Kater TV? :)

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Katerega?

Philips

Sony

Hvala za pomo, dilema je velika, vsaj zame. Vem, da je Philips malo večji, je pa res, da na Sony dobim dobro ceno, na Philipsa pa ne, ki mi je pa lepši.
confused-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ne podpira. Formatirani morajo bit v enem Panasonicovem formatu, ki potem nikjer drugje niso berljivi.

Razen, ce se je z zadnjim firmwarom kaj popravilo.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Katerega?

Philips

Sony

Hvala za pomo, dilema je velika, vsaj zame. Vem, da je Philips malo večji, je pa res, da na Sony dobim dobro ceno, na Philipsa pa ne, ki mi je pa lepši.
confused-1.gif

Emm.. Ce se ti gre strogo za kvaliteto slike, pol nic od tega. Panasonici niso najlepsi, tudi ne podpirajo preko USB 299439 formatov, imajo pa zato top sliko.

Aja.. pa 3D je se vedno useless..
 
Nazadnje urejeno:

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Ne podpira. Formatirani morajo bit v enem Panasonicovem formatu, ki potem nikjer drugje niso berljivi.

Razen, ce se je z zadnjim firmwarom kaj popravilo.

ja meni iz usbja bere, nism pa ziher v katerem formatu imam.
to kar govoriš ti, velja za snemanje na usb ključ.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Vem, da velja za snemanje.. samo tudi za predvajanje ni dosti drugace..

Sigurno bere? Ker.. meni (pa bratu na G30) ne bere nic.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Ni toliko strogo kvaliteta slika. Bolj je v tem, da na zgornja dva modela dobim solidno ceno, na Sonya zelo solidno, s tem da mi Philips lepše paše v koncept dnevne sobe oz barva. Pa CI reža mi je pomembna ter sveda DVB-C.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
3D je dodatek pri dobrem ekranu, včasih paše kaj pogledat in kak špil pognat s špegli na nosu
da bi pa ekran kupoval le zaradi 3D pa nima smisla

Nisem nikoli probal prek USB ker je PC osnova.

žal ne morem probat kaj pravi VT30 na USB disk; z NAS je špilal a je le malo manj zbirčen glede formatov kot PS3

2 zunanja HDD v tednu sta šla rakom žvižgat; bo treba TV prodat, da si diske obnovim - brrrr kake so cene
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Priklopil sem USB disk v NTFS. Bere, predvaja. Imam isto G30... Da nisi prehitro obupal če si večji disk priklopil katerega bere dalj časa in šele na koncu prikaže datoteke...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Hm, bemti zdaj si mi pa dal misliti
smile-1.gif


1TB WD Elements mi ne dela, da se slikas.. bom FW updejtu, pa se mal poigral, da ne bom krive vere prodaju

EDIT: Na V20 pise v manualu: (A USB HDD formatted by PC is not supported in Media Player.). Dela USB kljuc na FAT32, pa se to samo DivXi brez podnapisov.

Na G30 mi pa WD elementsi na NTFS niso delal. Bom poizkusil se kaksen drug disk.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Hm, bemti zdaj si mi pa dal misliti
smile-1.gif


1TB WD Elements mi ne dela, da se slikas.. bom FW updejtu, pa se mal poigral, da ne bom krive vere prodaju

Probi raje s kakim 16gb ključkom.

Drgač pa, v ožji familiji so 4 panasonic plazme, ena lg plazma, en lg lcd in en philips lcd (to so 42") pa še dve philips 37ki. Najlepše slike so na panasonic plazmah, pri čemer je lg lcd tudi solidna, ampak je bila cena 300€ več, uporabniški vmesnik je v ***** in programe preklaplja sto let. Vsi ostali so za v smeti - vsaj za dvb-c signal.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.071
5.752
113
blizu močvirne prestolnice
Sedaj ste s temi plazmami že kar tečni, pač enemu paše LCD drugemu Plasma! Tast ima plasmo Panasonic, svak ima Philipsa, sam imam Sonya, za mene vse isto, predvsem je bistvena kvaliteteta kabla in signala, ostalo je malenkost!
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Kupit tv je misija nemogoce! Dons mi je zmigalo pred ocmi ene 30 kosov, vse je isti drek. Oz, ce mene kdo vprasa so vse razstelane v nastavitvah! Plazme oddajajo vec toplote! Panasonic ni svoh ampak kot pravim tud ostali niso bili za v kanto, ne led, ne lcd!
stupid-1.gif