Kje kupit letni Sonax vitreks?

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Kamorkoli grem, na vseh petrolih imajo samo zimsko verzijo do -60. Pri nas se nismo slisali za pomlad in april? Torej ve kdo kje dejansko robo ze prodajajo?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Ponavadi ga imajo v Mercatorju, če je že na policah pa še ne vem
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Noben sonax ali karkoli letnega ne "zažge" bolje kot mešanica pol litra tekočine proti mrčesu (petrol za 5€ liter)
v kombinaciji z dvojno dozo koncentrata za pripravo vitreksa in 4l vode... Čisti mrčes, smog, masnočo & ostalo ko hudič...
Pa še diši lepo.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Enkrat se spomnim da sem kupil na postajališču v DE eno majhno tubico Sonax razmaščevalca za šipe, pa je takrat v dežju pomagalo - navadna tekočina ni shendlala več kot par zamahov z brisalci.

Je kdo to videl kje pri nas?

KAj bi potem dal noter, da bi razmaščevalo, pa da ne bi preveč razjedalo?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
hm?

jaz noter šibam navadno vodo, nimam nobenga problema... še v zivlnje nisem kupoval kakih sonaksov in ostali marketinških pizdarij. pozimi edino zimski vitrex da pac neki vsaj dela...

lepo vas obračajo.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Noben sonax ali karkoli letnega ne "zažge" bolje kot mešanica pol litra tekočine proti mrčesu (petrol za 5€ liter)
v kombinaciji z dvojno dozo koncentrata za pripravo vitreksa in 4l vode... Čisti mrčes, smog, masnočo & ostalo ko hudič...
Pa še diši lepo.

tnx za info, mrčes je še največja nadloga za šipe polet
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Ma meni serviser ponavadi btw nalije še to tekočino noter, poleti je resda kr razredčena in zastonj. Samo mi gre na živce ko maš nekaj dni sončnega vremena, se ti nabije mrčes na šajbo, potem pa pade malce dežja, toliko da je treba brisalce vklopit in se tako vse namaže čez šajbo ko nutela na kruh. Šele v konkretnem nalivu in čez nekaj časa se to malo spuca....