Kje kupiti kvalitetna oblačila??

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Citat:
Uporabnik gufy pravi:
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Aja, pa pri jeansu moram dejansko pazit. Sem namreč enkrat kupil nekaj hlač 'Cars Jeans'. Fasal fleke na nogah da glava peče (izgledalo kot neka alergija). Vseh 5 parov hlač romalo v kanto in od tedaj spet furam Carrera jeans.

kje pa jih prodajajo? po možnosti v ljubljani

Jaz sem jih kupil v trgovini Outlet Factory na Rudniku.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
ksz...
Jaz veliko večino cunj kupim v City Arkaden v Celovcu, kjer so sicer iste trgovine kot pri nas v centrih, vendar je izbira veliko večja.
Recimo H&M je imel robo iz kolekcije Mathewa Williamsona še preden so pri nas vedeli, da sploh obstaja (karikiram)...
Drugače pa ni res, da je S.Oliver cheap roba. Se še ni zgodilo, da bi se vrnil iz šopinga tam z manj kot 4imi vrečkami. Odvisno tudi od stila, meni je zelo všeč roba v njihovi Zari in New Yorkerju.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
ne ne... sej s.oliver je uredu roba!

zdej odvisno od starosti, mlajšim je s.oliver še ql, malo starejšim pa ne več. Sicer ima S.Oliver tud zelo lep "fin oddelek", kjer imajo lepo športno-eleganto robo!

Pri levisu me moti to, ker nimajo kakšnih številk za malo močnejše, oz. jo zelo težko dobiš. zarad tega, sm jest nehal tja hodit, pa tud skoz eno in isto ala 501 me tud ne zanima...
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik Torque pravi:
Torej, včeraj sem malo šetal po trgovinah po Kranju (Qlandia, Mercator, Tuš, ONC, Supernova itd.) z namenom, da si kupim kakšno kratko srajco, recimo kratke hlače pa kakšne poletne čevlje. Hodim od trgovine do trgovine, povsod samo sranje s Kitajske. Grem v Tom Tailor, gledam srajce, okrog 50 eur, kroj je bil pa tak, kot da bi doma eno vrečo odrezal in jo dal nase, groza. Grem še v par trgovin, gledam hlače, srajce, katastrofalna kvaliteta. Nikakvi krojni, bedne barve, pa same XXL številke. Seveda so te stvari bile super ugodne, 50 eur in več. Grem še v Hervis, včasih so imeli dobre stvari, ampak tam me ne vidijo več. Spet sama plastika, vse je bilo Made in Thailand, Made in China. Sem mislil, da bom mogoče imel več sreče s čevlji. Mass, Deichman, čevlji za 30 eur in več, plastični pa tako kot Michael Jackson. Noga spusti dušo pomoje po pol ure uporabe.

Če povzamem, kvalitetnih oblačil ne moreš več kupiti, čeprav si pripravljen kvaliteto tudi plačati. Kje v tej preljubi podalpski deželici je še vredno dati kakšen eur več, da si kupiš kvalitetno stvar? Svetujte!



Lacoste ima kvalitetna oblačila 100% preverjeno. Že 7,8 let nosim samo lacoste in je res kvaliteta.
Cena za kratko majico polo med 90€ in 130€
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
to lahko samo potrdim, kar si napisal. To je tudi edina tuja roba, ki si jo redno kupujem. Imam lacostov pulover, ki je star cca 12 let in ga doma redno nosim in je še danes kot nov!
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Ja saj vem imam sigurno 15 polo majic kratkih in 10 polo dolgih in 8 puloverjov + jopice in navadne bombožne tanke majčke in drugega sploh ne kupujem.
Za nekvaliteto kupovat moreš biti bogat.

zmaga.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
matr, najljubšo znamko mladih brazilcev kupuješ???

no, men je neumno dajat za polo majčko 100€, ker vem, da je pol te cene Znamka. Kvalitetne polo majčke so okol 50-60€, in so iste kot tvoje lacosste.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
ksz... Evo, danes me je totalno razpizdila nova majica iz New Yorkerja... Očitno niti napol ni iz bombaža, ker po 8ih urah v njej dobesedno smrdim. No, doma sem hotel pogledati etiketo s sestavo, pa (uganili ste!) ne piše o njej niti besede. Skratka, dost mam.

15 let nazaj je bil za mularijo popularen Benneton... Ni bil poceni, ampak, prekleto, raje imam 5 dobrih majic in kratkih hlač kot se zagre, kot pa 25 takšnih, kjer jih je pol za v kanto
jezen.gif
Zna kdo povedati, če so danes Bennetonove cunje še vedno tako kvalitetne kot takrat?

Hvala!
zmaga.gif
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
matr, najljubšo znamko mladih brazilcev kupuješ???

no, men je neumno dajat za polo majčko 100€, ker vem, da je pol te cene Znamka. Kvalitetne polo majčke so okol 50-60€, in so iste kot tvoje lacosste.


Meni pa ni neumno dajat tudi ne po 300 € za kos oblačila.
cheer.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
ja sploh ko jih kitajc sešije za 0,21$

Tony: pa nisi čutil v roki da je plastika??
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Ah, klinc, kaj pa vem
confused-1.gif


Kupovanja cunj že tako ne maram preveč in sem vesel že, ko najdem nekaj kar mi je prav in izgleda približno normalno. Danes je pol majic takih, da so malo raztegljive, in tukaj sem spet naletel na mino...
rolleyes-1.gif
)
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Jaz sem tudi zadnjič celi BTC prečekiral pa nič kaj dobil za sebe.
Itak tisto, kar je bilo za mene idelano je pa bila cena tako navita, da se mi je dobesedno zavrtelo v glav. Za neko majco dat 60 evrov ali kavbojske hlače čez 100 evrov, saj niso resni.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
yeah, yeah,...
smirk-1.gif


sej vsi vemo, da iz istih fabrik hodijo majce za 20€ in za 130€.
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Kvalitetne polo majčke so okol 50-60€, in so iste kot tvoje lacosste.

Se popolnoma strinjam ...
En tak preverjen primer so majčke firme Helly Hansen ... I like them 2 much !!!
srce-1.gif


Za ostalo pa itaq (dddd) North face
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Mogoče si se čisto malo zmotil, a nisi daleč od resnice.
Sem pa prepričan, da sta tako Nike, kot tudi Reebok blago dobivala iz kranjskega tekstilnega podjetja ... zgolj za informacijo ... in pred časom kitajskih vdorov ...
hysterical-1.gif
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
matr, najljubšo znamko mladih brazilcev kupuješ???

no, men je neumno dajat za polo majčko 100€, ker vem, da je pol te cene Znamka. Kvalitetne polo majčke so okol 50-60€, in so iste kot tvoje lacosste.



Mercedes Benz je tudi najljubša znamka brazilcev.
Pa ne vem ,če ga ti imaš.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Citat:
Uporabnik Ateist pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
matr, najljubšo znamko mladih brazilcev kupuješ???

no, men je neumno dajat za polo majčko 100€, ker vem, da je pol te cene Znamka. Kvalitetne polo majčke so okol 50-60€, in so iste kot tvoje lacosste.



Mercedes Benz je tudi najljubša znamka brazilcev .
Pa ne vem ,če ga ti imaš.

Vemo pa, kaj ta izraz pomeni v SLO in kdo pali na to! You shall only look into your mirror
stupid-1.gif