katere BT slušalke kupiti

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Kaj pa v kaki aplikaciji od slušalk nastavitev kakega profila recimo glasba, pisarna, itd.
Navodilo je malo nejasno napisano al pa googlov prevod netočen.
Sem pogruntal. Ko ju vzameš iz polnilne postaje vklopiš eno slušalko, seznaniš z telefonom, potem vklopiš še drugo slušalko, vendar je ne seznaniš z telefonom in špilata obe hkrati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Pozdravljeni
Jaz pa iščem BT slušalke za športat..predvsem za tek. kaj bi mi priporočali...cena pa do cca. 50€ +/-

Hvala
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Pozdravljeni
Jaz pa iščem BT slušalke za športat..predvsem za tek. kaj bi mi priporočali...cena pa do cca. 50€ +/-

Hvala


Sam jih imam in so super. Uporabljam med športanjem, in čisto nič več ne lezejo. Obvezno brez kabla. Sem imel prej s kablom in se mi je tist kabel skos zatikal, lepil na kožo...

Vem, da so nad buđet, samo men ni bilo žal, ker res delajo.


 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Pozdravljeni,
Rabim pomoč pri nakupu slušalk za hči. Rabi tiste velika za na ušesa. Nekaj kar je solidnega za normalni denar. Važno, da je BT in neke solidne kakovosti. Po možnosti, da so še kakšne bolj punčkaste barve je pa zmaga na polno.
Zase pa gledam še te ušesne slušalke. Zahteve nič posebnega za kakšen video doma in pa kakšno konferenco v mirni pisarni. Muzika vsake toliko časa, nič posebnega. Sem videl, da reklamirate iz kitajskih strani slušalke med 20 in 30 eur. Kaj je trenutno pametno naročit za božička, če ga virus ne zvije :)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Ne vem, jest tem kitajcem nekaj ne zaupam, morda zato ker jih nisem nikoli probal in jih ne poznam dovolj dobro. Tega je kot listja in trave in se lahko hiter nategneš. Recimo Anker je že nekaj drugega. Točno veš kaj dobiš. Dobrih 30 EUR je to, pa še z Poljske jih imaš v nekaj dnevih doma.


Za hčer pa kej takega


Malo manj punčkasto je pa tole top

 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Kakšen predlog za BT slušalko z mikrofon?

edit: enojne samo za telefonske pogovore
 
Nazadnje urejeno:

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Kakšne? N ear, aroud ear ali samo tiste enojne za pogovor? Taka vsesplošna ok zadeva je tole

€ 32,67 24% Off | Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth Headphones, Over Ear and Foldable, Hi-Res Certified Sound, 60-Hour Playtime
Jaz imam Q20, ki so naslednik Q10 že skoraj 1 leto in zdaj sem nabavil še Q30. :p
Q30 so vizualno sicer porazne ampak ANC in zvok je pa še boljši. Tako imam zdaj Q20 za TV in Q30 za službo (od doma).
Super je ker lahko poslušam musko in potem mi samodejno preklopi na Teams-e ko je kak sestanek in potem nazaj na musko.
Lahko jih samo priporočam. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Ne vem, jest tem kitajcem nekaj ne zaupam, morda zato ker jih nisem nikoli probal in jih ne poznam dovolj dobro. Tega je kot listja in trave in se lahko hiter nategneš. Recimo Anker je že nekaj drugega. Točno veš kaj dobiš. Dobrih 30 EUR je to, pa še z Poljske jih imaš v nekaj dnevih doma.


Za hčer pa kej takega


Malo manj punčkasto je pa tole top


Kakšna pa je razlika med Anker Liberty Neo in Soundcore Life P2?

Kar se tiče rekreacije in kvalitete pogovora po telefonu (noise reduction, zajem govora) ?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Na tem linku scrolaj dol in imaš primerjavo

Na hitro neo 2 mikrofona, life 4. Zaradi tega ker ima life boljši noise canceling. life baterija dlje zdrži, Life lahko obe skušalki uorabljaš v mono načinu. Se pravi lahko imaš samo eno v uhi, levo ali desno, pri neo samo eno za ta način. Neo samo sweatproof, life IPX7, pa ena je gumbna oblika, druga pa "viseča"


Oboje pomoje za to ceno OK, stvar okusa.

Za sam šport pomoje neo boljša, za kako pisarniško uporabo pa life. Imaš eno v uhi in ko se sprazni drugo vzameš, ta prvo pa filat v škatlico.
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.691
1.257
113
123
Da malo obudim temo, iščejo se naglavne BT slušalke za okoli 50€, po možnosti z ANC, kakšen link dobrodošel recimo iz Amazona, ko bo pač zdaj BF.