Kater skuter za po mestu in okolici?

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ok, nekako sem se odločil, da se nabavi en skuter. Ne 50 kubov, ampak nekaj za A kategorijo, da se nekam premakne, da je okreten in da zadeva špila in ni nekih hudih stroškov. Namen bo vožnja po mestu in občasno kakšen skok do recimo 50 km izven.

Ja vem, da nekateri ne "podpirate" skuterjev, ampak trenutno ne bi šel na neko hudo mašino, mogoče kdaj v prihodnosti, trenutno mi je za po mestu dovolj, vsaj za kakšno sezono. Za v službo in razvoz je pomoje en soliden skuter vrh glave. Aja, vožnja po obvoznici je nujna. Tko da dobro 100-tko mora zadeva prenest.

Kaj priporočate, kakšen motor, kako močan, da je bulletproof, solidna poraba itd.? Verjetno bi vzel kakšnega rabljenega, kupljenega pri nas, starega tam, leto, dve, tri.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Če si mal nostalgika
smile-1.gif


http://www.lrs.si/
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ni šans, to mi je pa tko grda zadeva, da bi se rajši z biciklom vozil. Pa brez zamere.
smile-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ma ne vem še, se nisem odločil, recimo med 3 in 5 jurjev. Pa tile tvoji se mi zdijo že mal potovalni, beri slabše okretni za po mestnem prometu. Nimam v planu se guzit med avti, sam z eno orenk kravo pa tud ne vem...:)