Katere motorje vozimo

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Citat:
Uporabnik KAALman pravi:
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Le docakal...S1000XR
Kongrečulejšns. Pa sejf drajv!

Hvala prijatelj. Se vedno pa mas vec konjev
grin1.gif
Ko bo malce lepse vreme se slisimo za furo.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Citat:
Uporabnik KAALman pravi:
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Citat:
Uporabnik KAALman pravi:
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Le docakal...S1000XR
Kongrečulejšns. Pa sejf drajv!

Hvala prijatelj. Se vedno pa mas vec konjev
grin1.gif
Ko bo malce lepse vreme se slisimo za furo.

tudi konj sem "večji" kot ti
smile-1.gif
v nedeljo če bo vreme grem pogledat tole:

https://www.amzs.si/cvv/aktualno/2016-04-08-motoristi-zapeljite-v-novo-sezono-pripravljeni

Po cm si res vecji ja
cool-1.gif
...jaz se moram malo pocakat z daljso voznjo zaradi operacije...pa se zavarovat in registrirat ga moram. Drgac pa zanimiva zadeva.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Gremo?
smile-1.gif

če si mislil Vransko, sem bil, sicer sem šel prej domov, da se še malo zapeljem...škoda, nisem gledal foruma včeraj, bi te poiskal, če si bil tam... bi lahko kako rekla...

obisk je bil ogromen...

po poti domob je pa kar mrgolelo policajev... 2x so me ustavili in opomnili, da je treba gume menjat, tretjič je pa stal na napačni strani ceste... je rekel gospod policaj, da je danes poostren nadzor enoslednih vozil...

na spretnostni vožnji sem imel samo 0,3 sekunde razlike med obema časoma
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

je zanimiv model, cenovno tudi ugoden, nizka poraba, prostor za čelado, možnost menjalnika z dvojno sklopko...

škoda da ni malo bolj "porihtan"

zadnja nihajka je kot profil od tračnice, spredaj ma samo en disk, nima upside down, malo ceneno deluje, ko sem ga videl.

bi ga pa imel, sploh dct
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Le docakal...S1000XR

Uau, tole je pa best buy zaenkrat...
Kako se obnese? Ciklistika? Moči vem, da ima več kot dovolj...
BO treba na testno vožnjo...
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Dan,..mal sem ven iz teh voda
smile-1.gif
vcasih sem imel YZF600, sedaj pa cca 15 let nic,.. bi pa nekaj novega kupil...
Ne bi imel športnega, temveč nekaj kot je bil TDM včasih (a so ga nehal delat?), torej nekaj kar bi se lahko z boljso polovico turisticno vozila....

Verjetno prav veliko km ne bo na leto,..
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Yamaha MT09 Tracer, BMW F700 GS, F800GS, F800 GT, versys, vstrom, KTM 1050 adv, nova Africa Twin, VFR 800, pa še kej bi se našlo. To je cenovni rang tam nekje od 7000 do 13 000 EUR. Če pa hočeš še kak EUR primaknit je pa izbire še kar nekaj.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Hvala,.. grem mal studirat,.. cene so kar ok,..

Študiram če mt07 z 70km ni dovolj?
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
zame v tem segmentu absolutni favorit tracer za 10k EUR, drugače pa KTM 1050 adventure za 13,5K. No če si bolj za evropske motorje je še kak Triumph tiger 800 in ducati hyper strada 939. Svetujem da malo pregledaš net, pa si nekako narediš izbor, nato pa testne vožnje skupaj z boljšo polovico. Za lažji pregled svetujem nakup avtomagazinovega moto kataloga 2016 za 6 EUR. Maš vse modele na kupu z cenami, tehničnimi podatki in hitrim opisom. V spremnih člankih pa še marsikej zanimivega o opremi in motociklizmu nasploh. Ravno včeraj sem ga zasledil v TUŠ-u in kupil.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Tracer vsi jamrajo da je neudoben, sedež seveda

Sicer bi ga jaz tudi dal na prvo mesto
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
10k je res max max meja,rajsi bi kej cenejsega,... pa predvsem se mi gre da je udoben, stem da africa twin mi je prevelik
smile-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Nisem vozil, sem pa MT09 vozil. Sicer dobro uro ampak mi je zadeva kr odgovarjala. Tudi na kolesih imam rajše specialko z trdim ozkim sedežem, kot trekinga z širšim udobnim. me tam prej začne rit bolet pa drevenet zaradi širšega sedeža in pritiska na dimeljske žile. Ampak vsakmu svoje, probat je treba, čim več testnih voženj.