Kater TV? :)

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
smile-1.gif


Ja vem, da je oblajano vse počez, ampak iskreno se mi ne da brati vseh testov, vseh podstrani in predvidevam kreganj kaj je gut in kaj ne itd.

Hec je še večji, da trenutno še nisem zakoličil budgeta in velikosti. Kolega ima eno 50 col LED LG-jevo in moram rečt, da je slika špica, vsaj meni in to na T2 programih. 50 se mi zdi vseeno mal preveč. Sodelavc je dobil neko super druper philips z ambi lightom in jo hvali ko satan. Recimo do jurja (raje manj, ker res bolj malo gledam tv, recimo 800 je pomoje vrh glave) in manj kot 50 col. Kaj rabim? NIč posebnega, standardne konektorje, bi bilo pa fajn, če bi znal prebrat s kakšnega ključka/zunanjega diska filme in podnapise in recimo muzko. Če že slednje mora bit potem full HD mora biti sposoben prebavit.

Pa ene 5 kandidatov bo vrh glave.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
narediš tako tako da namesto folk sprašuješ po forumu ker tv da greš v trgovino in vzameš tistega ki ti se dopade.sej za babo tud ne sprašuješ na forumu kako si izebreš.vsake oči drugače vidijo barve.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
In kaj, naj grem v trgovino in kupim enega? A v drugi trgovini pa isti ali cenejši ali boljši model itd.? Časa za obisk 18 štacun pa, verjemi, nimam. Bom šel nekam pogledat ožji izbor in vmes poguglal za cenami in vzel.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik shift pravi:
narediš tako tako da namesto folk sprašuješ po forumu ker tv da greš v trgovino in vzameš tistega ki ti se dopade.sej za babo tud ne sprašuješ na forumu kako si izebreš.vsake oči drugače vidijo barve.

In ker seveda v trgovini gledaš demo posnetke iz Blue-ray diskov si doma na "navadnemu" signalu izredno razočaran
zmaga.gif

Bonus je samo, če imaš s sabo "babo" in je ravno ona rekla "Da tega vzemiva"
cheer.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
narediš tako tako da namesto folk sprašuješ po forumu ker tv da greš v trgovino in vzameš tistega ki ti se dopade.sej za babo tud ne sprašuješ na forumu kako si izebreš.vsake oči drugače vidijo barve.

In ker seveda v trgovini gledaš demo posnetke iz Blue-ray diskov si doma na "navadnemu" signalu izredno razočaran
zmaga.gif

Bonus je samo, če imaš s sabo "babo" in je ravno ona rekla "Da tega vzemiva"
cheer.gif

ko sem kupoval je kar nekaj štacun imelo antenski signal na voljo.je pa res da v defaultu vsi rolajo nek demo.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
In kaj, naj grem v trgovino in kupim enega? A v drugi trgovini pa isti ali cenejši ali boljši model itd.? Časa za obisk 18 štacun pa, verjemi, nimam. Bom šel nekam pogledat ožji izbor in vmes poguglal za cenami in vzel.

greš v štacuno pogledaš kateri modeli ti odgovarjo cenovno in kaj sproducirajo na lcd.se vsedeš za comp in počekiraš cene dotičnih modelov
zmaga.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Se strinjam, ampak če pa kdo doda lastne izkušnje ni nič narobe ali če že vnaprej razbereš best buy model. Recimo kot pri avtomobilih do 15k pro ceed.
grin1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Zanimivo, plasma vs led danes ni več razlik? Itak pa ja, bom šel pogledat. Pa poraba naj bi bila višja pri plazmah al se motim, se mi zdi, da sem nekje prebral enkrat.
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Jaz imam Sony LCD, fotr ima Panasonic plazmo.... Ko se preselim drugo leto, bom na zid definitivno nabil 60 colsko plazmo... Slika je velik boljša, predvsem ko gledaš Tronteljna ali pa Lovenjakovo, da kakšnega fuzbala ne omenjam...
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
So razlike - plazma ma bolj naravno sliko
wink-1.gif

Ampak ljudje to težko priznajo - LED je ja nekaj novejšega pa še sosed nima
bonk.gif

Glede porabe - saj ne govorimo o 100kW motorjih. Več privarčuješ, če redno ugašaš kakšno luč na hodniku,...
wink-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Razen tehnologije je pomembna tudi cena.
350 EUR in 1000 EUR, drugi bo imel boljšo sliko pa če deluje na nevtrone....
wink-1.gif