Kje najti posel?

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Zanima me, kje bi lahko dobil posel prevoznik? Torej, da bi opravljal prevoze s tovornjakom ali kombijem za neko podjetje.

Seveda ob tem odmislimo veze in osebna poznanstva.

Ali obstaja kakšna baza, kjer bi podjetja iskala različne partnerje oz. podizvajalce?
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Če maš firmo ki se ukvarja z prevozništvom, pol pač pokontaktiraš potencialne stranke (firme ki potrebujejo prevoz, razvoz blaga) in je to to.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Moj bratranec si dela kariero- od 17-tega leta je delal že vse možno in naredil več srednjih šol -teh poklicnih, svakojakih prekvalifikacij. Nikoli ni bil brez službe več kot mesec dni, dva. Pred kratkim je bil še avtoličar, ker je ugotovil, da bi lahko šou delat v Avstrijo k Mercedesu in bi bil fajn dnar. Iz tega ni bilo nič,ne vem sicer zakaj. Nato se je odločil, da bo nardil izpit za tovornjaka in sedaj vozi. Službo si je našel takoooj, matična firma mu je v Domžalah.

Skratka, ni težko se znajt.
 

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Očitno sta me razumela samo kavboj in korl. Firma je seveda ustanovljeni in tudi posluje že par let. Prevozi se opravljajo za dva naročnika, vendar so kapacitete še prazne tako da bi blo možno sprejeti še kakšen posel.

Za Intereuropo sem slišal, da slabo plačujejo. Je pa v planu poslati nekaj ponudb k potencialnim naročnikom pa omo videli kakšni bodo rezultati.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
poznam nekoga ki ima s.p. in vozi za njih. in glede na to kakšen tip človeka je, ne bi delal za male pare. če ti je vseeno kaj prevažaš, pa se pozanimej tut pri teh menzah kot je slorest oz bivši eurest. oni razvažajo hrano v termoportih po lj oz slo.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
aja, sm mislu da maš kej manjšiga. tile slorest pa to, vozijo samo kombije ala peuget boxer, ker je ostalo preveliko. na žalost ti ne znam kej dost pomagat, ker poznam samo intereuropo pa ta slorest. no pozanimej se pri teh večjih slo firmah, ki se ukvarjajo s keramiko. npr fotr dela v skladišču ene take firme in mi govori da se roba nalaga tudi na večje tovornjake in vozi po celi slo in tudi kdaj po hrvaški.
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
ksz

Kontaktiraj večje špedicije ter večja transportna podjetja (mednarodna podjetja) ala Shenker, DHL Freight (cestni promet DHLja).
Za vse delajo podizvajalci -> večji ter manjši prevozniki. Jih pa seveda plačujejo manj, kot če posel najdeš direktno, nimaš pa dela in stroškov z iskanjem le-tega. Lastnega parka je teh podjetjih dostikrat presenetljivo malo (cenejše je podizvajalcu dat pogodbo ter mu kupit cerado).

timocom je res pravi naslov.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
a to misliš to firmo, kjer dela moj fotr? če ja, nimam pojma. to vrjetno samo direktor ve. je pa reku, da iščejo prevoznika, ki bi vozil večinoma samo po lj.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Vprašanje je blo naslovljeno na vse sam tebe sem repliciru ker si bil zadn. Če mogoče kdo ve kok približn plačujejo. Kokr sm pogledu na timocom.com je res velik povpraševanja.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Če bi mal bol obrazložu svoje ogorčenje ne bi blo slabo.
smirk-1.gif