Bolnišnica Šempeter pri Gorici - parkirišče

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.985
55
48
Ta teden nas čaka pregled in potem še poseg v omenjeni bolnišnici. Ko bo poseg se bo ostalo čez noč. Ali so ta parkirišča blizu bolnišnice dovolj velika? Se bojim da bo zaradi ure kar precej zasedeno? Je kakšna alternativa blizu, bi bil pripravljen zaradi vročine. Hvala:)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
6.207
2.925
113
Parkirišči sta dve, obe dovolj veliki, še najbolj verjetno boš dobil prostor na prvem takoj na izvozu iz krožišča, ker je peš 5min hoje, medtem ko drugo je morda 3 minute hoje. Ampak na prvem boš imel vsaj malo sence, drugo pa prav nič.