Katere tablice naj vzamem

Katere tablice naj vzamem?


  • Skupaj glasov
    53

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Sem iz Lj, sem povprečen voznik, zanima pa me, katere tablice naj vzamem, da bo manjša možnost, da se mojega vozila lotijo huligani? V mb z lj ni ravno modro hodit, s kr v lj pa zaradi izgubljenega hokeja najbrž tudi ne. Kaj mi je storiti?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Celjske. Nič ni prekrivajočih športov z ljubljančani in gorenjci, pa še v Maribor greš mirno.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Hm, kako vozijo tisti s tablicami KR in CE je itak splošno znano... Sam sem sicer iz LJ, a sem imel ob nakupu novega avtomobila vseeno idejo, da bi vzel KP, ker se mi zdi še najmanj konfliktna (morda tudi GO). Vseeno sem na koncu vzel LJ, ker se mi ni dalo po nepotrebnem izgubljati časa še s tem (sem pač želel avto čim hitreje spraviti na cesto).
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Hm, kako vozijo tisti s tablicami KR in CE je itak splošno znano...

Kaj ima to veze? Saj nobena tablica ni imuna na idiotizme v prometu. Tukaj je vprašanje o idiotizmih onih izven prometa.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A oznako kraja pri novih tablicah si lahko izbereš katerokoli? So s tem kaj večji stroški? V čem je "point" menjat KP v MB, recimo? Po srcu Štajerc?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Hm, kako vozijo tisti s tablicami KR in CE je itak splošno znano...

Kaj ima to veze? Saj nobena tablica ni imuna na idiotizme v prometu. Tukaj je vprašanje o idiotizmih onih izven prometa.

Seveda, vendar se gre za tipizacijo voznikov. Večina se bo verjetno strinjala z menoj, da so vozniki s tablicami CE in KR znani kot slabi vozniki oz. Schumacher wanna be. Tukaj se potem pojavi vprašanje, če si želiš imeti tako tablico, s katero te bo večina ljudi pač popredalčkala nekam, samo na podlagi oznake na njej.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Hm, kako vozijo tisti s tablicami KR in CE je itak splošno znano...

Se strinjam. Vzemi CE, pa ti bo marsikatera neumnost in prekršek na cesti spregledana v stilu: "Glej budalo kaj je naredil! Aja, saj ima CE tablice. Potem pa mi je vse jasno"
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
(off topic, upam da ne zamerite)

Kva ? Ojoj !
Kaj pa vaša identiteta ?

(jelinčič.press, ko je slišal idejo o odpravi oznak mest s tablic)

wink-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Večina se bo verjetno strinjala z menoj, da so vozniki s tablicami CE in KR znani kot slabi vozniki oz. Schumacher wanna be. Tukaj se potem pojavi vprašanje, če si želiš imeti tako tablico, s katero te bo večina ljudi pač popredalčkala nekam, samo na podlagi oznake na njej.

S prvim se čisto strinjam. Ampak z drugim je pa tako: zakaj, zaboga, bi se sekiral, kaj en Francelj, ki se vozi za mojim avtom, ki ima ŽNJ tablico, misli o moji _morebitni_ vožnji? Jaz se ne sekiram. Priporočam drugim tudi, da se ne sekirajo, ker to je pa čisto po babje: Kaj kdo misli o meni na cesti?
bonk.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Nekateri ti radi tudi signalizirajo svoje mnenje oz. ti ga kažejo z nenadnimi spremembami smeri...
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
1. PO

2. KK

3.SG

če bi bil rad andrkovr. Drgač se da malo folk zavajat tudi z grbi
tongue-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Hehe, točno to jaz moji dragi rečem, ki je pa iz CE :D

Me hitro popravi češ, pa saj ni pravi grb
grin1.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Ma jaz bi odpravil te oznake kraja, saj sedaj to tako ali tako ni pomembno, se pa najdejo kakšni pametni mariborčani ki ti v mariboru popraskajo avto samo zato ker imaš LJ tablice. Mi ni jasno zakaj so obdržali kraj, če tablica ne ostane pri lastniku... Še dobr da mam privat tablice, da se ne obremenjujem še z tem
wink-1.gif