Kje najti posel?

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
na timocom borzi ne najdes prakticno nic pametnega, samo od tega ne mores prezivet, so vecinoma samo prevozi z nenormalno nizko ceno ki pridejo v postev samo pri povratkih ko nimas kaj drugega da se vrnes domov.....
ce se koga zanima mu lahko kaj vec napisem.....
Samo na timocom se ne zanasat...stane pa ca 100 EUR mesecno, placuje se na 3mesece skupaj...
Boljse se je dogovorit s kako firmo ali pa spedicijo da vozis za njih, samo brez vez je tezko...
 
Nazadnje urejeno:

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
To ni podobno mac77
smile-1.gif


kaj mislis stem
confused-1.gif

Ponavad se bolj razpišeš
zmaga.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Kakšno je pa kej vaše mnenje o LKW WALTER? Pozna kdo?





moje mnenje je enako kot za timocom.Razlika je samo da je timocom borza tovorov, lkw walter pa je podjetje za katero vozis.Robe imajo dovolj,imajo jo kjerkoli za kamorkoli zelis,lahko ti vedno oni nakladajo kamion,placajo tudi v 14ih dneh,akpak ko prides do cene prevoza potem se zgodba konca
frown-1.gif
.Ni cudno da za njih najvec vozijo vzhodnjaki za zelo nizke cene.Ce bi vozis sam kamion se bi nekako slo, ce placas soferja je pa konc.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
A lahko kdo konkretno pove kok se plačuje za razvoz blaga v Sloveniji? Se splača kupit npr. kombi in razvažat oz. prevažat za kakšno firmo?
 

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
kavboj, vse je odvisno od firme do firme. Veliko je odvisno s kakšnim prevoznim sredstvom razpolagaš. Ni pa to nek hud posel, da bi obogatel z njim. Konkurenca je pa tudi ogromna.

Če skleneš kakšno dobro pogodbo, se vsekakor splača. Seveda je pa težko pridet do take pogodbe. Iz glave recimo vem za Babnika, ki vozi za Spar in ima sedaj že velik vozni park.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
1 eur/km za dostavo v SPAR varijanti je slabo, moras racunas da porabis zelo veliko casa za na/razklad vprasanje je kaj bos peljal v povratku, kilometrov se ne nabere ....
Taka cena je v spedicijskih prevozih, kjer se naberejo kilomeri pa se to za prevoz cez Avstrijo ni racunice...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
No tole z RIKO firmo me je pa presenetilo! V lanskem decembru in del januarja sem se veliko vozil po nemčiji in avstriji pa to firmo si na cesti srečal na 20km pa sem mislil to so eni opasni! No zdaj vidim ko se motim!
Kar se pa timocoma tiče kolega ma že 5 tovornjakov pa dela samo preko njega začel pa je lani, ak da jaz mislim da pol že ne more bit slabo, je pa možno da se motim!
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
stevilo kamionov se ni sinonim za dobro poslovanje firme.Imeli so 2500 kamionov, narocenih 850 Schmitz-ovih polpriklopnikov , tudi Hungarocamion je pred lete koncal na enak nacin je pa bilo tudi ca 3T kamionov....
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
zakaj so pa lizingi?
dandanes nobena od vecjih firm avta ne kesira,
 
Nazadnje urejeno:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Točno tako lizing je treba plačevat! Samo res so dobri jih opazujem v mojem kraj oz. mestu, že skoraj vsaka druga hiš in en dober nov kamion, če pa že to ne pa najmanj 2 kombija! Res so dobri ker vsi preživijo (neglede na to kok na koncu meseca ostane) in še nobenemu niso odvzeli kakega!
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
seveda ga treba placevat, samo v RICOtu zadnji cas niso placevali nicesar vec, ker so vozili za dunping cene in se je
zadeva dokoncno ustavila.Blokirali so jim vse kartice za gorivo cestnino...
Cist prav jim je, z njihovimi cenami so jebali pol evrope na koncu pa padli v luknjo ki so si jo sami skopali.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.174
2.372
113
v lokalni ostariji
in to se bo zgodilo se enemu prevozniku v slo... ki isto dela dumping...

btc (spar) bo itak vse prevoznike pocasi ven pometal in ostal samo na kobal-u...

prevoznistvo je jeba... ni prave matematike...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Glede na to da se je več ljudi v moji okolico opremilo z stralisi (iveco) 10 ali pa 5 komadov pa celi teden vozijo jim bosanci po nemčiji okrog ne vem kje naj ne bi bilo matematike! Pa ljudje jih še kar kupujejo kot bi pri iveconu imeli razprodaje! Tisti ki imate prevozništvo že veste kako je samo povedali ne bote al se motim?