kateri se najmanj zatika?

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Moj telefon in telefon od markoman-a nista primerljiva, zato tudi razlika v ceni. Se pa vsekakor strinjam, da je dal za telefon, ki deluje brez zatikanja malo denarja, kar uporabniku njegovega kova popolnoma ustreza. Želel sem pa povedati, da se da vsak telefon dobiti ceneje od tiste cene, na katero naletiš v prvi štacuni v katero stopiš. Če bi bil HTC One 500€, ga ne bi imel, ker nimam toliko €, v tem primeru sem pa za 300€ prodal Galaxy S3, kupil siol bon, dobil nekoga, ki je podaljšal aneks 4 free, denarju od prodaje S3 sem dodal točno 18€ in dobil ganz neu Htc One. Je pa 318€ za čisto novega HTC One super cena, je pa res bilo potrebno nekaj telovadbe, je pa tudi res da sem zjutraj ob 10h prodal S3, ob 12h sem že imel One
wink-1.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Sem napisal vecji del evrope in del zda.

Ja drugace pa precej nezahteven. Ni mi nadomestek za prenosnik ali celo pc kot nekaterim.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Moj telefon in telefon od markoman-a nista primerljiva, zato tudi razlika v ceni. Se pa vsekakor strinjam, da je dal za telefon, ki deluje brez zatikanja malo denarja, kar uporabniku njegovega kova popolnoma ustreza. Želel sem pa povedati, da se da vsak telefon dobiti ceneje od tiste cene, na katero naletiš v prvi štacuni v katero stopiš. Če bi bil HTC One 500€, ga ne bi imel, ker nimam toliko €, v tem primeru sem pa za 300€ prodal Galaxy S3, kupil siol bon, dobil nekoga, ki je podaljšal aneks 4 free, denarju od prodaje S3 sem dodal točno 18€ in dobil ganz neu Htc One. Je pa 318€ za čisto novega HTC One super cena, je pa res bilo potrebno nekaj telovadbe, je pa tudi res da sem zjutraj ob 10h prodal S3, ob 12h sem že imel One
wink-1.gif

A si to imel S3 LTE verzijo? Bi te prosil, če malo pokomentiraš, kakšna je sedaj razlika v posnetkih, vzdržljivostjo baterije, wifi signalom in kvaliteti govora sogovornika iz notranjega zvočnka.

Hvala
wink-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ne, imel sem navadnega GT-I9300.

Slikal s HTC One nisem veliko, dela pa za moje potrebe lepe slike, edino ob približevanju slike ni toliko podrobnosti kot pri slikah iz S3. V temi je močno v prednosti HTC, ker že brez flasha naredi lepo sliko. Z baterijo pridem pri moji uporabi nekje na 2 dni, na S3 sem bil nekje na istem. Wifi signal je bil na obeh dober in nisem opazil razlike, nisem pa meril z wifi analyzerjem. Zvok v slušalki je na HTC-ju boljši, pozna se tudi kvaliteta zvoka na Parrot avtoinštalaciji, zvoj je kristalno čist, pri S3 pa je bil mao zamolkel in je ob večjem hrupu (star avto) bilo včasih sogovornika težko razumeti.

Če te še kaj zanima povej
wink-1.gif