Kasko - moped?

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Nič na netu o tem...
crazy1.gif


Rad bi kupu rablenga skuterja - 50ccm za po ljubljani in ga zavaroval kasko (samo) proti kraji, je to možno? In seveda približno kolko bi me to stalo, hvala!
cheer.gif
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
669
31
28
Na kasko zavarovanje, če nimaš še kaj drugega zavarovanega pri zavarovalnici, kar pozabi. Odmisli pa sploh krajo, ker mislim da ni zav. ki bi ti naredila samo zavarovanje proti kraji v sloveniji. Jaz mam svojega ATV-ja zavarovanega pri zav. v kateri sem zaposlen pa sem mogo dolgo gnjavit da sem lahko zavaroval kasko + požar in tatvino.

lp bluub.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Glede kaska ne bom rekel, so mi pa pred enim 10 dnevi na zavarovalnici Adriatic Slovenica težili, ko sem zraven motorja jemal AO+.

EDIT: Gospa je poklicala dve osebi, me spraševala kaj imam pri njih zavarovano, pa če sem imel že imel kako nesrečo, na koncu pa je rekla OK, naj bo, in da o teh stvareh nekako še niso usklajeni.

LpTuši
 
Nazadnje urejeno:

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Jaz sem to delal za motor (600ccm)...sem hotel sam povedat, da znajo komplicirat.

Drugač pa glede tega je najboljš da pokličeš kako brezplačno številko zavarovalnic, ali pa se kar osebno oglasiš kje, ti hitro razložijo, poslovalnic je pa itak povsod dovolj.

LpTuši
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Dans sm bil na zavarovalnici, info za vse;

- kasko zavarovanje za pol leta oz. "sezonska" znaša približno 200€
- za celo leto pa le 150€

Podatki so pa moped do 49ccm. Skratka nobenih komplikacij in precej ugodno.
cheer.gif