Kje je tisti R8

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48


No vsekakor mislim (in vem) da je 2008 SL55 AMG Performance Package boljši stroj :D

[/QUOTE]





daj no, saj je tudi meni bil svetovni pred par leti, sedaj pa je za skoraj za v muzej
evil.gif
protipopolnoma novem R8
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Piše kloshar ...

En moj prijatelj ga je vozil in je rekel, da ima to take pospeške, da ne moreš verjeti, vozne sposobnosti pa tudi( pa je vozil tipo ziher vse nove audije in vwje). Verjamem, da bi bil vsakemu swiftiju dosti.
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik amper pravi:
Piše kloshar ...

En moj prijatelj ga je vozil in je rekel, da ima to take pospeške, da ne moreš verjeti, vozne sposobnosti pa tudi( pa je vozil tipo ziher vse nove audije in vwje). Verjamem, da bi bil vsakemu swiftiju dosti.
smile-1.gif
Off topic: a ti se ne znaš odjavit in prijavit s svojim nickom?
confused-1.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
to da enkrat, dvakrat vozis avto ga v bistvu sploh ne spoznas, potrebno je narediti par tisoc kilometrov da dobis pravi obcutek za avto
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
to da enkrat, dvakrat vozis avto ga v bistvu sploh ne spoznas, potrebno je narediti par tisoc kilometrov da dobis pravi obcutek za avto

Ja za tebe pa za mene recimo ... ostali pa ... dva kroga okrog Merkatorja in en krog po LJ obvoznici in imajo avto v malem prstu.
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
to da enkrat, dvakrat vozis avto ga v bistvu sploh ne spoznas, potrebno je narediti par tisoc kilometrov da dobis pravi obcutek za avto

Ja za tebe pa za mene recimo ... ostali pa ... dva kroga okrog Merkatorja in en krog po LJ obvoznici in imajo avto v malem prstu.

Jah nekateri ste zahtevni userji in se ne sprijaznite s pikolovskostjo. Zato vas pa imamo, da forsirate napredek naprej.
stupid-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
vprašaj SJTVja kako se testirajo avti, ki niso zanimivi.. recimo dejvu matic, kaki šugavi hjundaji, skratka avti za mali denar
grims-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
vem vem, a SJTV naj pove s prve roke
smile-1.gif
)

sicer pa pravi macki znajo spisat soliden test, sam da sliko vidi.
evil.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Ravno včeraj sem v okolici Celja videl črnega R8, ampak je bil tako umazan, da nisem videl tablice. Je pa res dobra pojava na cesti. Na slikah se te agresivne lepote niti ne vidi toliko kot na cesti. Zvok pa...mnjami...

Kaj pa je bilo najbolje...R8 sem videl med čakanjem na bencinskem servisu. Gledam, gledam, poslušam, gledam...uau! Čez pol minute pa za sabo zaslišim pospeševanje drugega osmaka...obrnem se in zagledam Corvetto C6 v elementu približevanja 150 km/h. Res ima hud zvok R8, ampak Vetta ga še vseeno šiša.
cool-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Letnik 2008 Corvette C6 ima 6.4L V8 in 440 konjičev! Tako da ji R8 ne pobegne, z mesta imata do 100 isti pospešek, kasneje pa ga Vette prehiteva zaradi nižje teže in ker R8 quattro pač rabi več moči kot bi rabil samo zadnji pogon!

Da pa si 100% glede pospeškov pa še nekaj denarja prihraniš (z razliko se lahko celo leto voziš k zmešan zastonj) potem pa vzameš Z06 in R8 nima za burek!!!

Aha pa še ZR1 je tukaj ki je tudi cenejša in toliko hitrejša da Audiju R8 nebo v pomoč niti RS verzija niti V12 TDI :p
 

vettefan

Zelenc'
24. sep 2007
8
0
1
38
Je tko,pospeške ma vetta 2008 4,3 do 100,audi mislim da 4,6.pa cena je precej nizja ja.oba sta itaq huda stroja,audi pac bolj prefinjen.nebi se nobenga branu:) zr1 bo pa res delala probleme konkurenci po mojem(verjetno okol 3.3 do 100 pa top speed okol 340 za izpod 100k dolarjev)