Ker se danes začne...

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Na moji relaciji pa danes vsi vozijo direkt po omejitvah mogoče +5km/h izven naselja več, zaviranja skoraj ni, varnostna razdalja se je nenadoma povečala. Moram priznat, da se je danes bilo po dolgem času lepo, sproščeno vozit
Sem enako ugotovil. Prav luštno je na cesti, kadar se vsi reda držijo. Pa danes zjutraj tud.

Edino naš forumaš xXx je pa spet, kot po navadi, naletel na hudobnega stardeca in to kar dva, zarad katerih je moral revež bremzat.
Poglej spodnji citat če ne verjameš!
Citat:
Eno budalo iz stranske ceste zapeljal na glavno cesto da sem mogo bremzat in ga še prehitet. Ob prehitevanju ko sem trobo in mu kazal da je [censored] , seveda vidim sivo plešasto glavo staro 70 let.
Nimaš kej, xXx je pravi đek....stavim, da ima BMWja.
 
Nazadnje urejeno:

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
No sej danes zjutraj so fajn spet prali mozgane na radiu.

"Nesreca s smrtnim izidom se je zgodila v Ljubljani, ko je starejsi kolesar iz neprednostne ceste zapeljal na glavno cesto pred kamion, ki zaradi prevelike hitrosti ni mogel ustaviti."
http://www.policija.si/portal/novice/nov_prikaz_det.php?id=9741

Vazno, da se bo spet lahko dalo nesreco, ki jo je zagresil neprevidni starec, v statistiko pod "hitrost".
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Gospodje policisti so verjetno bili na kraju dogodka, videli zavorne poti, verjetno kaj izmerili, preštudirali, vidljivost, videli posledice nesreče, dejansko situacijo, stanje ceste itd...in na osnovi tega potegnili zaključek, ki je tak kakršen je. Policisti so bili na kraju samem, in o konkretnem dogodku vsekakor vedo več kot ti, ki zgolj samo na pamet lapaš tle na forumu in si za dogodek samo slišal.
To je zaključek in zgodba policistov, ki v nesrečo niso bili direktno vpleteni in zato policaji nimajo nikakršnih koristi, če bi lagali ali napisali drugačno zgodbo. Kaj bi pa policaji izgubili, ali dobili, če bi napisali zgodbo, ki bi bila tebi všeč, npr. "Starec izsilil kamion" ?
Zgodbe pokojnega starčka pa žal ne moremo slišat, čeprav sem prepričan da bi bila malo drugačna kot od kamionarja.
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Citat:
... in ne da bi ustavil ...
stupid-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kot sem rekel, nimamo izjave pokojnika. Imamo samo izjavo kamionarja, kraj, čas dogodka in posledice nesreče.
 

xmovc

Pripravnik
2. okt 2007
110
0
16
Olimpijsko mesto
Še ena farsa, ki jo je spesnil neki veleum na ministrstvu. Še dobro, da so postavili merljive cilje, da bodo lahko poročali o uspehu akcije.
bonk.gif


Najprej naj kolovoze zrihtajo, potem postavijo smiselne omejitve, nato pa dosledno izvajajo zakone s pogostimi stacionarnimi radarji, civilnimi vozili... Kakšna je to akcija, če se eden mal zbrihta ko vidi porazno statistiko lanskega leta, pa izvede nekaj na "Hej brigade"
uf-1.gif


Kdor se kaj vozi po Avstriji (po magistralkah) bo vedel o čem govorim.

Sploh pa, a ni v sosednjem članku pisalo, da ni policajev
confused-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Najprej naj kolovoze zrihtajo, potem postavijo smiselne omejitve,
In kaj bi zdaj rad povedal, da so po naših kolovozih omejitve previsoke?
Al hočeš reč, da imamo slabe ceste kot kolovoze, omejitve pa prenizke?
A se ti ne zdi, da si tle malo pobruhal sam sebe?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Stardec s kolesom ni mogel videti tovornjaka, saj se tovornjaka vidi isto, kot se vidi avtomobil, le-tega pa se vidi isto kot motor. In ker je motor izstrelek, ki ga ne vidiš in te ubije, je posledično tudi tovornjak izstrelek, ki ga ne vidiš in te ubije. Pa še v praksi ravnokar dokazano, za vse tiste, ki oporekate stardecu...
bonk.gif
 

xmovc

Pripravnik
2. okt 2007
110
0
16
Olimpijsko mesto
Hočem reč, da se po naših kolovozih redkokje da vozit normalno, pa najsibodi zaradi prenizke omejitve, stanja cestišča, ...

Hočem reč, da so takele ad hoc akcije tako kot bi se šel poscat v morje in nato pomerit, za koliko se je gladina zvišala.

Če bi se res komu šlo za prometno varnost, bi zadeve že zdavnaj imeli urejene. Če se po vsem ostalem zgledujejo po severnih sosedih naj se pa še po tem. Ampak očitno so interesi še nekje drugje, kajne?
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Na moji relaciji pa danes vsi vozijo direkt po omejitvah mogoče +5km/h izven naselja več, zaviranja skoraj ni, varnostna razdalja se je nenadoma povečala. Moram priznat, da se je danes bilo po dolgem času lepo, sproščeno vozit
Sem enako ugotovil. Prav luštno je na cesti, kadar se vsi reda držijo. Pa danes zjutraj tud.

