Kameleonova hinavščina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
ko bo kamela bil moderator bo konec sveta. model je pač...potreben pozornosti, rad ima občutek moči, po zs se istim drekačem priključi na piru in to je to.

ptice iste sorte skup letijo, teli naši govnači istega roda pa ZS-jajo.

pač foruma bi moralo biti konec, pa se eni trudite da ostaja živ z 105 nekdanje uporabnosti, pametne aktivnosti in priljubljenosti.
Zadn cajt je da se levicari spravte s foruma pa postane en desnicarski forum pa je reseno pa smo fsi srecni :evil:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Predvsem je zanimivo, da taki izpadi niso sankcionirani.
Sem razmišljal......ampak dejansko so sami sebi nastavili ogledalo :)
Ko jih bereš (sploh softi) spominjajo malo na govor Blagoja Adžića v 91 :D (zanimivo da je zbrisan iz YT!?)
Blagoje_Adzic02_small.jpg
 
  • Haha
Reactions: cappy

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ti mene bereš, ampak razumeš ne. sej nisi ti kriv.

zanimivo, da veš kaj je blagoje rekel 91 leta, a nisi ponotranjil, da ti je bil deda navadni udbovec, ki je odpadel ko knof od gat. dej se mal z dedo ukvarjaj pa koliko gorja je povzročil ne zagrizenim levakom in kje ga je pihnil, da je končal kot.....
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Zadn cajt je da se levicari spravte s foruma pa postane en desnicarski forum pa je reseno pa smo fsi srecni :evil:

hm..slovenija je vedno bila leva..tako da cule na ramo in uber karavanken na recht.at forum
al pa..dokler je levica tukaj močnejša, se desnica umika...


drgač pa, a nimate vi kakega demokracija.si, družina.si, rkc.si, sds.si foruma? ker levi imajo forum21, sam ni virtualen, pa kak mio pod palcem rabiš, da ti dajo značko in sem upal, da ste vi bolj napredni na desni in imate že virtual forume, ker real vam itak ne gre.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
hm..slovenija je vedno bila leva..tako da cule na ramo in uber karavanken na recht.at forum
al pa..dokler je levica tukaj močnejša, se desnica umika...


drgač pa, a nimate vi kakega demokracija.si, družina.si, rkc.si, sds.si foruma? ker levi imajo forum21, sam ni virtualen, pa kak mio pod palcem rabiš, da ti dajo značko in sem upal, da ste vi bolj napredni na desni in imate že virtual forume, ker real vam itak ne gre.
Nikoli ni bila leva. Leva je postala, ker so levaki na veliko uvažali iz juga in slednji si ga mečejo na hrvatka, pa čeprav jih je on okol prenesel.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
ti mene bereš, ampak razumeš ne. sej nisi ti kriv.

zanimivo, da veš kaj je blagoje rekel 91 leta, a nisi ponotranjil, da ti je bil deda navadni udbovec, ki je odpadel ko knof od gat. dej se mal z dedo ukvarjaj pa koliko gorja je povzročil ne zagrizenim levakom in kje ga je pihnil, da je končal kot.....

Oj zemo...... če te sedaj bere patriot ti bo ...... rodbino ker se spuščaš na osebni nivo :cheer:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Nikoli ni bila leva. Leva je postala, ker so levaki na veliko uvažali iz juga in slednji si ga mečejo na hrvatka, pa čeprav jih je on okol prenesel.
ah ni res no.. pomlad slovanov..a so bili desni...1848 al kdaj je bilo..pa potem rušenje monarhije in priklop kraljevini... to je naslendji odmik od zahodnega..

tale tvoj uvoz..toliko kolikor se sedaj uvaža se niti v 50in 50-tin ni. in toliko koliko danes južnjakom dol visi za broza, kumorovec in politične igre tudi še ni beleženo.

obremenjeni s tem so tebi podobno in ti. žal.

broz pa ne vem koga je okol prinesel..vse bosance je prinesel okol, jim dal šihte in mit. pol so se mal klal, si požgal, danes so pa navadni drugorazredni delavci..zato se danes ne ukvrajajo s tem kar ti misliš da se
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Saj nisem 0 komentiral....samo zatemnjena očala sem si nataknil!!! Does this bother u?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
hvala za ban v korona temi. ker sralca 123 pošlješ v klet dobiš prepoved sodelovanja, on, ki si temo lasti serje naprej.

jebala vas desnica nesposobna. od komunistov ste se naučil samo omejevanja in golega otoka, izvensodnega čiščenja. najglasnejši ste pa itak potomci udbašev, jebo vam tito mater. ko so vam dedi jebal navadnega kemta, ker ni vedel a bi bil za tita ala stalian, so bili carji, ko jih je tito dal zgazit k mačke, so pa ratal bogi. in danes drkate pošten svet z istimi deli..za iste cije..biti pomembni v svojem bednem kljulčavničarskem življenju.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
In takoj, ko sem objail, da ne bom več smetil teme Amerika ni več najboljša država, me je ta super moderator blokiral. Res si en :nigladek:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.495