Katere knjige ste prebrali pred kratkim

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Charles Bukowski-Pošta

Zelo zanimivo branje, priporočam!!!
zmaga.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Fani Okiæ: Razpoke časa - za tiste, ki ne verjamejo v Darwina in vesoljce, zagriženim katolikom, muslimanom ali drugim vernikom pa ne priporočam branja.

majč
 

warpaint

Pripravnik
6. jul 2011
198
1
18
Nord
babe so mi
grims-1.gif
uturile 50 shades of grey
večjega sranja že dolgo nisem bral. mučim se že kake tri tedne, pa sem prilezel nekako do polovice. res mi ni jasno, kaj ženske tako privlači v tem romanu. zgodba je (vsaj do sedaj) plehka in prozorna, prav tako liki. opis fuka je nikakav.
v glavnem en velik
uf-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.743
2.552
113
Mah... kopija

8 1/2 weeks malo potenciran. Vse pičke rade, bi imele zlate rakovičke (se gre nekako takole). Čeprav v praksi jih mogoče vizualno samo 20% zgleda takole, da bi takega lahko snele. Če bi taki sploh obstajal.
grin1.gif


Jst sem v 2 dneh :p, nadaljevanja pa ne bom bral.
 
Nazadnje urejeno:

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.259
151
63
Glen Duncan - Poslednji volkodlak

Odlična zadeva, dober tempo, akcija , tudi konkreten seks in veliko nasprotje ženskim jokanjem kot je serirja Somark. Priporočam fanom kosmatincev in krvosesov
smile-1.gif


poslednji-volkodlak-2011.jpg
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Po 30-ih letih sem za foro v knjižnici vzel dve knjigi Karla Maya.

Moram reč, da je še vedno zanimivo branje.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Evo jaz se prebijam skozi celotno Clancyevo bibliografijo, oz. bolje rečeno skozi Jack Ryan serijo.
grin1.gif


Zdaj mi ostajata samo še The Teeth of the Tiger in Locked On. (Dead or Alive sem prebral najprej). Moram rečt, da je cela serija dobro berljiva.
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Citat:
Uporabnik Sato_Leone pravi:
Citat:
Uporabnik Mimota pravi:
1984 od orwella. je aktualna. spet, oziroma vedno bolj.

Ha tudi jaz ravno končal 1984, zdej pa na Murakamijevega 1Q84

hehe Sato Leone dobra izbira, Murakami je hud ja. Jaz sem pa kupla mojemu za darilo od Alija Žerdina, Omrežje moči (pri mladinski) ...sem jo tud sama že brala, ful huda...glede na to da imava očitno podoben okus bi ti bila mogoče všeč
wink-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.830
6.428
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Evo jaz se prebijam skozi celotno Clancyevo bibliografijo, oz. bolje rečeno skozi Jack Ryan serijo.
grin1.gif


Zdaj mi ostajata samo še The Teeth of the Tiger in Locked On. (Dead or Alive sem prebral najprej). Moram rečt, da je cela serija dobro berljiva.

to mas v fizicni obliki? Si lastis zadeve al sposojas kje?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Evo jaz se prebijam skozi celotno Clancyevo bibliografijo, oz. bolje rečeno skozi Jack Ryan serijo.
grin1.gif


Zdaj mi ostajata samo še The Teeth of the Tiger in Locked On. (Dead or Alive sem prebral najprej). Moram rečt, da je cela serija dobro berljiva.

to mas v fizicni obliki? Si lastis zadeve al sposojas kje?

neki mam napiratenega, v mehki vezavi pa si lastim rdeči oktober, dead or alive, the teeth of the tiger, vse v angleščini