Katere knjige ste prebrali pred kratkim

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Trenutno berem od Khaleda Hosseinija nov roman, In v gorah odzvanja . Zelo dobro branje, prav neverjetno je, kako avtor prepleta vse zgodbe. baje da njegova najboljša knjiga do sedaj. Ganljiva, napeta, kar ne moreš dočakat, kdaj in če se bosta brat in sestra spet srečala.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
A bejž
smile-1.gif
?
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Tudi sam berem Hosseinijev nov roman in se pridružujem trditvam oz. zapisom Tojke. Vrhunska zgodba in zelo napet roman, ker dejansko res ne veš kaj pričakovati
smile-1.gif
Dobro branje...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem na dopustu veliko bral, ker je šlo sonce že ob 17:30 dol in sem prebral prvih 7 ali 8 Lee Childovih romanov iz serije z Jackom Reacherjem. Super za možgane na off kriminalke.
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Jaz sem pa trenutno zajadrala v malce drugačne vode, in sicer sem za darilo za miklavžka prejela Titovo kuharico , v kateri piše, kaj so jedli na kosilih in večerjah, katerih se je udeleževal Tito. Zanimivo, poučno in priročno
smile-1.gif
 

Usika

Zelenc'
5. jan 2014
5
0
1
Čas za modrost (Košir) = na prvi pogled obetavno, potem pa bolj dolgočasno
Enderjeva igra (Card) = dobra mladinsk ZF, letos posneli tudi film
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Jaz sem pa ful komaj čakala, da pride tale knjiga Divja (WILD) od Cheryl Strayed k nam. No, čakanje se je izplačalo, branje je več kot odlično. Bejba se je pri 22, ko se ji je podrlo zasebno življenje, odpravila na pacifiško gorsko pešpot, dolgo 1800 km. Sama. Vse kar lahko rečem je respect, res noro. Gre seveda za avtobiografsko knjigo, ta pot, polna nevarnosti pa je avtorici pomagala najti mir in moč v sebi. Na mene je res naredila vtis.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.944
113
Gene Kranz - Failure is not an option
Michio Kaku - Hyperspace

Škoda, ker človek okoli treh zjutraj vseeno postane zaspan in mora knjigo odložiti..
smile-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Do te knjige je pa v knjižnjici nemogoče pridt, čakam že pol leta dej nehite tolk brat
wink-1.gif
Jutri grem spet v akcijo.

majč

P.S. Evo končno prišla do takooo željenega branja.
 
Nazadnje urejeno:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Tojka kje si pa dobila knjigo, v knjižnici? Kolikor sem videl na cobissu jo je v knjižnici skoraj nemogoče dobit - vsaj v naši so izposojeni čisto vsi izvodi. Bi jo pa tud zlo rad prebral ker sem slišal da je odlična.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Tojka kje si pa dobila knjigo, v knjižnici? Kolikor sem videl na cobissu jo je v knjižnici skoraj nemogoče dobit - vsaj v naši so izposojeni čisto vsi izvodi. Bi jo pa tud zlo rad prebral ker sem slišal da je odlična.

Natko jaz sem jo dobila za darilo, kupljeno pa je bilo pri MK ... http://www.emka.si/divja/PR/1601491