Kateri karavan do 22k?

masevc

Guru
2. sep 2007
3.431
858
113
Ksz, verjetno bos avto fural samo ti in ga bos po 4 letih uporabe tudi odkupil samo v tvojo last?

doplacaj iz svojega zepa razliko. 22 je meja samo za firmo in leasing (ali placilo) ki ga bos vezal.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
A lahko vprašam, zakaj Hyundai da, Kia pa ne? Za to ceno bi se verjetno dalo dobiti ceeda sw dizla...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Za ta denar maš drugače tudi novega 1.6 M-jet tipota karavana z radarskim tempomatom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DOMEK

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Za ta denar maš drugače tudi novega 1.6 M-jet tipota karavana z radarskim tempomatom.
To sem pa vozil kot renta car 14 dni, polom od avta, resno, medijski vmesnik, če se temu lahko sploh tako reče je bil že 10 let nazaj zastarel, armatura je pa tud taka ko Boh pomagaj, pa sem prej kar nekaj let drajsal stilota in cromo
 

ksi

Fizikalc
23. avg 2007
160
68
28
To sem pa vozil kot renta car 14 dni, polom od avta, resno, medijski vmesnik, če se temu lahko sploh tako reče je bil že 10 let nazaj zastarel, armatura je pa tud taka ko Boh pomagaj, pa sem prej kar nekaj let drajsal stilota in cromo
I30, izjemno prožen in nekaj časa na trgu.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
135
63
Celje
Ksz, verjetno bos avto fural samo ti in ga bos po 4 letih uporabe tudi odkupil samo v tvojo last?

doplacaj iz svojega zepa razliko. 22 je meja samo za firmo in leasing (ali placilo) ki ga bos vezal.
Vozil bom samo jaz, ampak nimam ga namena odkupit. Ponavadi se ga po štirih oz. petih letih (ali pa pri 150k km oziroma tu nekje) menja. Tako da takrat bom zopet tule spraševal, kaj dobiti za 22k... :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.301
5.835
113
pri taščici
Mogoče ti kaj pomaga: https://www.avto.net/Ads/results.as...ak=&zaloga=10&arhiv=&presort=&tipsort=&stran=

Celo nekaj dizlov je vmes. Sem pa dal še enoprostorce zraven.
Svoh skode z 2.0 motorjem ni na zalogi? Je v budgetu 22 jurjev. Ce ti bo presvoh, najbrz obstaja tuning rešitev.
Je pa res da je trenutno dizel toliko drazji od bencinarja da finančno.najbrz ne ulovils kmalu razlike.
Jaz bom pri 40kkm letno hotel.imeti vsaj radarski tempomat če ne se kaj drugega od bonbonckov.
Imajo 1.5 tsi motorji se kangaroo efekt? Ali so ze ugotovil vzrok in ga odpravili
Samo za 22 jurjev me bo veliko izbire najbrž z radarjem.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
135
63
Celje
Svoh skode z 2.0 motorjem ni na zalogi? Je v budgetu 22 jurjev. Ce ti bo presvoh, najbrz obstaja tuning rešitev.
Je pa res da je trenutno dizel toliko drazji od bencinarja da finančno.najbrz ne ulovils kmalu razlike.
Jaz bom pri 40kkm letno hotel.imeti vsaj radarski tempomat če ne se kaj drugega od bonbonckov.
Imajo 1.5 tsi motorji se kangaroo efekt? Ali so ze ugotovil vzrok in ga odpravili
Samo za 22 jurjev me bo veliko izbire najbrž z radarjem.
Nobene Octavije ni na zalogi. :) Če imaš srečo, jo dobiš v treh mesecih. Pa še to bencinarja. Na dizle se čaka krepko dlje...

Radarja se tudi jaz ne bi branil, je pa res, da v tem budgetu ni ravno realna opcija. Pa po drugi strani če sem do sedaj vsa ta leta zdržal brez, bom še naprej. :)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.354
113
Kako ni pomembno pranje, a nismo imeli enkrat cele teme o tem, kako je za določeno svetilnost pogoj pranje?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.354
113
Navajam iz članka:

"Na vsak način bodite pozorni na pranje svetilnih teles, ko se odločate za avto z LED žarometi, saj pralni sistem avtomatsko pomeni tudi to, da zasenčen žaromet ne bo imel omejene svetilnosti zgolj na 2.000 lumnov in bo torej svetil bolje, pa če bo čist ali umazan."

To glede sneženja pa so bolj babje čenče. Ko je sosed kupil prvi avto s xenonom smo šli vsi takoj šlatati žaromet, ker se je že takrat to govorilo tudi za xenon - pa je bil povsem solidno vroč...
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.603
1.232
113
Nevem zakaj si odrezal megana, predvidevam da bi 40kkm na leto najlepse prezivel v njem. Glede na to da je star model gre verjetno cenovno skozi tudi z boljso opremo, pa se 5let zastonj servisa in garancije se ponavadi dobi. Niso problematicni, celo crickov nimajo, ce se ze kaj pokvari pa zrihtajo v par urah. Jaz bi v leonu umrl v pol ure (neudobno, neka cudna notranjost, obcutek utesnjenosti, cuden bencinar....)
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa