Kavčič uničije ugled reprezentance

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Kampl nikoli več za Slovenijo, berem, da zaradi odstavitve Kavčiča.

A bomo čisto potonili?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kampl je bil bolj podn od podna, vsak vetrič ga je podrl, ni se izkazal, ne bomo ga pogrešali.
Glavno, da nas bo Krhin še naprej reševal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

en strel na gol meli, ostalo luzerija, golman plaval... nikakvi igralci, nabijanje, na pamet

in rezultat je tak kot je
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
No jaz pa sem za razliko od tebe Snecer videl boljšo igro kot do sedaj. Nekaj na čemer bi se dalo graditi in izgraditi novo ekipo. Bili so borbeni, laufali so po igrišču, aktivni so bili v duelih in delovali ali pa se trudili biti močni. Manjka jim uigranost in samozavest. Pa jasno še kaj, ampak marsičesa pač nimamo. So se pa končno nehali ukvarjati s ali bo prišel Kampl ali ne ali Oblak branil ali ne. Tudi to negativno vpliva na psiho igralcev na, sploh tistih, ki igrajo na teh mestih.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Rabimo jacega golmana. Belec jih je v teh tekmah popil kar nekaj, tudi vceraj poletel v prazno. Oblaka po moje ne bo.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

2018-11-17_12-36-12.png


Nehajmo se slepit, slika pove vse. Na začetku smo malo presenetili Norvežane in uspel nam je en gol. Na drugi strani so imeli Norvežani smolo in zabili samo en gol. Včeraj je bila katastrofa.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Jp - ampak drži pa tudi, kar je ribicija omenil - vsaj želja je bila.

Sistema ni in ga ne bo dokler bodo Katančevi nasledniki "gradili" na njegovih osnovah. Naša repka potrebuje prevetritev in jasno strategijo v igri (pa tudi če bo to "bunker", ker pač nimamo boljšega kadra). Morda se potem tudi "najboljši" vrnejo in svoje prispevajo.
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
190
58
28
Vceraj se je poznala borbenost, manjkala je kreativa (Ilicic), bil pa je igralec viska (Belec). Zal ne more biti prvi vratar reprezentance, ce v klubu nima niti minute prebite na igriscu.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Moram priznat, da je včeraj izgledalo obetavno. Škoda za "samo" remi, kar je poudaril tudi Kek, katanec bi verjetno rekel, da moramo biti s točko zadovoljni, ker oni so "ipak igračine..." Malo več realizacije in "sreče" v napadu, pa smo lahko (zelo) zadovoljni!
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Tudi eni se ni zdelo napačno.

Kek je mojster uigravanja in ko se Jojo, Zajc in Verbič uskladijo, bi znalo biti v redu