Edino naš forumaš xXx je pa spet, kot po navadi, naletel na hudobnega stardeca in to kar dva, zarad katerih je moral revež bremzat.
Poglej spodnji citat če ne verjameš!
Citat:
Eno budalo iz stranske ceste zapeljal na glavno cesto da sem mogo bremzat in ga še prehitet. Ob prehitevanju ko sem trobo in mu kazal da je [censored] , seveda vidim sivo plešasto glavo staro 70 let.
Nimaš kej, xXx je pravi đek....stavim, da ima BMWja.

Žal če mi kdo jemle prednost v rondoju ali na kriziscih ali da ne zna parkirat je to v večini primerov seinlno budalo ko več ni sposobno vozit avta zaradi let ali pa zenska, ceprav zenske kolko vidim znajo vedno boljše vozit oziroma je vedno manj nesposobnih za volanom. Da pa prehitevalnega pasa in voznjo 100 km/h ba AC sploh ne omenjam.

In da bom jaz potem imel karambolran avto zaradi penziča ki ze ima reflekse na stopnji muhe ko stopiš na njo, to nebi bilo vredu
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Žal če mi kdo jemle prednost v rondoju ali na kriziscih ali da ne zna parkirat je to v večini primerov seinlno budalo ko več ni sposobno vozit avta zaradi let ali pa zenska, ceprav zenske kolko vidim znajo vedno boljše vozit oziroma je vedno manj nesposobnih za volanom. Da pa prehitevalnega pasa in voznjo 100 km/h ba AC sploh ne omenjam.

In da bom jaz potem imel karambolran avto zaradi penziča ki ze ima reflekse na stopnji muhe ko stopiš na njo, to nebi bilo vredu
Saj pravim, ti si đek in stavim, da imaš BMWja, al pa bi ga rad imel.
Jaz bi bil rad tvoj prjatu, če dovoliš!
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Hočem reč, da se po naših kolovozih redkokje da vozit normalno, pa najsibodi zaradi prenizke omejitve, stanja cestišča, ...
Aja, omejitve so prenizke za naše kolovoze in zato ti ne moreš normalno peljat?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.094
113
www.adriamedia.si

Citat:
V letu 2007 pa je opazno zmanjšanje
števila prometnih nesreč zaradi hitrosti na vseh kategorijah cest, razen v
naseljih z in brez uličnega sistema ter RC II. reda, kjer je opazno povečanje
števila prometnih nesreč.
zato so še posebej poudarili, da se bodo predvsem trudili na glavnih cetah in AC.
bonk.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Danes je na Obali puna kapa policistov, pa vsi kar blendajo po cesti. Radio vedno sporoča o kontolah. Vsa čast dobremu folku, ki kliče na radie.
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Danes je na Obali puna kapa policistov, pa vsi kar blendajo po cesti. Radio vedno sporoča o kontolah. Vsa čast dobremu folku, ki kliče na radie.

Hja, tak je to.
Ko govorijo o višjih kaznih, vsi pravijo, da so kazni že dovolj visoke, le nadzora manjka.
Ko pride nadzor na cesto, spet ni prav in vsi histerično blendajo, da slučajno nebi kakšen ubožček na radar padel.
In ko tak divjak povzroči nesrečo, se spet jezijo, da policisti nič ne ukrenejo, da je premalo nadzora...

uf-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Hja, tak je to.
Ko govorijo o višjih kaznih, vsi pravijo, da so kazni že dovolj visoke, le nadzora manjka.
Ko pride nadzor na cesto, spet ni prav in vsi histerično blendajo, da slučajno nebi kakšen ubožček na radar padel.
In ko tak divjak povzroči nesrečo, se spet jezijo, da policisti nič ne ukrenejo, da je premalo nadzora...
Dobro si povedal.
Dinamikom in prekrškarjem pač red in nadzor nikoli ne paše. Oni se samo bojijo, da bodo morali nekoč vozit po predpisih in po omejitvah.
Kazni so še zmeraj premajhne.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Hočem reč, da se po naših kolovozih redkokje da vozit normalno, pa najsibodi zaradi prenizke omejitve, stanja cestišča, ...
Aja, omejitve so prenizke za naše kolovoze in zato ti ne moreš normalno peljat?

daj stardec reči atiju naj te malo v avstrijo zapelje in si tam poglej omejitve in stanje na cestah.Čeprav je pri njih večina omejitev cest v naseljih 70 ali 80kmh, se tam dost manj ljudi ponesreči.zaradi tega ker so tam omejitve smiselne se jih tudi ljudje dost bolj držijo.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Stardec s kolesom ni mogel videti tovornjaka, saj se tovornjaka vidi isto, kot se vidi avtomobil, le-tega pa se vidi isto kot motor. In ker je motor izstrelek, ki ga ne vidiš in te ubije, je posledično tudi tovornjak izstrelek, ki ga ne vidiš in te ubije. Pa še v praksi ravnokar dokazano, za vse tiste, ki oporekate stardecu...
bonk.gif

hysterical-1.gif


To si pa zadel v nulo. Dobro napisano
aplauz.gif