KIA Soul EV

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Tole bi bilo idealno za moje starše,kot drugi avto,poleg prvega Ceeda dizel. Ampak kaj ko bo spet naprodaj samo v ZDA....
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.834
32
63
Če se prav spomnim, je bilo nekje omenjeno, da se bo začel prodajti istočasno v ZDA, Evropi in na Kitajskem.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Evropa že možno,ampak vprašanje kaj bo s prodajo pri nas (glede na to,da se ne prodajajo električni Renaulti,pa Nissan Leaf...).
Upam da so korejci pametnejši....
 

Niki11

Pripravnik
22. feb 2013
192
1
18
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Evropa že možno,ampak vprašanje kaj bo s prodajo pri nas (glede na to,da se ne prodajajo električni Renaulti,pa Nissan Leaf...).
Upam da so korejci pametnejši....

Brez dvoma so Korejci bolj razumni in manj zaletavi pri svojih odločitvah. Če pogledaš, kako se Kia spopada s krizo in kako prodajno raste, drugi pa skoraj brez izjeme padajo in se utapljajo v rdečih številkah, je zadeva več ali manj jasna. Fantje se pač zelo dobro zavedajo, da je treba vlagati v razvoj, saj ti lahko le ta ob normalni ceni in dobrih ostalih zadevah prinese ustrezen rezultat.
cheer.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Niki11 pravi:
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Evropa že možno,ampak vprašanje kaj bo s prodajo pri nas (glede na to,da se ne prodajajo električni Renaulti,pa Nissan Leaf...).
Upam da so korejci pametnejši....

Brez dvoma so Korejci bolj razumni in manj zaletavi pri svojih odločitvah. Če pogledaš, kako se Kia spopada s krizo in kako prodajno raste, drugi pa skoraj brez izjeme padajo in se utapljajo v rdečih številkah, je zadeva več ali manj jasna. Fantje se pač zelo dobro zavedajo, da je treba vlagati v razvoj, saj ti lahko le ta ob normalni ceni in dobrih ostalih zadevah prinese ustrezen rezultat.
cheer.gif

Korejci so bolj razumni in manj zaletavi pri svojih odločitvah (??).Kaj si hotel sploh povedat s tem? Imaš kakšne konkretne informacije glede prodaje Soula EV pri nas,ali pišeš kar tako nekaj na pamet,po lastnem občutku?
 

frenki500

Pripravnik
18. jul 2013
77
3
8
kdo je v rdečih številkah me v tem primeru niti ne briga, vem pa, da imamo doma dve Kii in smo zelo zadovoljni z njima, pa še cenovno sta zelo ugodni. Korejci res dobr tole peljejo..
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Citat:
Uporabnik frenki500 pravi:
kdo je v rdečih številkah me v tem primeru niti ne briga, vem pa, da imamo doma dve Kii in smo zelo zadovoljni z njima, pa še cenovno sta zelo ugodni . Korejci res dobr tole peljejo..

KIA, NAJVEČ AVTA ZA VAŠ DENAR!!
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Jah v Sloveniji bo po mojem (upam da se motim) klasična,že večkrat slišana zgodba: da ne bo v prodaji,ker nimamo razvite infrastrukture...