Pozdravljeni, za povprečnega gledalca iščem TV, ki bi se gledal na razdalji 3m. V Bigbangu so mi svetovali Sony Bravia XG80 (4k) in sicer 49" (123 cm diagonale). MI lahko kdo da še kak nasvet. Skratka, gre boljk za "amatersko" gledanje TV, aplikacij se ne bo uporabljalo, zaradi kvalitete slike pa bi morda res bil bolj za 4k (kot HD). Vnaprej hvala za predloge!

gledam na slabih 3 m ... enako kot ta frend, katerega je familija nažicala za res velik LCD za s popustom 800eu. Če bi vzel par inč diagonale manjšega, bi bil pol cenejši .... Zvok pa je še posebej za glasbo kot kanta - za govor ok ... "politika" posebej dece, je bila "čimvečji TV" seveda
...
...
in pa z leti se ti ne da več zezat več kot on/off in menjaj kanal med reklamami