Kdo je kdo ?

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Ker je bil predlog zapisan mimogrede, ga ponavljam v novi temi.



Torej, predlagam, da tisti, ki so prišli s Suxa in so tu pod novim nickom dobijo titulo enako staremu nicku. Podobno kot futaba.





Ave!
 
Nazadnje urejeno:

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jst sm tud za kej tazga, naprimer da bi v tituli pisal ex ..., tko da bi se vedl kdo je kdo prej od suxa.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
jaz pa nisem zato.... tisti ko želi se lahko posebaj predstavi in pove, da na suxu sem bil ta pa ta... zdaj sem pa ta...
če pa želi novi nick.. pa naj... mogoče želi tudi nive začetek.. naredit boljši vtis kot s prejšnim nickov.... kaj pa vem....
titule v glavnem niso za to...
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Če naj bi bil alter neodvisen od mobisuxa, potem titula kot uporabniško ime iz mobisuxa nesmiselna. Kdor se je želel registrirati pod istim imenom, je to že storil. Se strinjam, da titule niso za to.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Kdor se je želel registrirati pod istim imenom, je to že storil. Se strinjam, da titule niso za to.

Ja, imaš kar prav.

Kaj hočemo, bomo pač znova vklopili detektor za paciente.
frown-1.gif


Čeprav je v nekaterih primerih kar škoda, da ne bi mogli še naprej spremljati kako Babette postaja čisto ok punčara.
cool-1.gif

/kdo bi si mislil, da bom kdaj kaj takega napisal
redface-1.gif
/


Ave!
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Kdo želi imeti titulo vsaj začasno tako kot je imel prej nick na suxu naj mi pošlje pm in bomo uredili zadevo.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Ker je bil predlog zapisan mimogrede, ga ponavljam v novi temi.

Torej, predlagam, da tisti, ki so prišli s Suxa in so tu pod novim nickom dobijo titulo enako staremu nicku. Podobno kot futaba.


Ave!

Zamisel je dejansko tko-tko. Nevem. kot je že nekdo reku-->alter.si je samosvoj forum, imeti povsod iste nicke je pa želja uporabnika. Recimo, babetko so imeli vsi na suxu za norca, tu se je lahko registrirala z drugim nickom, pa pise normalno, pa še noben ne posumi, kdo je v resnici
wink-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Jaz sem bla na suxu tinekr, pa mi je bil tale nik od dekce tolk všeč, da sem ga prosila, če ga lohk uporabljam (sem videla temo "Admini in modi pozor..."
frown-1.gif
in vidim, da me ne marate).
No, dekca je bil tolk prijazen, da mi je zaupal pass in tako sem sedaj tule (inkognito)
cheer.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
jaz sem bil na suxu boogyman in anonimnez. Vcasih sem še pisal z nicko neroX , nick rahman pa smo si vsi sposojali. Od tod tudi debilizmi. Tukaj imam zdej nov nick.