Kateri žar?

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Pri takih dimenzijah se bo 4mm pločevina ne glede na to kakšna je zvila kot keks oz. kot palačinka sploh če se jo točkovno greje s plinom. Kotlovska pločevina ima manjši koeficient toplotnega raztezanja zato je bolj primerna v tem pogledu. Po drugi strani kar sem videl plat so inox (in tudi te so več ali manj zvite), ker črno jeklo bo rjavelo iz danes na jutri in nobenemu se ne da tega potem čistit.

Glede zvijanja, ne rečt da je vseeno če se povesi na taki dimenziji za par mm ... pomisli na peko mesa z maščobo in kako bo zgledalo ko bo plata najnižja v sredini.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zato je pa gus taprav. Siva litina. Le da si ne moreš privoščiti odlitka kar po naročilu.
NR pa ni najboljši ... se precej pozna, ker je toplotno slabše prevoden.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Pri takih dimenzijah se bo 4mm pločevina ne glede na to kakšna je zvila kot keks oz. kot palačinka sploh če se jo točkovno greje s plinom. Kotlovska pločevina ima manjši koeficient toplotnega raztezanja zato je bolj primerna v tem pogledu. Po drugi strani kar sem videl plat so inox (in tudi te so več ali manj zvite), ker črno jeklo bo rjavelo iz danes na jutri in nobenemu se ne da tega potem čistit.

Glede zvijanja, ne rečt da je vseeno če se povesi na taki dimenziji za par mm ... pomisli na peko mesa z maščobo in kako bo zgledalo ko bo plata najnižja v sredini.
Kdo pa puca železne plate s cetom? Bolj je črna biljša je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Gledam keramične žare. V oči mi je padel Kamado BONO Media pri prodajalcu Žarovnije. Kralji žara imajo Broil King in Kamado Joe. Razlika v ceni je precejšnja. Sta slednja dva res tako boljša?



 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Če gledaš keramične žare še poglej za big green egg. Sem zadnji čas tudi sam gledal in so malenkost cenejši oz. pač odvisno, katero velikost gledaš.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Najboljši je gus, seveda, ampak ga ne boš dobil na mero. Zato vzemi 4 mm pločevino S235, je čisto dovolj. Ne rabiš kotlovske. Saj ne delaš kotla.
Tudi NR ne jemati, ker je slabši prevodnik. Vzemi čisto navadno črno pločevino 4 mm in - delaj. :D

5 mm je še boljša, več pa zares ni potrebno. V praksi se vzame 4 mm. Gre za stabilnost. Tanjša pločevina se na temperaturi zvije in deformira. 4 mm je na meji dobrega, 5 mm je pa že težka za delat.
strinjam z vsem..jaz ma kotlovsko sicer :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Tudi sam sem si želel keramiko. Sedaj kombinacije bullet smokerja in navadne Webrove klasike ne zamenjam za nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: HEPAN

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Imam Weber master touch GBS 57 in proQ tavelik smoker. V kamperju vozim Webra Q1200. Se pa valja po garaži še nekaj gorenčevih plat.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Jst sm blazno navdusen na masterbuiltom 560 (nazalost 800ka ni na voljo v slo) za na morje mam pa cadac carri chef 2 s skotle in je tud super zadeva.
 

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
Jst sm blazno navdusen na masterbuiltom 560 (nazalost 800ka ni na voljo v slo) za na morje mam pa cadac carri chef 2 s skotle in je tud super zadeva.
In na njemu lahko normalno pečes vse..ala balkanske jedi od cevapov naprej..do slo klasike perutnick ..in men ljubih steakov? Rebrca pa itk v takem pridejo top. Ker cena je super.
iscem pa nekaj za 10 in vec ljudi. Me je napalil PHANTOM PRESTIGE® 500 RSIB sam bo verjetno drugo leto... recimo.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.443
1.235
113
Iskajoč brata
Piz... jaz pa kolebam med Webrom MASTERTOUCH GBS C-5750 in Napoleonom. PRO22K-LEG-2 Napoleon me vleče zaradi litoželezne mreže in treh višin, weber je pa pač preverjena roba....

Ali sta po kvaliteti in vzdržljivosti v letih enaka?
 

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
Piz... jaz pa kolebam med Webrom MASTERTOUCH GBS C-5750 in Napoleonom. PRO22K-LEG-2 Napoleon me vleče zaradi litoželezne mreže in treh višin, weber je pa pač preverjena roba....

Ali sta po kvaliteti in vzdržljivosti v letih enaka?
Jaz bi osebno vzel Napoleona. Edino ne vem kako je z tesnenjem pri Napoleonu, ker ima tečaje. Vem da so bili pri Webrovem modelu (E-5770 se mi zdi )
problemi glede tesnenja- Zdaj pa naj ostali povedo, kateri imajo v lasti...
 
Nazadnje urejeno:

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Piz... jaz pa kolebam med Webrom MASTERTOUCH GBS C-5750 in Napoleonom. PRO22K-LEG-2 Napoleon me vleče zaradi litoželezne mreže in treh višin, weber je pa pač preverjena roba....

Ali sta po kvaliteti in vzdržljivosti v letih enaka?

Weber omogoča GBS dodatke, med drugimi tudi litoželezno rešetko. Naredi še okoli tega primerjavo. Jaz bi ( bom ) vzel Webra. Sem že spomladi mislil narediti menjavo ( zdaj imam webra 47 cm ), pa se mi nekako ne mudi in bom počakal na jesen oz. na črni petek. So lani bili kar konkretno ceneje v tistem obdobju.
Me pa panti nekako ne prepričajo, pač vsakemu svoje.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
In na njemu lahko normalno pečes vse..ala balkanske jedi od cevapov naprej..do slo klasike perutnick ..in men ljubih steakov? Rebrca pa itk v takem pridejo top. Ker cena je super.
iscem pa nekaj za 10 in vec ljudi. Me je napalil PHANTOM PRESTIGE® 500 RSIB sam bo verjetno drugo leto... recimo.
Ce govorimo o masterbuilt, pol vse.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
pa se mi nekako ne mudi in bom počakal na jesen oz. na črni petek. So lani bili kar konkretno ceneje v tistem obdobju.
Jaz se nebi zanašal na to kaj preveč. Če gledaš malo zaloge okoli po raznih trgovinah vidiš, da je neobstoječa. In dvomim, da bojo pri takem popraševanju kaj preveč nižali
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Dela odlicno, razn stikala so mal svoh. Preveri backyard gallery bbq kanal na yt. Men je vsec ker je temperatura vedno taka kot hocem, pa okus je bolsi kot na peletnih.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.443
1.235
113
Iskajoč brata
hvala za nasvet... Odločitev je padla za Webra. Mislil sem, da ga bom kupil v soboto, ampak so bili razstavni modeli, kar pobutani..... Sem ga naročil pri kralju...

Bil je tudi razstavni Napoleon in me je odvrnil, ker se preko pantov ni lepo zaprl. Lahko da je bila napaka na razstavnim modelom, ampak nisem želel tvegati.