Kje po Slovenskih krajih ste že "žegnali" prostore

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Kje po Slovenskih krajih, znanih kotičkih v mestih, naseljih, ste že žeglani prostore s partnerjem/partnerko. Ne samo prostor. Točna lokacija.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Za začetek bi lahko tudi zase kaj napisal. Da mi lažje začnemo
wink-1.gif


lp
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
hm..seksal še nisem nikoli, tako da ne morem komentirati
cry12bpy.gif


razen če lahko povem, kje sva bila aktivna s svojo prijateljico Desanko
smile-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
mestni avtobus, vlak, kopalisca, parki, razni kraji... ni da ni
grin1.gif






me pa mika se vclanit v Mile high club
evil.gif


(tud to bo enkrat
grims-1.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ksz... vidim, da je ogromno term na spisku! Še bom jaz dodal nekaj malega
tongue-1.gif
Terme Radenci zunaj v bazenu!
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Cavalierka pravi:
Terme 3000, črni bazen
redface-1.gif

No dejte no!!! A ste ekshibicionisti al kaj, Presneto? Zavlečite se nekam v hosto pa tam jahajte kolko čete, ne pa vaših telesnih tekočin puščati po bazenih, kjer se kopajo tudi drugi. Pa niste frajerji, daleč od tega. Jaz sem že ene par takih posnel. Bo kmalu vse skupaj na youtube.
10.gif
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik Cavalierka pravi:
Terme 3000, črni bazen
redface-1.gif

No dejte no!!! A ste ekshibicionisti al kaj, Presneto? Zavlečite se nekam v hosto pa tam jahajte kolko čete, ne pa vaših telesnih tekočin puščati po bazenih, kjer se kopajo tudi drugi. Pa niste frajerji, daleč od tega. Jaz sem že ene par takih posnel. Bo kmalu vse skupaj na youtube.
10.gif

Perverznež.
evil.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Na drugem nadstropju v kafani Aqarius v Brežicah pa pol se kabina za preoblacenje v Catezu, pa se v zunanjem bazenu nekaj malega, sam itak ne do konca. Nisva bila toliko dolgo sama. Je bil kar divji vikend ja. Sam tega je ze dolgo, sem se umiril in sedaj doma po vseh moznih prostorih.
cheer.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Daj mene pa neke zanima ne! Amm.....jaz sem že včasih tudi poskusil nekaj prakticirat po bazenih...ampak se vedno vstrašil pa nehal! Razlog: Če pač ko pride do konca in splava "čudo" po vodi se ne vidi ful ali da bi se naj obarvalo karkoli tako kot pravijo, da je nekje kao, da če uriniraš se obarva! No sklepam, pa po vaših prejšnih izjavah, da ni blema z tem! Bo treba res probat!!! Dragaaaaaaaa nes kopalke
smile-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
v bazenu zna bit problem z vlaznostjo, ker voda sproti spere, tako da previdno, zna bolet... sicer pa, zakaj bi spustil v bazenu... to ti ga pol lepo v garderobi potegne, pa je
wink-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:

Citat:
Uporabnik Cavalierka pravi:

Terme 3000, črni bazen
redface-1.gif




No dejte no!!! A ste ekshibicionisti al kaj, Presneto? Zavlečite se nekam v hosto pa tam jahajte kolko čete, ne pa vaših telesnih tekočin puščati po bazenih, kjer se kopajo tudi drugi. Pa niste frajerji, daleč od tega. Jaz sem že ene par takih posnel. Bo kmalu vse skupaj na youtube.
10.gif




Ne vem, čemu se razburjaš?
confused-1.gif




Oni so se dali dol, ti si si ga pa zdrkal.



Happy end.
 
Nazadnje urejeno:

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Mislim, da tale tvoj statistični sklep ni bil ravno natančen. Pa vseeno, če te veseli, ti pustim to veselje.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik sonick pravi:

Daj mene pa neke zanima ne! Amm.....jaz sem že včasih tudi poskusil nekaj prakticirat po bazenih...ampak se vedno vstrašil pa nehal! Razlog: Če pač ko pride do konca in splava "čudo" po vodi se ne vidi ful ali da bi se naj obarvalo karkoli tako kot pravijo, da je nekje kao, da če uriniraš se obarva! No sklepam, pa po vaših prejšnih izjavah, da ni blema z tem! Bo treba res probat!!! Dragaaaaaaaa nes kopalke
smile-1.gif




A ti pride z uriniranjem
grin1.gif




Drugače pa javni bazeni ne pridejo v poštev, preveč je tveganja s kakšno glivično okužbo in potem sexa stradaš par tednov.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.