Katere tablice naj vzamem

Katere tablice naj vzamem?


  • Skupaj glasov
    53

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
ksz

Odkar tablice lahko ostanejo na vozilu, se povsod da videti vseh vrst tablic. Je pa res da če imaš na Jesenicah LJ tablico, moraš računati na določene možne zaplete. Verjetno tudi obratno velja.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Najboljš bi blo, da imamo kot bosanci, recimo 456J546, ki nič ne pomeni od kod je avto ali šofer . Torej poreklo šoferja je pri nas nepomembno. Če si [censored] v prometu, si [censored] in pika.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Vzemi GO, pa ti bo veliko opriščeno v prometu....:)
hysterical-1.gif

Tudi jaz jo imam...
hysterical-1.gif
 

Gustl

Pripravnik
5. sep 2007
252
0
16
Sem iz Ljubljane, zadnji avto (Golf 4) pa sem kupil od enega ata iz Krškega. Ker se mi je zdelo butasto kupovati nove tablice (=plačevati požrešni državi več kot je nujno potrebno), sem kar obdržal KK tablice. Zaenkrat nisem imel nikjer nobenih težav, pa sem bil v Ljubljani, Kranju, Mariboru, Dunaju...
smile-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Na vsaki UE lahko dobiš tablice CE, KP, KR, LJ, ne glede na to na katerem območju se nahaja UE. Seveda je odvisno ali jih imajo na zalogi.

Od kje ti to?

Če prov vem, lahko dobiš v LJ npr. KP tablice če si v KP stalno prijavljen.
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Sam GO ne....
stupid-1.gif


Me kar zmrazi, ko vidim to tablico.

Zakaj? Jaz sem nalašč vzel GO, čeprav sem iz LJ. Če nardim napako mi lublančani lažje oprostijo, ker mislijo, da nisem od tu, hehe.
grin1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Ma saj v bistvu se ne gre za napake, ki jih vozniki delamo na cesti. Roko na srce, mi je vseeno kaj si nekdo misli, ki se mi lepi na rit in mi blenda, če ne speljem pr rumeni.

Bolj te recimo boli, če imaš MB tablice in recimo parkiraš v LJ (ali obratno). Tukaj lahko pričakuješ komplikacije samo na parkirišču, ker vandalisti si radi najdejo kako tako žrtev.

Sicer pa upam da se bodo te tablice čmprej premešale med seboj, tako da si ne bomo mogli več očitai in zmerjat, kdo je iz katerga kraja.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Idi na upravno enoto po drugega.

Mislim, d apo tablicah ne smeš nič brskat, spreminjat. Ne evm, zakaj imajo eni tablice brez grbov (jah s fenom so šli jemat dol grb, tok, da se ne ve iz kje je)
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Favoriti
KR kranjski grb
KR Loški grb
KR Tržiški grb
GO Tolminski ali Cerkljanski grb
SG
Vse ostalo slabi vozniki

Najbolj neprimerne tablice
CE
PO
MB
KP
LJ NM KK MS

KP tablica preverjeno ni za Gorenske ceste, predvsem ne ponoči ker si prevečkrat ustavljen in maltretiran s strani Puhloglavcev