Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Mislim pa da, kar hoče Softi izpostavit je, da ga 3/4 njegovih nasprotnikov ne more, ker je srbijanc. Če bi bil slovenec in počel enake stvari, da ga pol manj pljuvali. Mislm, da to hoče Softi povedat.

prepričan sem, da si med zadnjimi 10-timi komentatorji edini, ki znaš brati. misliti sicer ni potrebno veliko,le brati je treba, ker sem jasno napisal in bom povzel, isti so, le ta je južnjak.
 
  • Haha
Reactions: Matey

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Kdo stoji v vrsti za pluzenje?

Ja to je tudi meni zeloooo zanimivo da se noben ni upal kupiti parcele...
Ampak mimgrede kako tako vrhunski biznismen tolk dolga naklofa?

mmm..mariborska nadškofija?
tuš

ah ne
a je bil james cook?
bombradier včeraj berem
agrokor

a ja..spet grem na jug..
čak..saab...
GM
..

ah ne..recimo francija....... in nam koncu amerika.

vem da se ti ne sanja..
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Eden redkih, ki mu ni pokazal hrbta. Karakter.

ne, edini v tej debati, ki je dojel, da dokler nisi pravnomočno obsojen si nedolžen in istočasno, da na sodišču ni pravice. zelo dobro sem se naučil kaj so dokazi, kaj je resnica, kaj je manipulacija in kaj je sodba.
za večino tukaj je zoki kriv, čeprav je samo obsojen, jaz pa trdim, da je isti kot drugi, tisti, ki so bili obsojeni. ampak kot vedno povprečen Janez ne zna brat in ne razume, da je isti, ista kri, mentaliteta, obnašanje, razlika je le, da ni bil obsojen, ker na sodišču ni resnice, so dokazi, so sodbe, sodbe za katere še nikoli nihče ni odgovarjal.

ampak ko se janez primer kite..jo vleče do onemoglosti.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Tega nisem znal napisat, občutek pa že nekaj let.
Vmes je tudi Alko spremenil mnenje ( kot kaže ), čeprav je osmica že pred leti opozarjal.

teb sem že rekel, da si dolenjsko teslo. ti marsikaj ne znaš napisat, še manj razumeš. se sploh ne trudi kaj globoke napisat, ker več kot slabo zvarjenih par misli to ne bo.

ja, zdej sem te zadel. tvoji posti so kot zvarjeni ostanki. zmedeni, izgubljeni, nepovezani..če je inox na inox človek še razume, sam večino mešaš materiale.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
imam en predlog, za vas zagrete raziskovalce.
vsaka oseba, figura na šahovnici naj dobi svojo temo. za vsako naj bo en skrbnik. notri se bo pisalo 'vse kar zagotovo veste', tako kot v tej za zokija. ne dvomim, da bo obisk alterja porastel, 24ur, rtv itd se bo skliceval na alter, kliki gor, reklama gor, lastnik bo srečen, raja bo imela pa tudi lepo razdeljene teme in 'življenjska dela'.

tako preprosto ureditev bo še slepi in farbenblind moderator lahko moderiral.

ste za?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ne, ne...boli mene za njega. men je zanimiv kako se ukvarja samo z njim.

Hja, strele sekajo v vrhove.
Je treba kaj več povedat?

- Da sem dolenjsko teslo ( o_O), si lahko še bolj žaljiv? Vsaj geografije se nauči, preden pišeš kozlarije. Sem kranjc, torej kvečjemu "kranjsko teslo", ti teslo neumno !
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji
mmm..mariborska nadškofija?
tuš

ah ne
a je bil james cook?
bombradier včeraj berem
agrokor

a ja..spet grem na jug..
čak..saab...
GM
..

ah ne..recimo francija....... in nam koncu amerika.

vem da se ti ne sanja..
Tebi se ne sanja ker kot vedno znaš samo blefirat... Tile so lepi primerki slabega menedžmenta....
Torej, Kaj pa ce pac ni najboljši poslovnež? Zelis to povedat. Lepo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
ne, edini v tej debati, ki je dojel, da dokler nisi pravnomočno obsojen si nedolžen in istočasno, da na sodišču ni pravice. zelo dobro sem se naučil kaj so dokazi, kaj je resnica, kaj je manipulacija in kaj je sodba.
za večino tukaj je zoki kriv, čeprav je samo obsojen, jaz pa trdim, da je isti kot drugi, tisti, ki so bili obsojeni. ampak kot vedno povprečen Janez ne zna brat in ne razume, da je isti, ista kri, mentaliteta, obnašanje, razlika je le, da ni bil obsojen, ker na sodišču ni resnice, so dokazi, so sodbe, sodbe za katere še nikoli nihče ni odgovarjal.

ampak ko se janez primer kite..jo vleče do onemoglosti.
A poL boš letos Janšata volio? :srce:
Samprašam :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
- Da sem dolenjsko teslo ( o_O), si lahko še bolj žaljiv? Vsaj geografije se nauči, preden pišeš kozlarije. Sem kranjc, torej kvečjemu "kranjsko teslo", ti teslo neumno !
No pač ni mu za zamerit.....nije on od Avde....jer Avdo ima kćer a veŠ... :D