Kateri GPS ?

I

Izbrisan uporabnik #488

Novi Nuvi serije 7xx pa tudi 2xx nimajo več antene
smile-1.gif




Oziroma se po modelu 760.



Pa tudi karte se da po novem "dobiti", tako da to ni več problem s cvenkom.
 

romci

Pripravnik
21. sep 2007
143
0
16
Jap, to je ena boljših novosti, da nimajo anten. Ker ravno z tem je bilo največ problemov pri Nuviju.

Kaj karte se da tudi za druge (Nuvi 350) "kupiti"? Rabil bi adriaroute.Ker to kar je v CN9 je bolj švoh za slo in HR.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Kaj je sploh razlika med TomTomi,iGoti in Garmini? Imel sem Nuvija 310 na posoji in mi ni jasno, kaj je na njem tako posebnega da je tako drag? Kaj se sedaj najbolj splaca kupiti? Vseeno bi imel tudi glasovno vodenje. In pa, ali se da na Nuviji vkljuciti, da ti pred ovinkom pokaze veliko puscico v smer ovinka ali kaj podobnega? Hvala!
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

mare92: tudi Mercedes je drag avto, plastika not pa je ista kot v korejcih
smile-1.gif
(malo heca).

Dobro ime ima ceno.
 

opo

Pripravnik
2. dec 2007
50
0
6
Pozdravljeni !

Sem nov na forumu, in sem si izposodil kar to temo.
Kupujem navigacijo vendar ne vem kaj kupiti.
kolebam med sledečimi gps napravami
Navigon2100
GeoVision 430
Garmin nüvi 250w
Geosat Motivo EU
Zanima me kako je pokritost SLOin Hrvaške v teh napravah in katero od zgoraj naštetih bi mi priporočali.
Na pašniku je kaj za te naprave
lp opo
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
jaz ti lahko povem za garmina 250W., ja zanimiva zadevca, za mene čist običajnega uporabnika je čisto dovolj, po nizozemski sem se podil z njim, pa me ni pustil nikjer na cedilu. je pa gor cela karta evrope, vse ulice,hišne številke...in ostalo, od bencinskih črpalk,parkirišč,muzejev,štadionov..pač te poi točke, javljal mi je tudi kje stoji radar...na nizozemskem jih je malo morje
smile-1.gif

Karto za celo slovenijo moraš dokupit,(adria route) .

lp
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Da ne bom odpiral nove teme bom vprašal kar tukaj...

Malo sem gledal naokoli za navigacijskimi napravami in mi je "v oči padla" TomTom GO 720.
Ima zanimive oz. uporabne funkcije... Ali obstaja kakšna alternativa temu (glede na funkcije), ki je boljša, oz. se bolj splača?