Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Sem navijal zanj, ko je sel iz merca in skoraj postal mandatar, iz lastnih izkusenj vem, da je dobro vodil merc, najboljse, v bistvu. Menda ga je takrat rjavc zajebal v politiki al kako je ze blo...
Ampak to kar je zacel pocenjat potem, pa pubeca nikol nic kriva pa ne ga srat no...zdaj zadnja leta pa je itak ze adijo, kake scene pocenja. Pa mislim, da midva ne ziviva v isti Sloveniji.

ne bom komentiral kako je vodil merc, je pa zanimivo kako ga je lastninil.

kake počenja ne vem, ga ne zalezujem, ne sledim...

če si v trentu, a mi znaš poiskati za katero zadevo je bil pušnik obsojen.
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
ne bom komentiral kako je vodil merc, je pa zanimivo kako ga je lastninil.

kake počenja ne vem, ga ne zalezujem, ne sledim...

če si v trentu, a mi znaš poiskati za katero zadevo je bil pušnik obsojen.

Se odgovor na oni prvi stavek prej: ne, ne bi. Sem imel priloznosti in zavrnil, pa ne pocketmoney. Lahko na pm, ce te res zanima..

Tu pa ne vem koga mislis, a pusnika od dinersa?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Prav tako je izjemna sreča tudi to, da državna tožilka zamudi rok za oddajo dokumentacije za začetek kazenskega pregona zaradi česar so se potem izločili dokazi.
Res izjemna sreča. Ni druge. Sploh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
saj veš kako je ponavadi, če te partner obtoži varanja ti pa veš da ne potem je velika vrjetnost da ravno ta ki te je obtožil vara.
tukaj podobno, obtoži vse druge za nacionaliste medtem ko si sam največji. sam tega se velikokrat ne opazi ker je folk fokusiran na druge, če se po drugih drek meče.
saj se vidi po teh otroških izbruhih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in B81

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Kdo stoji v vrsti za pluzenje?

Ja to je tudi meni zeloooo zanimivo da se noben ni upal kupiti parcele...
Ampak mimgrede kako tako vrhunski biznismen tolk dolga naklofa?

krog ljudi ki jih je treba podmazovat se z vsakimi volitvami povecuje... plus vzdrzevanje svojega stasa, druzine, prijateljev. in se vsi odvetniki ki ga stalno ven vlecejo tud niso placani 10e/h.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
Sam zakaj bi rabu podmazovat pa odvtnike ce je vse posteno ;) samo nacionalisti mal pluvajo po njem :)

Ko si enkrat pri koritu konkurenca ne počiva in komaj čaka na usodno napako, da se stolčki zamenjajo.

In da imaš ljubi mir pač plačaš če lahko. Če ne moreš, pa odletiš kot knof na gatah. In da lahko plačuješ moreš kakšno provizijo potegnit. Eni imajo 15%, drugi imajo svetovalne pogodbe. In tako kot pri večini problemov, se težavo rešuje na koncu. Kot primer z migranti - zakaj ne rešujejo zadev na izvoru? Zakaj v Zokitovem primeru ne uredijo zakonov tako, da bi Zokita lahko sesul? A veste zakaj? Ker imajo vsi, ki sprejemajo zakone koristi od tega. Ali preko Zokita ali pa preko koga drugega, ki tudi tako izkorišča zakone. In vsa predrkavanja na forumu o tej politiki so čist brezvezna, škoda vsakega bita, za vsako črko na to temo, ker mi kot raja/ovce ne moremo čisto nič spremenit. Nehajmo se že slepit, da mi postavljamo vlado in odločamo. res. Mi si edin ventile lahko spucamo na forumu ali pa za šankom, no, kar pa tud ni slabo.

Mislim pa da, kar hoče Softi izpostavit je, da ga 3/4 njegovih nasprotnikov ne more, ker je srbijanc. Če bi bil slovenec in počel enake stvari, da ga pol manj pljuvali. Mislm, da to hoče Softi povedat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash