Kateri BT zvočnik?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Hej vsem.. Kupujem Bluetooth zvočnik, recimo za nekje 150 eur (mogoče tudi kak eur več). Takoj bi vzel JBL Charge 4, ampak ne morem verjet, da nima vgrajenega mikrofona (kar se mi zdi super funkcionalnost, da lahko opraviš tudi telefonski pogovor preko zvočnika)..

Rad pa poslušam techno in Hardstyle muziko, tako da bi bil zelo vesel, če bi zvočnik ponujal dobre base.. ;)

Pa tudi dokaj portabilen bi bilo vredu, da bi bil.. In če bi imel vgrajen FM ali DAB tuner, bi tudi bil zelo vesel.. Ampak verjamem, da tak zvočnik (z vsemi temi parametri) tezko najdeš...

Najbolj pomembno mi je, da bi vredu nabijal in naj bo to glavni kriterij.. ;)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
smoukar , da flip 2 boljše špila kot charge4??? :)

Si me presenetil s tem odgovorom.... Ker je charge4 v vseh parametrih precej boljsi..
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ankerjev Soundcore Motion+ ima vgrajen mikrofon… in 12 ur predvajanja brez elektrike… Zvok je meni osebno OK… Na amazon.de je okoli 80€

 
Nazadnje urejeno:

skyscraper

Zelenc'
21. feb 2017
5
0
1
Imam Marshallov Kilburn I in je top prenosni zvočnik,ki premore ročno nastavljanje treble in bassa.Baterija pa tudi konkretno zdrži.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Imel Tronsmata.. celo preveč basov in baterija je hitro šla... Zdaj imam Sony SRS XR33 za 110 EUR in sem zelo zadovoljen.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Samo hint - če kdo misli z enim “močnim” pokriti večje področje / prostor se bo opekel kot jaz. Vzel Extreme 2 (zvok odličen, baterije tudi kar noče zmanjkati), edina težava, da tisti ki so tik ob njem oglušijo, če imaš dovolj naglas, da ga oni malo dlje slišijo.
Sedaj kupil še enega in jih bom (čez kake 2 tedna) “vezal” in upam, da bom dovolj dobro celo dvorišče pokril (10+ X 10+, ob eni stranici hiša). JBL (določeni modeli) namreč omogočajo vezavo (zaporedno ali v stereo).
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Ankerjev Soundcore Motion+ ima vgrajen mikrofon… in 12 ur predvajanja brez elektrike… Zvok je meni osebno OK… Na amazon.de je okoli 80€

imam ga tudi jaz. Neko obdobje je bil kao best buy pod 100$/€
jaz sem zadovoljen z njem.

ravno danes sem opazil tega. Spodaj med komentarji imaš primerjavo z jbl.

 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Moji sem vrgel v smeti Aiwa '90. Zdej pa bi nabavil en zvočnik, da lahko zjutraj in ob pucanju posluša radio. Kaj nabavit, da je čim enostavneje. Imajo kateri vgrajen tuner? Internet radio? Al vse preko telefona?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi

Drugače si premalo jasen. Puca kje, teraso, bajto. Sej če je v bajti lahk tud stolp/hišni kino v dnevni sobi posluša. Kaj posluša stream ali radio ali CD? Maš doma v dnevni kak hišni kino, stereo ali kej podobnega? Stream bo preko BT preko telefona, radio internetni tak isto.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113

Drugače si premalo jasen. Puca kje, teraso, bajto. Sej če je v bajti lahk tud stolp/hišni kino v dnevni sobi posluša. Kaj posluša stream ali radio ali CD? Maš doma v dnevni kak hišni kino, stereo ali kej podobnega? Stream bo preko BT preko telefona, radio internetni tak isto.
Ma dnevna pa kuhinja. Tolk da TV ne prižgeš in je nekaj v ozadju. Trenutno edini vir noisa le TV.
Male vleče soundbar, sam to pa verjetno ne deluje samostojno kot radio?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
jest mam enko tunerja, pa za delat po terenu in okol bajte je cist ok. enkrat smo ga mel na enem busu, za en martinovanje, za tist pa ni bil ok...

sej mislim da za vir noisa je tud dvojka cist ok... ce se pa zraven festa pa dere je pa treba tale xl pogledat...

ceprav me tale XL spominja na Bosea, k ima en podoben model po izgledu...a je to primerljivo?