Podloga za vadbo

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Trenutno uporabljam podlogo za vadbo (cca. 1cm debela gumijasta podloga, ki se zvije) iz Hoferja ali Lidla. Po nekaj letih se je začela luščiti, tako da bo potrebno zamenjati zadevo za kaj bolj kvalitetnega. Kakšen nasvet, kaj naj vzamem, da bo zadeva ''trajna''? Uporabljala se je le doma na čistih in ravnih tleh, tako da se ne lušči zaradi fizičnih poškodb.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Trenutno uporabljam podlogo za vadbo (cca. 1cm debela gumijasta podloga, ki se zvije) iz Hoferja ali Lidla. Po nekaj letih se je začela luščiti, tako da bo potrebno zamenjati zadevo za kaj bolj kvalitetnega. Kakšen nasvet, kaj naj vzamem, da bo zadeva ''trajna''? Uporabljala se je le doma na čistih in ravnih tleh, tako da se ne lušči zaradi fizičnih poškodb.
Jaz sem za nek drug namen v AA gumi dobil neko 2cm gumo. Je pa baje vvosbovi narejena zato kar ti sprašuješ. Cena okol 50 evrov. Al je pocen al drago nimam pojma
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
AA?
V Lidlu pride okrog 25 EUR, ampak mi gre na živce to ''šparanje'' in potem metanje stran .Tudi na dolgi rok, če je zadeva trajna, je kvaliteta v bistvu cenejša.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.341
5.372
113
Trenutno uporabljam podlogo za vadbo (cca. 1cm debela gumijasta podloga, ki se zvije) iz Hoferja ali Lidla. Po nekaj letih se je začela luščiti, ...

To redne uporabe? In kaj je redna uporaba? Meni se noben armaflex ni zdržal "nekaj let" :oops1: najbrz je bila pena, ne guma?

Nisem se imela, ampak bojda so iz gume bolj trpežne. Vsekakor se ne bo lupila. AA ne poznam, namensko so pa to blazine za jogo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
To redne uporabe? In kaj je redna uporaba? Meni se noben armaflex ni zdržal "nekaj let" :oops1: najbrz je bila pena, ne guma?
Nekajkrat tedensko. Nekaj na pol, ne vem če je čista guma.
Kaksna dimenzija mora bit?
Moja je cca 1.5mx1m.
2mx1m nekje.
Hvala, pod kaj gledam to tvojo gumo?
Tole je pri nas v uporabi ze 20+ let.
Izgleda ok, samo cena je pa pestra. Ne rabim, da je za uporabo v vodi :).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Daj poklic v AA , moja je v taki kombinaciji kot ta zgoraj na linku. Samo ta je locena. Rdeca ali zelena, moja je oboja.
Imam jaz slab mesec za podplat hisnega copata. Zaenkrat je Ok, se nic drobi. Kaj bo pa cas prinesel pa ne vem.
Jaz sem se najbolj bal da se bo stisnila. Enkrat sem probal s stirodurjen pa ni bilo ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Trenutno uporabljam podlogo za vadbo (cca. 1cm debela gumijasta podloga, ki se zvije) iz Hoferja ali Lidla. Po nekaj letih se je začela luščiti, tako da bo potrebno zamenjati zadevo za kaj bolj kvalitetnega. Kakšen nasvet, kaj naj vzamem, da bo zadeva ''trajna''? Uporabljala se je le doma na čistih in ravnih tleh, tako da se ne lušči zaradi fizičnih poškodb.
Jaz imam tole doma in lahko priporocam.

so se pa podrazile v par letih za vec kot 100%…
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Jaz imam tole doma in lahko priporocam.

so se pa podrazile v par letih za vec kot 100%…
Iskreno, bi raje vse skupaj iz enega kosa in pa čiste gume. Nekako vzbuja več možnosti za trajnost.