljuca ... pa je samo en prvi. Tko da raje uzivaj!
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Je že poknilo - Bernal, Quintana out ... me prav zanima ali in koliko bo Pogi proti vrhu poskušal.
Jumbo Visma pa zastrašujoče - se mi zdijo močnejši kot Sky/Ineos kadarkoli.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Bravo naša.

Ampak zdaj vprašanje ali Roglič ni hotel ali ni mogel.

Definitivno je Pogi močnejši v zaključku.
Stil TJV je letos premočna, da bi dopustili Pogiju kaj več. Ker četudi bi pobegnu bi ekipa TJV Roglo vlekla do konca! Tuki pa Pogi ne more nič, ni robot.
Zato Pogi nima šans, razen če se začne še Rogli scenarij kater se je Pogiju dogajal med turom.

Danes je šu vsekakor na zmago, ekipa je garala do konca za zmago.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.910
113
Definitivno je Pogi močnejši v zaključku.
Stil TJV je letos premočna, da bi dopustili Pogiju kaj več. Ker četudi bi pobegnu bi ekipa TJV Roglo vlekla do konca! Tuki pa Pogi ne more nič, ni robot.
Zato Pogi nima šans, razen če se začne še Rogli scenarij kater se je Pogiju dogajal med turom.

Danes je šu vsekakor na zmago, ekipa je garala do konca za zmago.
No šanse vsekakor so. Ni blo pa kle nobene romantike, kot se zdi nekaterim.