Kateri Deodorant uporabljate?

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
men pa tale ne drzi uredu! imam najraje oldspice v gelu - treba je najprej majco oblečt, pa se pol namazat, ker drugač je vse belo ob straneh. je pa res dober! sam zanc sm ga v mullerju iskal pa ga niso imeli, pa v dm tud ne! no, v sparu je bil, sam upam da ga ne umikajo iz prodaje?
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
o fakkkkk...a zato imam jaz neke bele lise....meni pa nič jasno od kot to....
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Hazler pravi:
NIVEA FOR MEN - katerkoli. Tega uporabljam od vedno.

Men so puščal madeže na belih srajcah in majcah
smirk-1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
men pa tale ne drzi uredu! imam najraje oldspice v gelu - treba je najprej majco oblečt, pa se pol namazat, ker drugač je vse belo ob straneh. je pa res dober! sam zanc sm ga v mullerju iskal pa ga niso imeli, pa v dm tud ne! no, v sparu je bil, sam upam da ga ne umikajo iz prodaje?

V mercatorju ga boš tudi verjetno najdel.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
sej vem da je blo že miljonkrat sam sem že skor obupal ker ne glede katerega super duper anti perspirant probam mam prešvicane podpazduhe
jezen.gif

tako da ljudstvo alterja na pomoč
grin1.gif

Hydro fugal al pa triple dry. Če je res hudu
smile-1.gif

Jaz jih mam velik. Niti ne vem kter je najboljši. Me ponavad vonj premami
smile-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Tako da ta trenutek uporabljam sam kombinacijo - tega od Niveje zraven pa še kombiniram nekaj v 'vazelinasti obliki'
crazy1.gif
...pa še imena se ne spomnim (nekaj meni nepoznanega....) - dobil od sestre za darilo.

no zdaj sem si zapomnil celo ime

ARIFLAME .... S8

Zdaj sem celo ugotovil d aje to neka podobna fora kot svoječase Amway...torej prodaja preko posrednikov, samo moram priznat da zadeva deluje! (zdaj sem si naročil še roll on da idim če je isto dober, bom potem raje njega kupoval - ker imam osebno roll one rajši). PA tudi čez toaletno vodico se nimam kaj pritoževati! (predvidevam pa, da bom za miklavža dobil spet precej te robe
evil.gif
takod alahko potem še kaj poročam ).
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Naj te popravim. Oriflame je
tongue-1.gif
Pa ne vem, če gre za čisto isto foro. Je pa precej podobno. Pač prodaja kozmetike prek posrednikov. Nekaj takega kot Avon.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Imam 2.

Trenutno zeleni CIEN v spreju iz Lidla (totalno zanič, tako popusti) in en AXE.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
Naj te popravim. Oriflame je
tongue-1.gif

hahaha..še takrat ko sem mislil da sem si zapomnil sem si zapomnil narobe
smile-1.gif


ja Oriflame je.

Kakorkoli že...zadeva deluje! To mi je pri takih 'delikatnih' mestih najpomebnejše!
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
za 'brez vonja' imam jaz kristal..ampak ga ne uporabljam ravno zato ker nima vonja
smile-1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik nepot pravi:


vichy....z zelenim pokrovčkom,48 urna zaščita.Ti zagotavljam da bodo prešvicane pazduhe preteklost.Stane pa mislim da okoli 9€

a je to tole:

1783.jpg

klik
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
a to zadevo se da samo v lekarni dobit? pa upam da ni vonj samo za nežnejši spol
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Mislim, da samo v lekarnah. Pa mogoče še kakšni ''zeliščarski'' trgovini. Vonja pa nima skoraj nič. Nezaznaven skratka. Okul 10 ojrotu stane.
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
@ Hoci Ja to je to.Nekaj časa se ga ni dalo dobit,zdaj pa je že nekaj časa na policah.Vonja nima skoraj nobenega.Stane pa mislim 9€
 
Nazadnje urejeno: