Kateri medijski predvajalnik

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Mal sem se igral s kodijem in mi je ze na zacetku pozru zivce, recimo iz usbja gledas slike. gres na slike zalčaufas sliko in cel ekran slika brez kakrsnekoli navigacije vizuelne za naprej nazaj zoom karkoli, sicer nimam daljinca ampka misko in sem sel naprej lahko samo z scrollom pa se to je tko tko.

Par addonov je bilo tolk slabih da nisem mogu nic, recimo registriraj se dam cancle in je bilo konec vse je slo v loop. cancle ali pa ce skenslas z X enkrat eno drugic drugo sam izklopil ni.

Smotan je tudi kodi ker ce skenslas kanal z X se ti predvaja v ozadju, torej moras it na stop pa potem dalje.
Je pa dober ta tv serbija addon ki ima kar nekaj uporabnih programov v shemi.
Zanima me edino ali se da iz tega addona kanale nekako na svojo playlisto da recimo surfas med temi kanali naprej nazaj, to da odprem kanal, ugasnem in grem na drugega ubija prakticnost.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.423
113
Ali ima še kdo zadnje čase probleme s KODI-jem? Namreč, šteka, meče ven itd...Na netu sem prebral, da imajo težave povsod po svetu in da jim javiš lokacijo itd...
Od kar se je nadgradil, zadeva zajjebava. Še kdo podobne izkušnje?
Ali bi pomagalo, če zadevo izbrišem in na novo naložim. Kodi uporabljam na android TV Sony Bravia
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
Res je nekaj z....a
tongue-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Ali ima še kdo zadnje čase probleme s KODI-jem? Namreč, šteka, meče ven itd...Na netu sem prebral, da imajo težave povsod po svetu in da jim javiš lokacijo itd...
Od kar se je nadgradil, zadeva zajjebava. Še kdo podobne izkušnje?
Ali bi pomagalo, če zadevo izbrišem in na novo naložim. Kodi uporabljam na android TV Sony Bravia


Men zelo pogosto ne dela zvok ko kaj zalaufam. Moram dati stop pa še enkrat zalaufati isti video. Včasih tudi 2x da "prime". Ne vem v čem je štos. Zdaj, ko si omenil, je tudi med predvajanjem sem pa tja zadnje dni štekalo. Sem ruter resetiral, pa je bilo bolje..
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Tvoje vprašanje zveni približno tako, kot da bi nekdo vprašal "Ali ima še kdo zadnje čase težave z Renaultom", brez da bi povedal model, motor, gorivo, gume, relacijo, itd... Kodi je aplikacija za gledanje raznoraznih vsebin iz različnih virov. Če se ti ni aplikacija pred kratkim nadgradila, potem tvoje težave nimajo nobene veze s Kodijem samim... a predvajaš lokalne vsebine, ali govoriš o kakšnem piratskem pluginu?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.423
113
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Tvoje vprašanje zveni približno tako, kot da bi nekdo vprašal "Ali ima še kdo zadnje čase težave z Renaultom", brez da bi povedal model, motor, gorivo, gume, relacijo, itd... Kodi je aplikacija za gledanje raznoraznih vsebin iz različnih virov. Če se ti ni aplikacija pred kratkim nadgradila, potem tvoje težave nimajo nobene veze s Kodijem samim... a predvajaš lokalne vsebine, ali govoriš o kakšnem piratskem pluginu?

Vse zadeve gledam preko Covenant Add On in v preteklosti se mi je vedno nadgrajeval, praktično dnevno. Cca. slab teden pa zadeva ne deluje kot bi morala. Sam nisem nič drkal, je pa možno, da se je pri nadgrajevanju android TV kaj porušilo. Tudi TV se občasno nadgradi, zato obstaja možnost da so nastavitve v kurtzu. Če zadevo izbrišem in ponovno naložim bo mogoče delovalo. Predvajam vse preko Imdb računa. Kaj je tukaj piratskega?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
A to se hecaš ali resno sprašuješ to zadnje vprašanje?
Covenant je praktično cel piratski in IMBD nima veze s tem, temveč ti le vsebinsko listo zagotavlja... Ne pa same vsebine.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.423
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
A to se hecaš ali resno sprašuješ to zadnje vprašanje?
Covenant je praktično cel piratski in IMBD nima veze s tem, temveč ti le vsebinsko listo zagotavlja... Ne pa same vsebine.

Resno sem vprašal, ker se na to ne spoznam. Gledam pač to kar je na voljo na netu. Zakaj pa ga potem ne blokirajo, če je zadeva piratska? Uporabljajo pa ga around the world.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Zakaj pa misliš, da moraš stalno nekaj drekat in menjavat AddOn-e? Prej je bil Exodus, itd.
wink-1.gif

Probaj to v Nemčiji uporabit, pa potem povej, kakšen ''račun'' bo prišel domov...
wink-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

na pi2 sem vtaknil usb wifi in celo dela wifi o ga v networku v kodiju pokaze tocke, ko pa kliknem na tocko in dam conect pa sam utripne in kt da se ni nic zgodilo, torej se nemorem priklopit na nobeno omrezje, zakvaj?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
Evo dobil Alfawise H96 Pro+ S912 3/32.

In sedaj gledam, da se dobi custom rom , kjer lahko izbiram med navadnim androidom in TV verzijo. In ker nisem ljubitelj androida je to zame nekaj novega...
V originalu je gor navaden android in EON sicer deluje. Je pa to muka za upravljati. Če imaš miško in tipkovnico še že nekako, drugače pa neuporabno.

A če dam gor TV verzijo bo bolje? kaj pa izgubim s tem? Uporabljal bi načeloma samo EON.

Hvala
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
najprej ugotovi, če imaš primerno naročnino, da ti bo delal EON za TV verzijo, če nimaš ustreznega paketa, ti ne bo deloval in boš moral v vsakem primeru uporabiti app za telefone/tablice...
 

Tomsonman

Majstr
30. maj 2010
3.449
243
63
Če komu prav pride ...

Tale Alfawise H96 Pro+ (S912, 3/32GB, Android 7.1, 5.8G WiFi, Bluetooth, 1000M LAN, SPDIF) je trenutno v dobri akciji, s kodo: CMondaySI03 iz 57€ na 35€. Top zadeva za tak denar ...