Katera vzmetnica?

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Rabim kak yogi ali vzmetnico al karkoli, da lahko najviješ in daš v prtljažnik.

Kak pameten predlog?
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.391
482
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Danes sem mal poskušal postelje. Išče se nekaj z žepkastimi vzmetmi.
Nekako so mi prepričljivo delovali pri Zdravi postelji in pri Slovenski postelji. Ali ima kdo izkušnje z ležiščem ARES od Zdrave postelje? Za spat bo vsekakor, mi pa Slovenka postelja deluje bolj kompaktno. Pa še to je zanimivo, da spravijo pri Zdravi postelji vzmetnico v vakum vrečo kot lateks ležišče.

Dolar me niso prepričali, tam mi je postelja delovala malce čudno.
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Danes sem mal poskušal postelje. Išče se nekaj z žepkastimi vzmetmi.
Nekako so mi prepričljivo delovali pri Zdravi postelji in pri Slovenski postelji. Ali ima kdo izkušnje z ležiščem ARES od Zdrave postelje? Za spat bo vsekakor, mi pa Slovenka postelja deluje bolj kompaktno. Pa še to je zanimivo, da spravijo pri Zdravi postelji vzmetnico v vakum vrečo kot lateks ležišče.

Dolar me niso prepričali, tam mi je postelja delovala malce čudno.
5 let imava Slovensko posteljo (žepaste vzmeti) in na današnji dan mi je enako všeč kot na začetku. :)
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Kakšne so sedaj izkušnje z zdravo posteljo? Imam namen menjati jogi pa kolebam med Zdravo in Slovensko posteljo.

Pri zdravi mi je všeč model z dvojnim jedrom in lahko po želji obračaš polovičko na trdo/mehko. Kako je pa pri slovenski?
Ali moraš prej vedeti kakšno trdoto izbiraš za levo/desno stran in izdelajo po naročilu?!
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Kakšne so sedaj izkušnje z zdravo posteljo? Imam namen menjati jogi pa kolebam med Zdravo in Slovensko posteljo.

Pri zdravi mi je všeč model z dvojnim jedrom in lahko po želji obračaš polovičko na trdo/mehko. Kako je pa pri slovenski?
Ali moraš prej vedeti kakšno trdoto izbiraš za levo/desno stran in izdelajo po naročilu?!


Tale "zdrava postelja" so kopije Jyska Plus serije S50-55-65 vzmetnic.Jysk trenutno z dobrim popustom.
 

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
najboljši je " štrozok " -so ljudje v davnih časih dajali v ležišča listje od ličkanja -to ti je najboljše !!
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Pa so jyskove uporabne?


Nama cist ustreza plus S50 serija. mere 80x200 . Ima vzmeti Ena stran mehkeja. Druga trda. V uporabi trdnejsa stran. V sestevku tapravo udobje za spanje.
Pejd probat. Imajo akcijo do 13.1. po trgovinah . Zaloga je. Poglej tudi seriji plus S 65 oz 55 za obcutek. Malo drugacna sestava
Na drugem koncu imam Sultana Ikeo pa gledam da gre ob priliki ven (fail odlocitev) in menjam za Jysk plus serijo z vzmetmi. Se mi zdi best buy ta moment.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Nama cist ustreza plus S50 serija. mere 80x200 . Ima vzmeti Ena stran mehkeja. Druga trda. V uporabi trdnejsa stran. V sestevku tapravo udobje za spanje.
Pejd probat. Imajo akcijo do 13.1. po trgovinah . Zaloga je. Poglej tudi seriji plus S 65 oz 55 za obcutek. Malo drugacna sestava
Na drugem koncu imam Sultana Ikeo pa gledam da gre ob priliki ven (fail odlocitev) in menjam za Jysk plus serijo z vzmetmi. Se mi zdi best buy ta moment.


Je tale zadeva dovolj trda? Do sedaj sem imel Dormeo Aloe vera in me moti, ker čez čas postane mehkejša.

Vama 2 jogija 80x200 bolj odgovarjata kot 160x200? Je rob na sredini moteč?

Bi šel probat, pa so jysk trgovine zaprte. Mogoče odprejo preden poteče ta akcija.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Je tale zadeva dovolj trda? Do sedaj sem imel Dormeo Aloe vera in me moti, ker čez čas postane mehkejša.

Vama 2 jogija 80x200 bolj odgovarjata kot 160x200? Je rob na sredini moteč?

Bi šel probat, pa so jysk trgovine zaprte. Mogoče odprejo preden poteče ta akcija.


Raje 2 posamezno. Tudi lazje obracanje- hendlanje. Rob nemotec. Povrh nadvlozek od Odeje obvezno. Enako tavelka dvojna rjuha. Za spodaj navaden poden letve. Mislim da so oznake Dreamzone A40 Basic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.878
8.905
113
EU
Vzemi dva jogija in ne enega v celem. Rob ni moteč. Lahko eden spi na mehkejšem, drugi pa na bolj trdem.
Pri enem kosu ne moreš kombinirati .
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol in delavec44
Kakšne so sedaj izkušnje z zdravo posteljo? Imam namen menjati jogi pa kolebam med Zdravo in Slovensko posteljo.

Pri zdravi mi je všeč model z dvojnim jedrom in lahko po želji obračaš polovičko na trdo/mehko. Kako je pa pri slovenski?
Ali moraš prej vedeti kakšno trdoto izbiraš za levo/desno stran in izdelajo po naročilu?!


poglej še spalni studio (sodelujejo z akronom). jaz sem ga tam vzel in nimam pripomb
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga