klima renault - ventilator

danik

Pripravnik
16. jan 2008
33
0
6
Imam eno vprasanje imam espaca par mesecev in sedaj ko sem zacel uporabljat klimo me neki zanima! Stvar je sledeča ko vklopim klimo in ce stojim na mestu se mi takoj vklopi ventilator hladilnika dela 10s in izklopi in po 5-10 s zopet vklopi to dela neprestano ko pa se peljem pa verjetno ne oz ne slisim! Zanima me ali je normalno da se mi vklaplja vsakih par sekund ce stojim pri semaforju je ful cudno ko se samo vziga in vgasa!
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
ventilator se vklopi hkrati s kompresorjem. Enako dela meni. Sem bi na servisu pa so rekli, da morm popravit, sicer bo komrpesor crknil. Sem pustil avto tam, drug dan dela isto. Tedaj so pa rekli, da je to normalno. No, potem se nisem več s tem ubadal.

lp
 

danik

Pripravnik
16. jan 2008
33
0
6
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
ventilator se vklopi hkrati s kompresorjem. Enako dela meni. Sem bi na servisu pa so rekli, da morm popravit, sicer bo komrpesor crknil. Sem pustil avto tam, drug dan dela isto. Tedaj so pa rekli, da je to normalno. No, potem se nisem več s tem ubadal.

lp
Kak avto mas to ali te ne moti ko se ti skos vziga in vgasa ce stojis v kaki koloni?
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Seveda me moti, ker mi qavto cukne tudi med vožnjo. Ampak sem peljal na dva servisa in sta oba ugotovila, da je z avtom vse ok. Kaj čem potem narest?

Avto je Laguna, l. '00.

lp